«Стоп секта догналівців» /Відповідь на памфлет/

Що таке секта? В Святому Письмі грецьке слово heresis означає єресь (блудне вчення) або секта. Це не є тільки схизма тобто розкол. Секта заперечує основні правди Євангелії. А хто сьогодні заперечує основні правди Святого Письма? Так звана секта догналівців, чи секта гузарівців? Монс. Гузар:

1)  заперечує Христове Божество;

2)  заперечує Дівицтво Пресвятої Богородиці;

3)  заперечує вічність пекла;

4)  схвалює окультизм і віщування;

5)  схвалює гомосексуалізм.

Українська Правовірна Греко-Католицька Церква очорнювана, як т. зв. секта догналівців відкидає всі ці єресі і зберігає всі основні правди Євангелії та цілої католицької традиції.

Хто з цих двох супротивних груп є справжньою сектою, а хто лише так званою? Справжньою сектою є секта гузарівців, а з нею з’єднана і ієрархія УГКЦ. Так само, як були очорнювані християни і апостол Павло, коли його несправедливо звинувачували, що «він є провідник секти назореїв» (Ді.24,5), а про християн говорили: «…про цю секту нам відомо, що їй спротивляються всюди» (Ді. 28,22), так і правовірних католиків відступницька ієрархія очорнює, обзиваючи сектою догналівців.

В першому столітті справжньою сектою були фарисейські і садукейські теологи і первосвященики. Християни і апостол Павло не були сектою, хоч їх і називали сектою. Сьогодні в ХХІ ст. справжньою сектою є гузарівці, тому що вони проповідують єресі. Їхнім «єдиним захистом є гріш», – як визнав засновник Гузар. Так звані догналівці не є сектою. Вони правовірні і мають свій єдиний захист в Господі нашім Ісусі Христі так само, як його мав і апостол Павло та перші християни.

Напис в памфлеті: «Новий патріарх? Вважайте, щоб ніхто не обманув вас».

Є Гузар патріарх? Був ним? Не існує з Ватикану жодного документу про це. Подібним патріархом як Гузар є і Шевчук. Що стосується Візантійського Католицького Патріархату, патріархат був законно установлений в надзвичайно кризовій добі  Вселенської Церкви. Патріарх був обраний з правосильних єпископів – наступників апостолів. Про створення Патріархату і обрання першого патріарха відразу ж було повідомлено папу Бенедикта XVI. Папа взяв до відома цей факт і не спростував його. Цим він непрямо ще до своєї апостазії схвалив Патріархат.

Візантійський Католицький Патріархат не є територіальним, але персональним. Він є і для правовірних католиків зі Заходу. Він був встановлений передусім для збереження віри і моралі.

Щодо очорнювання, підступів та обманів, то правдою є:

•   Ієрархія УГКЦ впливає на державні органи, щоб ті вже протягом двох років систематично і протизаконно перешкоджали в реєстрації УПГКЦ (Р. Кураш, ЛОДА, Держкомнацрелігій в Києві Ю. Решетніков, п. Любчик, п. Новиченко).

•   31.7.2009 пан Кураш з ЛОДА, зловживши міліцію, вчинив організований злочин, під час якого був вчинений напад на правовірний монастир сестер і фізично проти своєї волі була викрадена повнолітня кандидатка. До сьогодні справою займаються судові органи.

•   Листопад 2010: брутальний напад на сестер в Чорткові. Дійшло до фізичних поранень і травм.

•   В селі Пробіжна перед монастирем сестер декілька годин тривав фанатичний рев і погрози з метою вигнати сестер. Сестрам заявили, що в магазині їм не будуть продавати продукти. Сестер змушена була захищати міліція. В цьому злочині з ієрархією УГКЦ співпрацювало керівництво Тернопільської ОДА (п. Кульчицький).

•   Вже близко року ієрархія чинить психологічний тиск на державні органи, щоб незважаючи на те, що вона програла суд в Тернополі, підступом і обманом нарешті вкрасти монастир сестер в Пробіжній і вигнати правовірних сестер на вулицю.

•   17.6.2011 – наказ з Держкомнацрелігій в Києві до Чорткова, що не сміють навіть зареєструвати документи правовірних сестер! Це є знак релігійної дискримінації.

•   Червень 2011: Неодноразові провокації редемптористів перед каплицею (т.зв. молебні) і тиск на Львівську міську раду з метою вкрасти правовірним сестрам каплицю по вул. Плуговій, 6 у Львові, яка є їх приватною власністю. До сьогодні напади редемптористів продовжуються.

