Відповідь на скаргу священиків /Представникам влади м. Дрогобича/

Представникам влади м. Дрогобича

 

Група священиків: М. Бендик, Т. Гарасимчук, І. Паньків… подала скаргу в органи державної влади.

Цитата: «Ми, священики м. Дрогобича, подаємо скаргу на дії сектантів тоталітарної групи…»

Відповідь: Прилюдно називати правовірних греко-католиків (УПГКЦ) сектантами тоталітарної групи є грубим очорненням і брехнею.

Цитата: «За деструктивну діяльність члени групи 2008 року були виключені від католицької церкви.»

Відповідь: В 2008 році четверо монахів ЧСВВ оприлюднили, що прийняли правосильні єпископські свячення. Про це в першу чергу повідомили папу Бенедикта XVI. Причиною було те, що кард. Гузар прилюдно проповідує єресі, які заперечують суть християнства.  Він заперечує вічність пекла, схвалює гомосексуалізм, окультизм і ставить під сумнів Христове Божество та Дівицтво Пресвятої Богородиці.

Папа взяв до відома факт свячень в надзвичайних умовах, подібних до тих, що були в часи підпілля, і жодної екскомуніки, ані жодної іншої кари чотирьом єпископам не дав. Пригадуємо, що раніше інші 4 єпископи, висвячені архиєпископом Лефебвром, негайно на другий день були екскомуніковані папою. Через 20 років вони все ж знову були прийняті папою до Церкви.

Вирок Гузарового монстр-процесу проти 4 єпископів УПГКЦ є недійсний і є лише фільчиною грамотою. Реальністю однак є те, що Гузар за свої єресі був виключений з Католицької Церкви не лише згідно церковних законів, але згідно Божого закону Гал. 1, 8-9: «Коли б хтось проповідував іншу євангелію, нехай буде проклятий (виключений)». Правовірні єпископи об’єдналися ще з іншими і заснували в 2008 році Правовірний Синод єпископів. Через постійні напади з боку апостатичної ієрархії в 2009 році була проголошена самостійна католицька вітка під назвою «Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ)». З цим проголошенням Синод також звернувся до папи. Обґрунтував це тим, що виникла необхідність створити цю вітку і папа своїм мовчанням також схвалив екзистенцію самостійної вітки Греко-Католицької Церкви під назвою УПГКЦ. 5 квітня 2011р. з причини внутрішньої кризи у Церкві по всьому світу Синод єпископів проголосив «Візантійський Католицький Патріархат», який не є територіальним, але персональним і є не лише для католиків України, але і для правовірних католиків Західної Церкви. До цього повідомлення папа також не мав жодних зауважень, отож Патріархат був ним де-факто схвалений.

Цитата: «Технології їхнього впливу на людей за висновками авторитетних фахівців, типові для тоталітарних сект».

Відповідь: Якщо єпископи УПГКЦ і священики мають вплив на людей, то це випливає з їхньої апостольської служби. Вони благовістять їм правдиву Євангелію таку, яку проповідувала Церква протягом всіх 2000 років. Якщо т.зв. авторитетні фахівці щось написали, то це було написано на замовлення апостатичної ієрархії і воно не базувалося на фактах. Називати правовірних католиків «тоталітарною сектою» є колосальною брехнею і очорненням, за яке карають.

Цитата: «Окремі представники секти є вчителями шкіл міста Дрогобича».

Відповідь: Декілька зазначених в скарзі вчителів, які мали відвагу дрогобицьким священикам у вічі сказати правду, не є жодними представниками секти. Вони є щирими греко-католиками, які виконують свої обов’язки в школі і в своїй сім’ї. Називати їх сектантами є явним наклепом і очорненням та приниженням честі й гідності особи.

Цитата: «Хочемо вас поінформувати, що нам щораз важче стримувати наших вірних, які налаштовані діяти рішуче і по-своєму позбутися присутності секти в Дрогобичі».

Відповідь: Тут група дрогобицьких священиків виявляє, що їхні вірні мають типові ознаки агресивної тоталітарної секти і що є ними зазомбовані. Отож йдеться про явне порушення кримінального закону України (ст.3, 4 ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації»), в результаті якого здійснюється дискримінація релігійних меншин і розпалювання релігійної ненависті. Тут йдеться про методи терору, оскільки вони погрожують насиллям і не респектують основних прав людини, якими є право на свободу віровизнання і свободу совісті. До того ж вони погрожують, що навіть коли вони переступатимуть закони, то державні органи мусять це респектувати. Вони примушують вас, щоб ви, будучи державними органами, стали інструментом їх злочинного та збоченого мислення і щоб на їхні вказівку переступали закони. У них є наглядними методи агресивної тоталітарної секти.

