Очорнювання сестер і УПГКЦ в мас-медіа

В 1946 р. ціла Греко-Католицька Церква перейшла в підпілля. В часи підпілля залишки католиків, які збиралися по домах, редемптористи називали в Літургії: «всіх вас православних християн». Або редемптористи були співпрацівниками КДБ, або втратили розум, іншого пояснення на це нема.

Вірні без ієрархії і без священиків прагнули мати пастирів і молилися за віднову Католицької Церкви. Ці віруючі люди зберегли свою віру, тому що молилися вервицю, Хресну дорогу, почитали  Найсвятіше Серце Ісуса, читали Святе Письмо і життя святих. Коли вийшли з підпілля, то вітали католицьку ієрархію з Заходу, тішилися, що знову мають пастирів, але й на думку їм не прийшло, якого духа апостазії ці пастирі їм принесуть.

В 1992р. настоятелька сестер Чину Святого Василія Великого виступила проти єретичної течії Нью Ейдж, яку в Україну почали підступно просовувати І.Дацко та генеральна настоятелька сестер василіянок, Дія Стасюк (обоє є громадянами США). Вони підготували ґрунт для Л. Гузара, усунувши його опозицію, яка ще підтримувала правдиву віру. І.Дацко, Дія Стасюк і папський нунцій А.Франко (педофіл) зліквідували правовірних василіянок (60 сестер), за те, що не хотіли підпорядкуватися духу лібералізму, якому не подобалась молитва вервиці і почитання Найсвятішого Серця Ісуса.

В 1995 р. приїхав Л.Гузар (громадянин США) і незадовго був незаконно просунутий на Главу УГКЦ. Проти цього диктату нунція Франка виступили три митрополити. Архиєпископ Сулик у своїй автобіографії цю подію з болем описує. Йшлося про порушення Божих і Церковних законів та про грубу маніпуляцію. Гузар на ключові місця в Церкві поступово поставив продажних людей. Відразу почав нищити католицьку ідентичність тим, що змусив священиків в кожній Літургії називати католиків «Всіх вас православних християн». Сестри св. Йосафата подали до Риму заяву, щоби Гузара, який 17 років був екскомунікований, знову екскомунікували.

Для ліквідації правовірності УГКЦ потребували вибудувати духовний центр Нью Ейдж. Для цього Гузар заснував Український Католицький університет (УКУ). Там вже формують яничарів, які приймають духа єресей ІКТ і пошану до поганських демонів. Вони також приймають ліберальне відношення до моралі, яке заперечує Божі закони, а гидоту гомосексуалізму називають любов’ю. Цього духа поступово внесли до всіх семінарій і до всіх монастирів. Випускники модерних семінарій і УКУ інтенсивно нищать останні залишки правовірності, та ще й ведуть до розкладу український народ.

В 2006 р. Гузар відкрито у своїй книзі «Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром; До постконфесійного християнства» подав цілий апостатичний напрям з наступними єресями:

1. ставить під сумнів Божество Ісуса Христа

2. ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці

3. ставить під сумнів вічність пекла

4. схвалює віщування і окультизм

5. схвалює гомосексуалізм

6. порушує суть папства цитатою «Cum Petro – так, sub Petro – ні».

Реакцією на офіційне відступництво Глави УГКЦ не лише від католицького, але й християнського вчення, було створення в 2008 році Правовірного Синоду єпископів УГКЦ. Після відкритої публікації єресей в книзі „Бесіди…”  настав надзвичайний стан в УГКЦ, подібний до стану, який був за часів підпілля. В такій ситуації вибори і свячення єпископів офіційним способом є неможливими. Цією надзвичайною ситуацією скористалися монахи ЧСВВ з Підгірців, які вже тоді були переслідувані Гузаром. Відразу ж після оприлюднення таємних свячень, про свячення було повідомлено папу Бенедикта XVI в Римі. За його тихою згодою Синод продовжував свою працю над духовним відродженням Церкви. Гузарові інтриги з ліквідації правовірних єпископів були незаконні і недійсні. На противагу цьому Правовірний Синод ще цього ж року закликав Гузара і всіх єпископів УГКЦ, щоб вони відділилися від його єресей. 12.7.2008 р. за проповідування єресей на Гузара впала Божа анатема згідно Гал. 1, 8-9, а 3.8.2008 – і на інших 17 єпископів, які творять єдність з Гузаровими єресями.

Що це означає? Ці єпископи, як єретики, вже неправосильно служать Літургії, неправосильно висвячують єпископів і священиків. В тому ж році 5 монастирів контемплятивних сестер відділилися від єретичної структури і підпорядкувалися Правовірному Синоду. Про це повідомили в Рим.

В 2009 році була створена Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ). Ця гілка є правдивою Греко-Католицькою Церквою, правдивою спадкоємницею підпільної Церкви, на відміну від апостатичної ієрархії, яка тримає обманених вірних в брехливих єресях і в своєму підпорядкуванні та веде їх до вічної погибелі.