•   3 червня 2011, Дрогобич: Ієрархія через священиків тисне на державні органи, щоб зліквідувати правовірних віруючих в цьому місті. Тут йдеться про порушення Конституції. Кожен громадянин має право на свободу совісті і віросповідання. Йдеться про явну дискримінацію і розпалювання релігійної ненависті, а це карається (ЗУ ст.3, 4 «Про свободу совісті та релігійні організації»). Одночасно тут йдеться про грубе очорнення декількох осіб. Священики добивалися навіть їхнього звільнення з роботи. За цей психологічний терор і очорнення дотичні особи звернулися до прокурора.

Хто зомбує? Хто допускається терору, підступу і обману? Правовірні католики, чи ієрархія УГКЦ?

В памфлеті говориться, що Іван Павло ІІ не молився з представниками інших релігій. Однак це є брехня. Документальні зйомки це підтверджують. Тим більше в Індії він дозволив дати собі на чоло магічний знак, пізніше поцілував Коран, який заперечує Святу Трійцю…

Релігійну ворожнечу розпалює Львівська архиєпархія УГКЦ, монс. І. Возьняк у своїх «пастирських листах» і в своїх памфлетах правовірних вірних образливо і наклепницьки називає сектою. Так поступає і монс. Гузар.

Коротка історія: «Коли б хтось проповідував іншу євангелію, нехай буде проклятий – анатема» (Гал. 1, 8-9). На основі цього з Католицької Церкви є виключений монс. Гузар і з’єднана з ним ієрархія. Від 2008 року Святі Тайни вони уділяють неправосильно. Священики, яких вони висвятили, не є священиками. Ані єпископи, яких вони висвятили, не є єпископами (в тому числі т.зв. патріарх Шевчук). Їхні Літургії і сповіді в них вже є неправосильні!

Повторюваною брехнею є очорнення владики Іллі в співпраці з КДБ і навмисне посилання на неправдиві інформації Цібулки в Інтернеті. Коли п. Іван Гель з цією брехнею виступив по телебаченню, владика Ілля звернувся в Міністерство внутрішніх справ Чехії і попросив виписку з архіву міністерства. Міністерство підтвердило, що владика Ілля ніколи не співпрацював з службою безпеки (див. http://uogcc.org/ua/church/article/?article=3818). Нехай владика Возьняк, Колтун, Семенюк та інші також попросять про виписку з архіву КДБ, чи ніхто з них не був їхнім співпрацівником. Однак набагато гіршим є, що деякі з єпископів УГКЦ до сьогодні є в духовній єдності з масонськими організаціями (див. часопис «Україна козацька», 2009).

Керівництво УГКЦ свідомо замовчує правду, що апостол Петро і з ним з’єднані римські папи в питанні віровчення є в протиріччі з Іваном Павлом ІІ і Бенедиктом XVI. Жестом беатифікації Івана Павла ІІ (1.5.2011) Бенедикт XVI поставив на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста. Цим згідно Божих законів сам себе виключив з Містичного Тіла Христового – Церкви. Це є реальність! Єдність з останніми двома папами, які заперечили суть Євангелії і папство, є зрадою Христа і Церкви. Тому священик, який згадує Бенедикта XVI і з’єднану з ним апостатичну ієрархію УГКЦ, служить Літургії неправосильно. Чому? Тому що чудо перемінення хліба і вина в Тіло і Кров Христа робить Святий Дух, а той, хто прийняв духа Ассижу – духа антихриста, – вигнав Святого Духа. Священик, який перестане згадувати ім’я екс-папи Бенедикта, буде твердо і немилосердно караний відступницькою ієрархією, але лише такий мученик служить Літургії правосильно.

Памфлет лицемірно закликає віруючих: «Тож пам’ятай дорогий брате, сестро, бути греко-католиком це значить бути вірним Христові».

Відповідь: Чи ієрархія УГКЦ сьогодні є вірна Христові, якщо вона проповідує єресі? Ні!

Цитата: «Це значить бути членом великої спільноти мучеників та ісповідників, які віддали своє життя за вірність Христові».

Відповідь: Чи ця ієрархія охоча віддати своє життя за вірність Христові і стати сьогодні мучениками та ісповідниками? Ні!

Цитата: «Пам’ятай, неможливо залишатися греко-католиком і розірвати єдність з римським престолом та кожночасним наслідником святого апостола Петра».

Відповідь: Чи ця ієрархія має єдність з апостолом Петром і всіма його правовірними наступниками? Ні!

Апостатична ієрархія має єдність лише з останніми двома папами, які зрадили Христа і всіх правовірних попередників на Папському Престолі.

«Молитва за навернення (вже навернених) догналівців» є лицемірством! Правдива молитва буде за навернення гузарівців! Стоп! Справжня секта це не правовірні «догналівці», але – єретичні гузарівці.

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)