Відповідь на статтю в газеті «Експрес» № 77 з 19.07.2012р.

Львів, 20.07.2012р.Б.

 

На титульній сторінці «Експресу» є великий напис: «Підроблений Патріарх». В підзаголовку написано: «Догнал ніякий не патріарх, а самозванець» – офіційно.

Відповідь: Насправді відділ розслідування «Експресу» офіційно викрив: Гузар ніякий не патріарх, а самозванець, підроблений патріарх.

А також офіційно викрив: Шевчук ніякий не патріарх, а самозванець, підроблений патріарх.

В Чеській Республіці Гуситська Церква у 1921 році відокремилась від Ватикану. З тих пір, вона має в Празі свій Патріархат і держава це повністю респектує. Патріархат для заснування не потребував згоди ані Риму, ані Москви. Подібно є з Київським Патріархатом Української Православної Церкви. Патріарх Філарет також не є підпорядкований ані Риму, ані Москві. Він є повністю незалежним і автономним. Ні Гузар, ні Шевчук не є незалежними, але підпорядковані Римському Церковному Кодексу ККСЦ. Рим не визнав ні Гузара, ні Шевчука патріархом. 5 квітня 2011 року Синодом Єпископів УП ГКЦ був установлений Візантійський Католицький Патріархат і першим Патріархом був обраний владика Ілля. Отець-Патріарх не є залежним ні від Москви, ні від Риму. Якщо б Рим 1.05. 2011р. не підпав під Божу анатему згідно Галатів 1, 8-9, то він міг би скасувати Візантійський Католицький Патріархат. Після 1.05. 2011р. Ватикан перебуває у стані апостазії, а тому його схвалення чи відкинення не має жодного юридичного або церковного значення.

Цитата з підзаголовку: «Містичну секту Догнала («Чорне братство») очолює агент КДБ».

Відповідь: Патріарх Ілля не очолює ані містичну секту, ані чорне братство, а також не є і ніколи не був агентом КДБ. Так звані списки пана Цибулька на фотографії «Експресу» є лише записами про те, що працівник Служби Безпеки відвідав священика і говорив з ним. Такий запис є про кожного священика. Якщо про когось немає жодного запису, тобто запис спеціально зник, то це якраз свідчить про те, що дотичний був спец-агентом Служби Безпеки. В 2003 році українці перед нунціатурою Ватикану в Празі мітингували з транспарантами: «Вимагаємо люстрації Л.Гучка». Однак, хто був, а хто не був агентом Служби Безпеки – це визначає спеціальний документ Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки.

Цей документ з Міністерства підтвердив, що Патріарх Ілля ніколи не співпрацював зі Службою Безпеки. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=9296)

Цитата: «Наші люди впродовж кількох тижнів об’їздили декілька країн світу, побували в багатьох архівах, зібрали унікальні документи, в тому числі – з іще донедавна секретних архівів».

Відповідь: Вимагаємо, щоб розслідувачі з «Експресу» перевірили документи Ладіслава Гучка, греко-католицького єпископа в Празі, який за часів комунізму 20 років був шефом організації Фоколяре в Чехословаччині. Про нього немає жодного запису в архівах Служби Безпеки. Це підозріло, бо хто не має жодного запису, той насправді був спеціальним сексотом. Також хай «Експрес» перевірить архиєпископа Оломоуца монс. Граубнера, головного працівника Фоколяре в часи комунізму. Далі хай слідчі співробітники «Експресу» перевірять екс-главу УГКЦ Л. Гузара, чи він не був і чи не є членом масонського братства Великий Орієнт (див. статтю в газеті «Високий замок»: „Я не масон”, за листопад 2003 р.). Також хай відділ розслідування газети «Експрес» перевірить архіви КДБ в Україні і перевірить єпископа Колтуна з Жовкви, архиєпископа Возьняка зі Львова (пл. Юра,5), протосинкела Дуткевича (Львів, пл. Юра,5), єпископа Сеньківа зі Стрия та інших. Також треба провести розслідування т.зв. Українського Католицького Університету (УКУ). Йдеться про фінансові питання і підозрілі контакти з іноземними організаціями, які прагнуть морального і фізичного знищення Церкви і України. Також треба розслідувати приховані фінансові махінації ієрархії УГКЦ (Львів, пл. Юра 5), які були пов’язані з мафією і чорними фінансовими трансакціями через кордон. Крім того, хай «Експрес» перевірить симонію, пов’язану з єпископськими чи священичими  свяченнями і з продажем парафій за кілька тисяч доларів.

Цитата з підзаголовку: «26 членів чорного братства вдягають ризи священиків і монаший одяг, щоб обдурити правоохоронців, бо перебувають в Україні нелегально».

