Лист Монс. І. Возьняку (16.6.2011)

Львів, 16.06.2011

Монс. І. Возьняку

Архиєпископу УГКЦ

Львів

Преосвященний Владико!

У своїй кампанії проти єпископів УПГКЦ Ви допускаєтеся злочину розпалювання релігійної ненависті (ст.4 ЗУ «Про свободу совісті і релігійні організації»). Неправдиво про нас стверджуєте, що ми неприятелі українського народу, агенти Москви і небезпечна секта (див. пастирський лист, березень 2011).

Не ми, але точніше Ви є неприятелем українського народу! Ми вже два роки відкрито виступаємо проти пропаганди гомосексуалізму в Україні, проти впровадження ювенальної юстиції і всіх збочених форм шизофренії гендерної ідеології. Хоч ми Вас неодноразово закликали, Ви не написали жодного пастирського листа, і не сказали жодного конкретного слова. Всі наші захисні акції й ініціативи за збереження християнських цінностей Ви висміяли і навіть заборонили людям брати участь у маніфестаціях за охорону сім’ї. Цим Ви повністю дезорієнтували віруючих УГКЦ і багатьох депутатів, так нібито не йшлося про актуальну небезпеку. 24 травня Президент вже підписав указ про узаконення ювенальної юстиції! І це є реальність! Якщо Ви і надалі мовчатимете навіть до остаточного узаконення ювенальної юстиції в серпні, то понесете велику відповідальність не лише перед цілим народом України, але і перед Божим судом. Ви, однак, замість вирішення екзистенціальних проблем християн і народу, ініціюєте редемптористів, щоб вони правовірним сестрам, які Вам не підпорядковуються, вкрали каплицю, яка є їх приватною власністю. Ця організована крадіж є пов’язана з розпалюванням релігійної ненависті в зманіпульованих і обманених людях.

Преосвященний Владико, оцим Вас просимо, щоб Ви зупинили розпалювання ненависної кампанії на вул. Плуговій, 6 і в міській раді, з метою незаконно забрати приватну власність.

Єпископи-секретарі Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                              + Тимотей, ЧСВВр

Копії:

1. Меру м. Львова, п. А. Садовому

2. В. М. Павлюку, секретарю Львівської міської ради

3. М. М. Цимбалюку, Голові ЛОДА

4. Депутатам міської ради

Адреса: Візантійський Католицький Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів – Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org, www.community.org; byzcathpatriarchate@gmail.com

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)