Цитата: «Ми неодноразово чули справедливі нарікання на бездіяльність влади, яка ігнорує вирішення згаданої проблеми. Хочемо застерегти шановних представників влади і органів правопорядку, що подальше невтручання в діяльність сектантів зробить відповідальними за можливі конфлікти також і вас».

Відповідь: Подібні методи використовували фарисеї і первосвященики до Пилата, коли хотіли розп’ясти Господа Ісуса: «Ти мусиш це зробити, інакше ми постараємося в твоїх начальників, щоб тебе зліквідувати». Тут йдеться про прямий шантаж державних органів і про маніпуляцію, щоб вони порушили закони і вчинили злочини проти мирних людей, які виконують свої релігійні і громадянські обов’язки.

Коли вони чули від когось про т.зв. справедливе нарікання на бездіяльність влади, яка їх справедливо ігнорує, то це нарікання походить від них самих.

Цитата: «Проведені психологічні експертизи свідчать, що технології зомбування є посяганням на психічне здоров’я людей».

Відповідь: Правовірні віруючі, які ведені до того, щоб жили у згоді зі своїм сумлінням і Божими та моральними законами, ніколи не мали потреби у жодних психологічних експертизах чи аналізах. Тими, хто зомбує людей, є саме ці церковники, які зловживаючи церковним авторитетом так уміють стерти сумління, що ними зазомбовані люди стають інструментом їх ненависті і готові т.зв. по-своєму фізично позбутися присутності мирних співгромадян. Ці церковники посягають на фізичне здоров’я людей, які їм повірили і таким чином опинилися поза реальністю.

Цитата: «Хочемо нагадати про подібне явище недавнього минулого, коли сектантами Білого братства було осквернено святилище собору Софії Київської».

Відповідь: Секта Біле братство є окультною сектою, яка не має нічого спільного з правовірними католиками. УПГКЦ визнає всі правди католицької віри і з окультизмом є в категоричному антагонізмі. На противагу цьому Л. Гузар, так само як і Біле братство, схвалює окультизм і практикує його (віщує маятником).

Цитата: «Однією з причин того, що сталося тоді, також була бездіяльність органів влади».

Відповідь: Тут йдеться про явну маніпуляцію і психологічний тиск на представників влади в Дрогобичі, щоб ті прийняли демагогічне і неправдиве твердження, начебто Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ) була чимось подібним до Білого братства. Ця колосальна брехня має бути інструментом «побожного» прагнення тих церковників, щоб влада протизаконно зліквідувала правовірних католиків в Дрогобичі.

Цитата: «22 травня ввечері в Дрогобичі сектанти проклинали і ображали священиків».

Відповідь: Йдеться про брутальну брехню. Групка з 2-5 правовірних християн прийшла до священика і попередила його про серйозний стан, який настав у цілій Католицькій Церкві через те, що Бенедикт XVI беатифікував Івана Павла ІІ, а цим офіційно схвалив його єретичну науку і духа Ассижу. Ця наука суперечить Євангелії, всій 2000-літній Церковній Традиції. Останні два папи через нове вчення, яке заперечує основу Євангелії, дійшли до протиріччя віровчення з наукою всіх пап і Церкви протягом 2000 років. Жестом беатифікації 1.5.2011 Бенедикт XVI стягнув на себе Божу анатему, згідно Гал. 1,8-9. Дух Ассижу є духом відступництва і зради віри. Священик, який творить єдність з папою-відступником і з духом Ассижу, не має вже Духа Святого і Літургії служить неправосильно, а також сповідає неправосильно. Літургії є вже тільки побожним театром без Духа Святого і без присутності живого Христа. Це є важлива теологічна і духовна проблема, яка має важкі наслідки для спасіння душі. Називати ці подані серйозні інформації і перестороги для священиків проклинанням і ображанням – це маніпуляція громадськістю. Правовірні віруючі хотіли уберегти священиків, щоб ті не впали під Божу анатему, тобто під Боже прокляття. Один священик подав сигнал охорони і прийшли три найняті чоловіки, які правовірних віруючих принижуючим способом викинули. Наступного дня одну пані викликала її начальниця, накричала на неї і відразу ж звільнила з роботи. Ці методи дрогобицьких церковників є методами тоталітарних сект.

Вірні УПГКЦ моляться за представників влади міста, щоб вони були справедливими, захищали закони України і зберігали порядок в місті.

Вірні УПГКЦ сердечно запрошують всіх прийти до каплиці на Копистенського, 14 на Службу Божу і самим переконатися, якою є правда.

(Вірні УПГКЦ, Дрогобич)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)