Uroczysty pogrzeb senatora McCaina a D. Trump

27 sierpnia 2018 r.

26 sierpnia 2018 roku w USA zmarł senator John McCain.

Zmarły senator i jego rodzina są chrześcijanami. Każdy chrześcijanin wie, że po śmierci następuje sąd Boży, a potem wieczna nagroda lub wieczna kara, czyli niebo lub piekło. Czy senator miał Ducha prawdy, czy ducha kłamstwa? Czy promował pokój, czy dążył do wojny? Czy służył Bogu lub diabłu? Oczywiście, te pytania odnoszą się także do każdego amerykańskiego senatora, który uczestniczy w pogrzebie, ponieważ na każdego czeka śmierć, a następnie sąd Boży i wieczność.

Jezus Chrystus, jedyny Zbawiciel ludzkości, do modlitwy „Ojcze nasz“  dodaje: Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. (Mt 6,15) Senator McCain jeszcze przed śmiercią rozpoczął kampanię nienawiści przeciw amerykańskiemu prezydentowi!

Gdzie znajduje się dusza senatora? W niebie czy w piekle?

Prezydent Trump znajduje się w podobnej sytuacji, co kiedyś prezydent Republiki Czeskiej, M. Zeman, gdy zmarł kard. Vlk, który publicznie go oczernił. Prezydent Republiki Czeskiej powiedział: „Nie będę uczestniczył w jego pogrzebie. Wszyscy wiedzą, że nie byliśmy w przyjaznym stosunku, ale przekażę wieniec pogrzebowy.” Prezydent w ten sposób dał jasno do zrozumienia, że zmarłemu wybaczył.

Każdy amerykański senator, który uczestniczy w pogrzebie, niech zdaje sobie sprawę, że on też kiedyś umrze i jego też obowiązuje ostrzeżenie Zbawiciela: Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie.(Łk 13,3)

Dlaczego senatorzy mają czynić pokutę? Senator zobowiązany jest wobec Boga i wobec narodu do propagowania i obrony sprawiedliwych i praw Bożych! Jeżeli służy mamonie lub karierze, zdradza swoje sumienie, Boga i naród! Ponadto w tym wieku apokaliptycznym przygotowuje ludobójstwo i piekło nie tylko dla Ameryki, ale także dla ludzkości. Taki senator znajduje udział w jeziorze gorejącym ogniem przez całą wieczność.

 

+Eliasz

Bizantyjski Katolicki Patriarchat

 

Kopia:

Prezydentowi i senatorom USA

 

Pobierz: Uroczysty pogrzeb senatora McCaina a D. Trump (27.08.2018)

Choose language

Search

Word of Life

“For he who has died has been justified from sin. Now if we died with Christ, we believe that we shall also live with Him.”

Rom 6:7-8 (21/10/2018 – 4/11/2018)