Відповідь на статтю в газеті «Експрес» № 77 з 19.07.2012р.

Львів, 20.07.2012р.Б.

 

На титульній сторінці «Експресу» є великий напис: «Підроблений Патріарх». В підзаголовку написано: «Догнал ніякий не патріарх, а самозванець» – офіційно.

Відповідь: Насправді відділ розслідування «Експресу» офіційно викрив: Гузар ніякий не патріарх, а самозванець, підроблений патріарх.

А також офіційно викрив: Шевчук ніякий не патріарх, а самозванець, підроблений патріарх.

В Чеській Республіці Гуситська Церква у 1921 році відокремилась від Ватикану. З тих пір, вона має в Празі свій Патріархат і держава це повністю респектує. Патріархат для заснування не потребував згоди ані Риму, ані Москви. Подібно є з Київським Патріархатом Української Православної Церкви. Патріарх Філарет також не є підпорядкований ані Риму, ані Москві. Він є повністю незалежним і автономним. Ні Гузар, ні Шевчук не є незалежними, але підпорядковані Римському Церковному Кодексу ККСЦ. Рим не визнав ні Гузара, ні Шевчука патріархом. 5 квітня 2011 року Синодом Єпископів УП ГКЦ був установлений Візантійський Католицький Патріархат і першим Патріархом був обраний владика Ілля. Отець-Патріарх не є залежним ні від Москви, ні від Риму. Якщо б Рим 1.05. 2011р. не підпав під Божу анатему згідно Галатів 1, 8-9, то він міг би скасувати Візантійський Католицький Патріархат. Після 1.05. 2011р. Ватикан перебуває у стані апостазії, а тому його схвалення чи відкинення не має жодного юридичного або церковного значення.

Цитата з підзаголовку: «Містичну секту Догнала («Чорне братство») очолює агент КДБ».

Відповідь: Патріарх Ілля не очолює ані містичну секту, ані чорне братство, а також не є і ніколи не був агентом КДБ. Так звані списки пана Цибулька на фотографії «Експресу» є лише записами про те, що працівник Служби Безпеки відвідав священика і говорив з ним. Такий запис є про кожного священика. Якщо про когось немає жодного запису, тобто запис спеціально зник, то це якраз свідчить про те, що дотичний був спец-агентом Служби Безпеки. В 2003 році українці перед нунціатурою Ватикану в Празі мітингували з транспарантами: «Вимагаємо люстрації Л.Гучка». Однак, хто був, а хто не був агентом Служби Безпеки – це визначає спеціальний документ Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки.

Цей документ з Міністерства підтвердив, що Патріарх Ілля ніколи не співпрацював зі Службою Безпеки. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=9296)

Цитата: «Наші люди впродовж кількох тижнів об’їздили декілька країн світу, побували в багатьох архівах, зібрали унікальні документи, в тому числі – з іще донедавна секретних архівів».

Відповідь: Вимагаємо, щоб розслідувачі з «Експресу» перевірили документи Ладіслава Гучка, греко-католицького єпископа в Празі, який за часів комунізму 20 років був шефом організації Фоколяре в Чехословаччині. Про нього немає жодного запису в архівах Служби Безпеки. Це підозріло, бо хто не має жодного запису, той насправді був спеціальним сексотом. Також хай «Експрес» перевірить архиєпископа Оломоуца монс. Граубнера, головного працівника Фоколяре в часи комунізму. Далі хай слідчі співробітники «Експресу» перевірять екс-главу УГКЦ Л. Гузара, чи він не був і чи не є членом масонського братства Великий Орієнт (див. статтю в газеті «Високий замок»: „Я не масон”, за листопад 2003 р.). Також хай відділ розслідування газети «Експрес» перевірить архіви КДБ в Україні і перевірить єпископа Колтуна з Жовкви, архиєпископа Возьняка зі Львова (пл. Юра,5), протосинкела Дуткевича (Львів, пл. Юра,5), єпископа Сеньківа зі Стрия та інших. Також треба провести розслідування т.зв. Українського Католицького Університету (УКУ). Йдеться про фінансові питання і підозрілі контакти з іноземними організаціями, які прагнуть морального і фізичного знищення Церкви і України. Також треба розслідувати приховані фінансові махінації ієрархії УГКЦ (Львів, пл. Юра 5), які були пов’язані з мафією і чорними фінансовими трансакціями через кордон. Крім того, хай «Експрес» перевірить симонію, пов’язану з єпископськими чи священичими  свяченнями і з продажем парафій за кілька тисяч доларів.

Цитата з підзаголовку: «26 членів чорного братства вдягають ризи священиків і монаший одяг, щоб обдурити правоохоронців, бо перебувають в Україні нелегально».

