Конгресу США

Львів, Україна, 02.08.2012

Конгресу США

Шановні конгресмени!

В мас-медіа подана інформація, що Президент Обама, видав указ, згідно якого всі американці до 23 березня 2013 року отримають мікрочіп-імплант.

Текст закону США про охорону здоров’я, за який Ви вже давніше проголосували, був навмисно сформульований нечітко, що посприяло, щоб Америка стала першою в світі країною, де кожен громадянин буде змушений отримати імплантований радіочастотний ідентифікатор (RFID) – мікрочіп, під прикриттям контролю надання медичних послуг.

Група Більдерберг видала наказ прочіпувати все населення США, а потім і решту світу. Перш, ніж був прийнятий законопроект про охорону здоров’я, 2013 рік призначили датою, коли кожна дитина, що народилася в США, отримає мікрочіп відразу ж після появи на світ. І це зараз стає реалністю. Неважливо, яку хто має думку з приводу амністії або імміграції, головне, щоб кожен був прочіпований, що створить електронні бази даних для Великого Брата (Big Brother), щоб відслідковувати всю особисту інформацію. Президент Рональд Рейган відмовився підписати подібний закон, назвавши його «печаткою антихриста».

З людського погляду імплантування чіпів – це негуманне і неприпустиме порушення основних людських прав. Імплантований на руку чіп:

1) Позбавляє людину особистого життя, особистої свободи, права на самовизначення;

2) За посередництвом нової технології в безвідповідальних руках він будь-коли стане інструментом впливу на функції життєво важливих органів, аж до їх повного розладу, а це означає електронне вбивство;

3) Нова технологія уможливлює маніпуляцію волею та мисленням людини. Чіп будь-коли стане середником такої маніпуляції, яка робить з людини медіума людей, які керують чіпом, а це є злочин;

4) RFID чіпи і нові досконаліші чіпи уможливлюють електронний контроль кожного руху носія чіпу та його ідентифікацію. Цей метод до сьогодні використовувався тільки у випадку злочинців;

5) Уможливлює тотальний контроль особистого життя, напр. що купує, де купує, куди подорожує, з ким зустрічається, в яких акціях бере участь … (Наприклад, коли людина щось купує чи продає, зміна має бути внесена на чіп. Однак, тут існує небезпека: власнику будинку або якогось підприємства можуть внести на чіп додаткову зміну, якою йому буде скасоване право власності. Зміна у чіпі має більшу юридичну силу, ніж паперовий документ, який таким чином втрачає свою силу.)

Так згідно міжнародних стандартів будуть карати «неугодних» громадян – без суду, а лише за допомогою зміни в чіпі.

Це порушує національну безпеку окремих держав, а насамперед – особисту безпеку окремих осіб.

З духовного погляду, чіпів стосуються слова Св. Письма, що всі без винятку будуть змушені прийняти „знак на праву руку або на чола”, інакше ніхто не зможе ні купувати ні продавати” (ні лікуватися в медичних установах і т.п.). Цей знак містить число звіра 666 (пор. Од.13,16-18). Для безсмертної людської душі це матиме наступні наслідки: „буде мучений вогнем і сіркою перед ангелами святими і перед Агнцем” (Од. 14,9-10).

Печать антихриста, яку собі люди дадуть на чоло або на праву руку, сьогодні легко реалізується через татуювання штрих-коду на тіло, або через згадуваний чіп. Використовування обидвох сьогодні плановано і невіддільно поєднане з ключовим електронним кодом 666. Використання символу антихриста (числа 666) в електронних системах не випадкове, а ідеологічне.

Для християн і інших людей сам акт прийняття мікрочіпа, біочіпа або медчіпа стане «каменем спотикання» через існуючі паралелі з біблійним знаком звіра. Чи буде віруючим людям, з релігійних міркувань, наданий «привілей» в даному питанні, або ж їх поставлять перед вибором – імплантувати чіп або бути ліквідованим морально і фізично? Крім того, будь-яка технологія мікрочіпів може бути активована з посиленням контролю після його імплантації. Таким чином, те, що починається як проста імплантація мікрочіпа, може стати технологією, яка змусить поклонятися антихристу як Богу і відкинути Ісуса Христа як Господа, для того, щоб бути учасником економічної системи. Здатність впроваджувати мікрочіпи, а також розвиток самої технології мікрочіпів робить цю небезпеку дуже реальною.

У 1997 році в Греції мали впроваджувати нові електронні паспорти. Синод єпископів грецької Православної Церкви запросив експертів з економіки, математики і комп’ютерних технологій, щоб перевірили підозру про плановане використання числа 666 у цій області. Синод у своєму піклуванні про спасіння душ адресував звернення грецькому народу, представникам державної влади Греції та керівництву ЄС і висловив свою негативну позицію на всі аспекти цієї теми і закликав ні під яким приводом не дозволити, щоб число 666, як кодове число державних електронних систем для охорони особи, було впроваджено до нової системи паспортів Грецької держави.

Одеський православний архієпископ на цю тему сказав: „Настав час говорити про те, яка насправді ситуація в країні і в світі. Мовчання означає співпрацю з брехнею.” І додав, що це велика помилка стверджувати, начебто прийняття зовнішніх знаків, символів, правил поведінки, яке просуває Нью Ейдж, нам не може пошкодити. „Вони створені з інспірації диявола, щоб, власне, з їх допомогою приносити шкоду, а якщо можливо, то звести і вибраних…”.

В нацистській Німеччині гестапо через контроль людей, введення реєстрів особистих даних етнічних та релігійних груп, позбавило життя мільйонів людей в концтаборах. Запитуємо: До чого веде використання електронного контролю населення через чіпи, які не можуть гарантувати безпечну охорону особистих даних? В чиїх руках будуть ці новітні електронні концтабори? Хто буде мати контроль над станом здоров’я, над волею та мисленням окремих осіб через нові технології? Хто буде тим вбивцею, який буде електронно нищити життя «неугодних» йому людей? На це дає відповідь Боже слово (ІІ Сол. 2): людина, яка отримає політичну владу на цілому світі, буде повністю одержима дияволом (це є антихрист). Тому називається син ПОГИБЕЛІ, якого Господь Ісус знищить подихом своїх уст.

Шановні конгресмени, зважаючи на вищевказані факти, закликаємо Вас, щоб Ви цей закон не прийняли, оскільки він веде до тотального контролю і маніпуляції кожної особи, порушує її права і свободу, спричинює втрату незалежності держави, а що найважливіше – до вічної погибелі мільйонів душ.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

Копії:

– Євродепутатам

– Мас-медіа

– Урядам держав Північної і Південної Америки

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)