«Експрес» з жертв робить злочинців

Жовква, 15.07.2012р.

Редакція газети «Експрес»

Газета «Експрес», знову на замовлення УГКЦ, 12.07.2012 у №74 опублікувала чергову очорнюючу статтю, тепер вже під назвою «У їхніх руках я помітила ланцюг…». Яка мета цієї статті? Яку ціль переслідує автор? Мета:

1. втовкмачити громадськості, що владика Михайло Осідач, Глава УП ГКЦ, нібито не єпископ, а тільки священик. На цій основі практично з нього зробити психічнохворого чоловіка, який від дня своїх єпископських свячень (6.09.1989р.) нібито не знає ким є, а тим виставити на посміховисько цілу УП ГКЦ;

2. в статті зліквідувати моральний авторитет сестер, які про владику Михайла дбають у зв’язку з його слабким здоров’ям і похилим віком. Потім відділити сестер від владики і вигнати їх, щоб владику без свідків маніпулювати і очорнити.

 

Які ж «Експрес» застосував для цього середники?

Автори статті використали цілий комплекс брехень: роблять з постраждалих (тобто з владики і сестер) злочинців, застосовують психологічну маніпуляцію почуттями, що в дійсності є протизаконним розпалюванням релігійної ненависті у широких масштабах. За таке грубе очорнення ВИМАГАЄМО: негайного відшкодування – публікації нашої статті! Не респектують владику Михайла не тільки як духовну особу, але навіть як просто поважну, знану, старшу по віку людину (82-річного пенсіонера), який прожив життя, окупаційний період, сталінські репресії, який має слабке здоров’я (пережив 3 інфаркти). Журналісти поводилися наче б то вони були господарями дому, нахабно вдерлися на приватну територію – ґанок будинку, де владика Осідач відпочивав на лавці, і почали маніпулювати ним у своїх намірах. Владика вже знав, що це ті, які неодноразово грубо очорнили нашу Правовірну Церкву у своїй газеті і за це назвав їх «вороги народу». Дуже розхвилювався і вимагав, щоб журналістка з головним редактором «Експресу», негайно покинули його приватну територію. Махінатори з «Експресу», без стиду і совісті, спочатку взагалі не реагували на неодноразові прохання відійти, а потім вже і на справедливий гнів владики Михайла. А тому сестри, щоб не допустити чергового інфаркту владики, і тим самим, щоб не поставити під загрозу його життя, вимагали, щоб журналістка відійшла з ґанку і приватної території подвір’я.

Спроба неодноразово компрометувати владику, незважаючи на його хворе серце і трагічні наслідки вже була здійснена мародерами-апостатами у 2008р. нападом на його особу в лікарні в Брюховичах та на Різдво 2011р. – в с. Кунин.

Двоє сестер саме тому намагалися випровадити агресорів «Експресу» з подвір’я за хвіртку і повторили слова владики, щоб журналістка негайно покинула приватну територію. «Експрес» знову підло бреше і психологічно маніпулює громадськістю, коли пише, що наші сестри були як гестапівки і навіть вказують, що одна з сестер накинувшись на Світлану Мартинець стала завдавати їй удари – у голову, у тулуб. Била професійно… Вдумайтесь, що за маячня, як тендітна сестра приблизно 47кг і 1,50м зростом, могла таке зробити? І взагалі, це логіки не тримається! Де був в той час, як били всі ще й ланцюгом, як  підозрює авторка, – головний редактор з камерою? Він спокійно знімав на камеру цю домовлену комедію. Шокований владика Михайло, втомлений і обезсилений з такого інциденту від небажаних гостей, мав вже тільки одне бажання – зайти з ґанку до хати. Натомість пані Світлана, яка вперто не хотіла покинути приватну територію, поки не здійснить підлий намір, поводилася нагло і дуже агресивно. Це саме вона била безрадних сестер і то так професійно, що було видно, що робить вона це не вперше. Одна з сестер мала забій м’яких тканин і гематому. Сестри зрозуміли, що їм навіть трьом не вдасться її виставити за хвіртку. Лишили її на подвір’ї і пішли за владикою, переживаючи за його здоров’я.

 

Агенти-церковники з УГКЦ разом т.зв. потерпілою п. Мартинець зразу ж постаралися і про створений ажіотаж і про документ-фальшивку – т.зв. медичну довідку, згідно якої вона начебто має тілесні ушкодження… . До речі, підробка документів, згідно Законів України – це карний вчинок! Вищезгадані чинили так, начебто мають за плечима кількарічний тюремний стаж. Не треба і лікаря, щоб розпізнати таку липову довідку. Навіть дитина в школі знає, що на такому документі має бути назва і адреса лікарні чи поліклініки, дані приймаючого лікаря, виразна печатка медичної установи.

Сусіди побачили, як журналістка нападала і не хотіла відійти, ігноруючи вимоги владики Михайла і сестер, тому викликали міліцію. Журналістка, побачивши працівників міліції, швиденько змінила тактику і з ролі агресорки зіграла жертву.

Це просто неймовірно, що працівники «Експресу» на пару з міліцією все так перекрутили, а це все на замовлення УГКЦ! Вони хотіли всіма силами проникнути до будинку, щоб скомпрометувати владику, Главу Церкви, прикриваючись перевіркою документів! Для чого у нас перевіряти документи? Це ж ми потерпілі, а журналісти – вдерлися на приватну територію і нападали! Від них треба вимагати, щоб свої нахабні вчинки пояснили! Вони мали конкретне завдання: зробити з сестер злочинців, які утримують в заручниках старенького владику Михайла Осідача. Це абсурд! Владика часто відвідує наш матерній дім – монастир в Брюховичах. Радо приїжджає, щоб відправляти Богослужіння, сестрам дає науки, повчання. Багатьом нашим сестрам владика сам особисто давав облечини. Є також сестри, які в його присутності складали торжественну професію.

До речі зверніть увагу! Фальшива довідка журналістки Мартинець свідчить начебто про т.зв. забій грудної клітки справа, струс головного мозку (зліва), забій тім’яно-скроневої ділянки (з переду)…і ззадуще не встигли придумати… . Хотілось би бачити того неграмотного судмедексперта. І чи взагалі він існує?

Справжніми потерпілими були сестри. В понеділок 9.07.2012р. вони звернулися у районний відділ міліції, щоб зняти справжні побої та занести заяву на незаконні дії журналістки п. Мартинець.

Отож, ця подія 6.07.2012р. мала конкретний намір морально і фізично ліквідувати владику Михайла Осідача, як Главу Церкви, ліквідувати саму УП ГКЦ, а головне нагромадити матеріал для незаконної депортації Патріарха Іллі (А.Догнала) – Глави Візантійського Католицького Патріархату.

 

Шановний пане Редакторе!

Згідно ст. 37 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» вимагаємо опублікувати у Вашій газеті «Експрес» спростування, яке тут подаємо, щоб читачі отримали об’єктивну і достовірну інформацію.

 

Сестри контемплятивного монастиря св. пророка Іллі

kontemplativni.sestry@ukr.net

 

Копії:

– Голові Львівської обласної ради

– Генеральному Прокурору України Пшонці В.П.

– Голові СБУ Калініну І.О.

– Начальнику Управління СБУ у Львівській області

– Головному Прокурору Львівської області

– Представнику Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Кетрін Ештон

– ЗМІ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)