На Бенедикта ХVI подали позов до Гааги (+ відео)

Львів, 17.9.2011

Екс-Папа Бенедикт XVI

Ватикан

13.9.2011 агентура Рейтер повідомила, що жертви сексуального насильства, якими стали діти, подали позов до Міжнародного кримінального суду в Гаазі на високопоставлених представників Католицької Церкви. Йдеться про Бенедикта ХVI колишнього префекта Конгрегації віровчення, колишнього державного секретаря Ватикану Содано, кардинала Бертоне і кардинала Леваду. До суду подали позов на 80 сторінках і більше, ніж на 20 000 сторінках – докази злочинів про зловживання дітей, за які повну відповідальність несе провід Церкви. Головного винуватця між оскарженими нема, бо замість того, щоб поставити його перед судом, його 1.5.2011р. беатифікували!

Подане звинувачення кваліфікується як звинувачення військових злочинців чи осіб, які  відповідальні за геноцид народів. Однак можна передбачати, що через т.зв. дипломатичні втручання  суд взагалі не відбудеться. Такі втручання вже в минулому змусили мовчати керівних представників багатьох держав. В теперішній добі виступив прем’єр Ірландії з оскарженням на Вас за цю злочинну дипломатику –  приховування тиранії над дітьми. Також оскаржує Вас суддя з Бельгії, де дійшло аж до садистського вбивства дітей. Існують підписані Вами інструкції з Конгрегації, у яких під найтяжчими карами забороняєте виявляти злочини педофілії. Що допоможе те, що Ви лицемірно перепрошували жертв педофілії при відвідуванні Америки і Австралії?  Головних винуватців Ви не карали, прикривали їх, а тим самим підтримували їхні злочини. Відомо, що папа Іван Павло II, особисто зустрічався з найтяжчими злочинцями педофілії та ще й винагороджував їх. (напр. священнослужитель  Маціал, кардинал Лоу).

Іван Павло ІІ відкрив двері духу Ассижу – духу антихриста до Церкви. Ви, замість покаяння за його апостатичний жест, цього духа зради поставили на вівтар Церкви, і таким чином вигнали Святого Духа і стягнули на цілу Церкву прокляття. Усі священики, які після фальшивої беатифікації творять духовну єдність з Вами, з папою-апостатом, вже не служать Літургію правосильно, ані Святі Тайни не уділяють правосильно. Бог відняв від офіційної Церкви повсякчасну жертву.

Тепер Вас викликають на людський суд. Іван Павло II вже став перед Божим судом, а невдовзі перед ним станете і Ви. Там Вас будуть звинувачувати усі жертви педофільних злочинів, але і обманені душі, яких фальшивою беатифікацією Ви відкрили духу Ассижу – духу антихриста.

Який для Вас вихід? Бог є милосердний, але лише до тих, які чинять покаяння. Якщо його відкинете, то тим відкидаєте Боже милосердя, станете на страшному суді і впаде на Вас справедлива Божа кара. Яке  конкретно покаяння? Напишіть відкрите звернення, в якому:

1. скасуйте беатифікацію апостата Івана Павла ІІ, який несе найбільшу відповідальність за педофільні злочини проти людяності;

2. відкличте з уряду всіх теперішніх кардиналів і єпископів, які є під Божою анатемою;

3. призначте 12 правовірних мужів до апостольської служби для обнови Церкви, а вони з-поміж себе виберуть Вашого наступника;

4. скасуйте запланований ювілей зради в Ассижі;

5. відійдіть з уряду і станьте перед людським судом. Добровільно прийміть і довічне ув’язнення.

Цим Ви дасте приклад покаяння усім церковним фарисеям і садукеям, які вже незаконно займають церковні уряди.

Неодноразово протягом 6 років ми просили, щоб Ви чинили покаяння за жест Івана Павла ІІ в Ассижі, заборонили єресі і відкликали єретичних єпископів та теологів. Нічого з цього Ви не вчинили. Ми волали до Вас, благали, писали десятки алярмуючих листів і відкритих закликів. І за це все перед Богом складете звіт.

Ви ще маєте можливість до покаяння. З кривавлячим серцем пишемо Вам ці рядки, тому що ми Вас любили і з довір’ям очікували, що розпочнете правдиве відродження Церкви.

 

В Христі

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

Копії: Президентам держав-членів ЄС та інших християнських народів; Представникам різних християнських Церков; Мас-медіа цілого світу

 

Дивись відео http://bcp-video.org/?p=496

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)