Минулого року Львівська міськрада подарувала УГКЦ єзуїтський храм, який ми просили дати нам в оренду. Однак, коли цього року ми купили напівзруйновану каплицю на вул. Плуговій і дали там нову покрівлю, то апостатів охопила паніка. Редемптористи зманіпулювали своїх вірних, а ті, зазомбовані і сфанатизовані, розпочали свої підлі акції з метою вкрасти приватну власність. Розпочали сильний психологічний тиск і наклепи, тепер вже і через ЗМІ. Насправді йдеться про кримінальне розпалювання релігійної ненависті, дискримінацію, з метою ліквідувати сестер і УПГКЦ. В цій очорнюючій кампанії апостатична ієрархія використовує такі терміни: «Біле братство», «небезпечна секта», «агресивні технології», «зомбування», «сатаністи», «промивання мозків», «гіпнотичний транс»… З Божого погляду тут йдеться про гріхи проти Святого Духа. Сестри відділилися від єресей і визнають правдиву віру. Вони не є ані Білим братством, ані небезпечною сектою, а тим більше не сатаністами.

Святий Василій Великий на єретиків аріян кинув анатему: «Від єретиків утікаємо як від безбожників і кидаємо на них анатему! … Я не вважаю єпископом нікого, хто прийняв свячення з цих нечесних рук». Те саме зробили і правовірні єпископи, духовні сини св. Василія Великого, з єретичними безбожниками.

Наклепи і брутальні брехні, які єретики приписують нам, стосуються їх, а не нас.

1) Вони зомбують, а не ми. Зазомбовані ними люди без жодного аргументу їм сліпо вірять і ненавидять невинних. Прикладом зомбування і фанатизму є листопад 2010 р., коли вони фізично поранили декількох сестер, які йшли в Чорткові на Літургію. В Пробіжній перед монастирем декілька годин скандували ненависні гасла і погрожували, що сестри не зможуть пройти по селі, і що їм не продаватимуть жодних харчів.

2) Що стосується агресивних технологій, то на імпульс апостатів працівник ЛОДА, Р. Кураш, допустився організованого злочину викрадення дорослої кандидатки з монастиря, з метою скомпрометувати монастир і Синод правовірних єпископів. До агресивних технологій апостатів належать дворічні спроби вкрасти сестрам монастир в с. Пробіжній біля Чорткова, який є їх особистим майном. Також йдеться про крадіж приватної власності, якою є каплиця у Львові. Методи є такі ж самі: розпалюють ненависть та зомбують вірних.

3) Що стосується небезпечної секти, то цією сектою є не ми, але вони. Чому? Ми не відступили від вчення Христового, це зробили вони через свої єресі. Ми проповідуємо Христове Євангеліє та маємо Христового Духа, і це дійсно небезпечно, але – для диявола та його слуг. Апостати є небезпечною сектою для вірних, через те, що виступають як правовірні, але не мають спасительної віри та ведуть душі до погибелі.

Що стосується терміну т.зв. „колишні монахині” та демагогії, щоб вони скинули габіти, то додаємо: багато сестер вже склали вічні обіти Богу, і вони є вічні, їх ніхто скасувати не може. Ці обіти вони не складали зрадницькій ієрархії. Але якщо хтось мав би скинути церковний одяг, то його мала би скинути апостатична ієрархія та всі монахи і священики, які творять з нею єдність, тому, що вони не служать Христу, але антихристу і є зрадниками Церкви та народу. Вбираючись в церковний одяг і незаконно залишаючись на посадах, вони обманюють людей. Але насправді вони є вовками в овечих шкурах.

 

В газетах „Експрес” (№76) та „Ратуша” (№27) про нас говорять: „Також вони говорять про жіночі аспекти Божества. Зокрема боготворять Діву Марію, перенаголошуючи її функції.” Це є велика брехня та очорнення. Ми визнаємо Найсвятішу Трійцю і Пресвяту Богородицю точно згідно католицьких догм. Гузар, у своїй книзі, коли говорить про Пресвяту Богородицю, прирівнює її до богині з Упанішад. Те, що брехливо приписують нам, самі роблять.

Цитата: „Їхні навчання і практика суперечать будь-якому традиційному християнству”. Ми не заводимо жодного нового вчення, однак це т.зв. постконфесійне християнство впроваджує екс-кард. Гузар та з’єднана з ним ієрархія (див. книга „ Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром; До постконфесійного християнства”). Найбільше чудо – воплочення Другої Божої Особи, Гузар зневажливо прирівнює до поганської атракції deus ex machina”. Це немає нічого спільного з жодним традиційним християнським вченням.

Ми нікому не промиваємо мозки і нікого не вводимо до гіпнотичного трансу. Гіпноз належить до окультизму, так само, як і віщування та магія, що є гріхами проти Першої Божої Заповіді. Віщування, гіпноз і всі види окультизму ми відкидаємо. Гузар, навпаки, схвалює окультизм і сам віщує маятником.

Цитата Вільчинського: „Вірування догналівців дуже близьке до сучасного постмодерного релігійного руху Нью Ейдж… котрий намагається всі релігії звести до однієї .”

Відповідь: Тут автор суперечить собі. Він признає, що ми оприлюднили анатему за фальшиву пошану до поганських релігій та їхніх демонів. Ми таким чином засудили духа Ассижу, духа Нью Ейдж – духа антихриста. Гузарове вірування має всі ознаки Нью Ейдж.

Цитата з „Експресу”: „Першу годину служби вони б’ють в барабани, зомбують своїх парафіян”.

Відповідь: Ми не маємо барабанів, але б’ємо на совість відпалої ієрархії, щоб вона перестала зомбувати людей.

 

(Провід УПГКЦ)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)