Odpowiedź na spotkanie Franciszka z trzema ofiarami pedofilii homoseksualnej (+ wideo)

25.05.2018

Światowe media opublikowały raport o spotkaniu Franciszka Bergoglio z trzema ofiarami pedofilii homoseksualnej z Chile. Zamiast odpowiedzialnego rozwiązania, Franciszek wykorzystał te ofiary jako precedens promujący fałszywą tolerancję wobec homoseksualizmu i pedofilii. Tak zaprzeczył prawo Boże i naturalne. Gejowi dosłownie powiedział: „Bóg tak cię stworzył”.

To kłamstwo i herezja. Człowiek został stworzony na obraz Boga jako mężczyzna i kobieta. Istnieją tylko dwie płcie: męska i żeńska. Bóg nie stworzył perwersji seksualnej. Ona jest owocem grzechu.

Franciszek w swojej adhortacji zaprzeczył obiektywnym standardom moralnym. Całuje nogi transseksualistów i homoseksualistów. Przed całym światem udowadnia, że nie ma Ducha Chrystusowego, ale ducha antychrysta.

Franciszek publicznie powiedział gejowi: „Musisz być zadowolony z tego, kim jesteś; musisz kochać siebie takim, jakim jesteś”.

Franciszek mówi całemu Kościołowi, że czyn homoseksualny nie jest już grzechem. I to jest herezja! Franciszek uczy kochać stan obojętności, który prowadzi do śmierci wiecznej.

Jaki wpływ mają te wypowiedzi i postawy Franciszka na Kościół i społeczeństwo?

Wpływem jest masowa ekspansja homoseksualizmu w Kościele i świecie.

Katolicy wciąż słyszą w Liturgii: „Razem z naszym papieżem Franciszkiem”. Te słowa są częścią kanonu. Mają wyrażać ważność świętej Liturgii. Ale jej ważność jest uwarunkowana jednością z ortodoksyjnym papieżem. Tylko ortodoksyjny papież gwarantuje zbawcze nauczanie Kościoła. W Liturgii słowo i gest mają wielkie znaczenie.

Zadajmy cztery podstawowe pytania:

Pytanie 1: Czy Franciszek jest ortodoksyjnym papieżem, czy heretykiem?

Franciszek jest oczywistym heretykiem.

Pytanie 2: Czy Franciszek ma Ducha Chrystusa, czy antychrysta?

Franciszek Bergoglio ma ducha antychrysta.

Pytanie 3: Czy Liturgia może być serwowana w jedności z duchem antychrysta?

Pytanie 4: Czy Kościół katolicki jest nadal katolicki, czy już odstępczy?

 

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metody OSBMr           + Tymoteusz OSBMr

Biskupi-sekretarze Patriarchatu

 

Pobierz: Odpowiedź na spotkanie Franciszka z trzema ofiarami pedofilii homoseksualnej (25.05.2018)

Choose language

Search

Word of Life

“If then you were raised with Christ, seek those things which are above, where Christ is, sitting at the right hand of God. Set your mind on things above, not on things on the earth. For you died, and your life is hidden with Christ in God.”

Col 3:1-3 (7/10/2018 – 21/10/2018)