Відповідь: Сім єпископів УП ГКЦ мають правосильні єпископські свячення і не є членами ніякого чорного братства. Цими членами вигаданого «Експресом» братства не є ані сестри, яких в 1925 році заснував митрополит А.Шептицький. Те, що вони відокремились від ієрархії Гузара і підпорядкувалися єпископам УП ГКЦ,  зовсім не змінює їх вічних обітів, які вони дали Богу. Ці сестри по праву носять монашу одежу і не обманюють жодних правоохоронців. Єпископи УП ГКЦ і сестри з Чехії та Словаччини в Україні перебувають легально, а деякі сестри навіть вже впродовж 17-ти років. Отож, правоохоронців обманює ієрархія УГКЦ та «Експрес».

Цитата: «Члени чорного братство займаються шахрайством,  викрадають наших дітей, шахрайським способом забирають в  українців квартири і будинки, доводять людей до самогубства, захоплюють Церкви і редакції, тобто порушують закони України.»

Відповідь: Все перелічене про якесь загадкове чорне братерство не стосується ні єпископів, ні віруючих УП ГКЦ. Це повною мірою відноситься до апостатичної ієрархії і церковників. За масове викрадання українських дітей, яке планують ввести через механізми ювенальної юстиції, відповідатиме ієрархія УГКЦ, тому що сьогодні мовчить і не попереджає віруючих і народ.

Цитата: «За його неправильні вчинки моравський єпископ вилучив отця Іллю з єпархії». (з досьє)

Відповідь: Ф. Ваняк був призначений архиєпископом у місті Оломоуц в 1989 році. Отець Антонін (Ілля) був його приятелем, як священики вони працювали в одному деканаті – Брунталь. У 1991 році отець Антоній попросив його про звільнення, бажаючи вступити до Василіянського Чину. Архиєпископ переконував його залишитися в єпархії, але після піврічних неодноразових прохань, виконав його прохання і відпустив його до монастиря.

Цитата: «Догнал почав викладати теологію в Пряшеві… Після того, як молоді монахині та студенти почали після вчень отця Догнала потрапляти до лікарів-психіатрів.»

Відповідь: Ієромонах Ілля викладав спеціальну догматику та історію філософії. Його студенти,  теперішні священики, до сьогодні його цінують і поважають. Що стосується монахинь і студентів, то після лекцій о. Іллі вони пізнали для себе глибокі правди віри. Твердження, що потрапляли до психіатрів, є очорненням і брутальною брехнею.

Цитата: «Забороняв важкохворим давати ліки».

Відповідь: Ієромонах Ілля молився за хворих, деякі з них зцілилися від важких недуг, але нікому з них не забороняв давати ліки.

Цитата: «Вони оголосили себе єпископами».

Відповідь: Той факт, що ієромонахи прийняли єпископські свячення без відома Ватикану, має своє обґрунтування. В Україні кардинал Гузар проповідував єресі, які заперечують суть християнства (див. книгу «Бесіди…»). Практика таємних єпископських свячень існувала у Східній Церкві ще з часів підпілля. Наприклад і єпископ-василіянин С. Дмитерко прийняв єпископські свячення подібним способом. С. Дмитерко навчався в Оломоуці і був в добрих стосунках з василіянином о.Іллею. Повідомлення про єпископські свячення було оприлюднено в березні 2008 року і про це було повідомлено до Риму. На даний факт Рим відреагував мовчазною згодою. В інших випадках, після свячення лефебвриських чи китайських єпископів слідувала негайна екскомуніка з Ватикану.

Цитата: «В нас під носом десятків тисяч працівників СБУ 26 іноземців… можуть витирати ноги об закони країни,… об СБУ і багатотисячну міліцію».

Відповідь: «Експрес» ображає не лише Патріарха Іллю, але й СБУ і міліцію. Дерзко висміює їх як багато тисяч нездатних лише тому, що вони не хочуть карати фіктивні злочини, які вифантазував «Експрес».

Екс-глава УГКЦ Гузар схвалює гомосексуалізм («Бесіди…», ст.67), який поєднаний з ювенальною юстицією. У Франції є 2 млн. штучних сиріт. З Росії було продано 100 000 дітей в США. У Німеччині за один рік відібрали 70 000 дітей. В Україні планують відбирати від 30 до 50 000 дітей щороку. Сьогодні вже не йдеться тільки про жорстокість сексуального рабства, але дітей продають навіть на органи. (http://sovest.dnepro.org/2012/4949.html)

Патріарх Ілля не мовчить. Він є голосом вопіющого в пустині. Римо- і греко-католицька ієрархія разом з «Експресом» підштовхує міліцію і СБУ до його незаконної депортації.

Напад на правовірних католиків з боку ієрархії УГКЦ і «Експресу» є карним злочином масового розпалювання релігійної ненависті та дискримінацією релігійної меншини УП ГКЦ.

 

 

 

+ Тимотей, ЧСВВр

Єпископ-секретар Візантійського Католицького Патріархату

 

 

www.vkpatriarhat.org, www.uogcc.org

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)