Відповідь на статтю „Відсіч” проти „підгорецьких отців” („Ратуша”, від 21-27.4.2011)

Львів, 22.4.2011

 

Візантійський Католицький Патріархат і Синод єпископів УПГКЦ оцим реагує на статтю в „Ратуші”.

Католицький оглядач Вільчинський, пані Сало і їхня прес-конференція мали мету применшити актуальність проблеми ювенальної юстиції і легалізації гомосексуалізму. На чітку вимогу депутатів міста Львова, щоб ієрархія УГКЦ висловилась щодо актуальної проблематики гомосексуалізму  і ювенальної юстиції, вона зовсім не відповідає. Замість цього іменем УГКЦ „фундовано” відповів „оглядач” Вільчинський. Він розповідав заплутані казки про якогось козлика.

Одночасно на так званій  прес-конференції оглядач очорнював Синод єпископів УПГКЦ і цілий рух відродження Греко-Католицької Церкви. Брехливо назвав її сектою. Екс-кард. Гузар і екс-архиєпископ Возьняк в своїх пастирських листах (17.12.2010, 7.3.2011) неодноразово використовували цей термін секта щодо нас. Цей термін є грубим очорненням і є пов’язаний з розпалюванням релігійної ненависті, а за це вже Карний кодекс України карає. Звичайно цей образливий і брехливий термін тепер вже як папуги повторюють і на нього відкликаються і т.зв. католицькі часописи РІСУ, Мета, Арка, Нова Зоря, Христова Скеля та інші. На жаль, газета „Ратуша”, оприлюдненням цього брехливого очорнення правовірних католиків, допустилася обману і злочину приниження честі й гідності особи.

Питанням є, хто є секта. Провід  УПГКЦ чи провід УГКЦ? Знаком секти є фальшиве вчення – єресі. Правовірні єпископи ніколи не проповідували єресі, навпаки, проти них борються. На жаль, екс-кард. Гузар і з’єднана з ним ієрархія прилюдно проповідує ці єресі:

  1. ставить під сумнів Божество Ісуса Христа;

2.   ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці;

3.   ставить під сумнів вічність пекла;

  1. дозволяє і пропагує віщування;
  2. схвалює гомосексуалізм.

Ці єресі є в книзі „Бесіди з Блаженнішим Любомиром Гузаром: До постконфесійного християнства” (2006-2007) і в часописі „Дорогою молитви”, №4 (4/2011, ст.10). Оцим вимагаємо, щоб газета „Ратуша” вже не називала правовірних греко-католицьких єпископів і вірних сектою.

Пропонуємо, щоб провід УГКЦ і УПГКЦ за круглим столом вирішили проблематику сект, ювенальної юстиції і ЛГБТ.

Від імені Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр

секретар Патріархату

 

Від імені Синоду правовірних єпископів УПГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВр

секретар Синоду

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)