Відповідь: Сім єпископів УП ГКЦ мають правосильні єпископські свячення і не є членами ніякого чорного братства. Цими членами вигаданого «Експресом» братства не є ані сестри, яких в 1925 році заснував митрополит А.Шептицький. Те, що вони відокремились від ієрархії Гузара і підпорядкувалися єпископам УП ГКЦ,  зовсім не змінює їх вічних обітів, які вони дали Богу. Ці сестри по праву носять монашу одежу і не обманюють жодних правоохоронців. Єпископи УП ГКЦ і сестри з Чехії та Словаччини в Україні перебувають легально, а деякі сестри навіть вже впродовж 17-ти років. Отож, правоохоронців обманює ієрархія УГКЦ та «Експрес».

Цитата: «Члени чорного братство займаються шахрайством,  викрадають наших дітей, шахрайським способом забирають в  українців квартири і будинки, доводять людей до самогубства, захоплюють Церкви і редакції, тобто порушують закони України.»

Відповідь: Все перелічене про якесь загадкове чорне братерство не стосується ні єпископів, ні віруючих УП ГКЦ. Це повною мірою відноситься до апостатичної ієрархії і церковників. За масове викрадання українських дітей, яке планують ввести через механізми ювенальної юстиції, відповідатиме ієрархія УГКЦ, тому що сьогодні мовчить і не попереджає віруючих і народ.

Цитата: «За його неправильні вчинки моравський єпископ вилучив отця Іллю з єпархії». (з досьє)

Відповідь: Ф. Ваняк був призначений архиєпископом у місті Оломоуц в 1989 році. Отець Антонін (Ілля) був його приятелем, як священики вони працювали в одному деканаті – Брунталь. У 1991 році отець Антоній попросив його про звільнення, бажаючи вступити до Василіянського Чину. Архиєпископ переконував його залишитися в єпархії, але після піврічних неодноразових прохань, виконав його прохання і відпустив його до монастиря.

Цитата: «Догнал почав викладати теологію в Пряшеві… Після того, як молоді монахині та студенти почали після вчень отця Догнала потрапляти до лікарів-психіатрів.»

Відповідь: Ієромонах Ілля викладав спеціальну догматику та історію філософії. Його студенти,  теперішні священики, до сьогодні його цінують і поважають. Що стосується монахинь і студентів, то після лекцій о. Іллі вони пізнали для себе глибокі правди віри. Твердження, що потрапляли до психіатрів, є очорненням і брутальною брехнею.

Цитата: «Забороняв важкохворим давати ліки».

Відповідь: Ієромонах Ілля молився за хворих, деякі з них зцілилися від важких недуг, але нікому з них не забороняв давати ліки.

Цитата: «Вони оголосили себе єпископами».

Відповідь: Той факт, що ієромонахи прийняли єпископські свячення без відома Ватикану, має своє обґрунтування. В Україні кардинал Гузар проповідував єресі, які заперечують суть християнства (див. книгу «Бесіди…»). Практика таємних єпископських свячень існувала у Східній Церкві ще з часів підпілля. Наприклад і єпископ-василіянин С. Дмитерко прийняв єпископські свячення подібним способом. С. Дмитерко навчався в Оломоуці і був в добрих стосунках з василіянином о.Іллею. Повідомлення про єпископські свячення було оприлюднено в березні 2008 року і про це було повідомлено до Риму. На даний факт Рим відреагував мовчазною згодою. В інших випадках, після свячення лефебвриських чи китайських єпископів слідувала негайна екскомуніка з Ватикану.

Цитата: «В нас під носом десятків тисяч працівників СБУ 26 іноземців… можуть витирати ноги об закони країни,… об СБУ і багатотисячну міліцію».

Відповідь: «Експрес» ображає не лише Патріарха Іллю, але й СБУ і міліцію. Дерзко висміює їх як багато тисяч нездатних лише тому, що вони не хочуть карати фіктивні злочини, які вифантазував «Експрес».

Екс-глава УГКЦ Гузар схвалює гомосексуалізм («Бесіди…», ст.67), який поєднаний з ювенальною юстицією. У Франції є 2 млн. штучних сиріт. З Росії було продано 100 000 дітей в США. У Німеччині за один рік відібрали 70 000 дітей. В Україні планують відбирати від 30 до 50 000 дітей щороку. Сьогодні вже не йдеться тільки про жорстокість сексуального рабства, але дітей продають навіть на органи. (http://sovest.dnepro.org/2012/4949.html)

Патріарх Ілля не мовчить. Він є голосом вопіющого в пустині. Римо- і греко-католицька ієрархія разом з «Експресом» підштовхує міліцію і СБУ до його незаконної депортації.

Напад на правовірних католиків з боку ієрархії УГКЦ і «Експресу» є карним злочином масового розпалювання релігійної ненависті та дискримінацією релігійної меншини УП ГКЦ.

 

 

 

+ Тимотей, ЧСВВр

Єпископ-секретар Візантійського Католицького Патріархату

 

 

www.vkpatriarhat.org, www.uogcc.org

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Тепер же, звільнившись від гріха і ставши слугами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне»

Рим. 6,22 (від 13.01 до 27.01.2019)