Фантазування „католицького” оглядача (реакція на прес-конференцію і статті РІСУ з 14.04.2011)

Католицький оглядач Орест Вільчинський дає себе називати „отче”, хоч ним вже не є, бо на ньому є Божа анатема. Він разом з РІСУ розвинув ненависну кампанію проти тих, які захищають моральні і духовні цінності в Церкві і народі.

Діагноз ситуації в Україні

Цими днями міняються закони. Як бачимо в державах ЄС, малі поправки цілеспрямовано змінюють суть законів. Йдеться, насамперед, про Сімейний кодекс з метою впровадження гомодиктатури і ювенальної юстиції, яка без причини забирає дітей з порядних сімей і позбавляє батьків батьківських прав. В Німеччині за 2009 рік створили 70 000 штучних сиріт. У Франції було забрано 2 мільйони дітей з порядних сімей. На ювенальну юстицію неможливо ніде поскаржитись. Зі Заходу створюється надзвичайно великий тиск з метою узаконення гомодиктатури і ювенальної юстиції. Перші конкретні кроки вже були зроблені:

9.02.2011- була зареєстрована рада ЛГБТ

20.02.2011-  ця рада зареєструвала т.зв. християнську церкву

15.02.2011- була схвалено усиновлення дітей т.зв. гомосексуальними сім’ями зі закордону. Плодом цього є продаж 2,5-літнього хлопчика Самуїла двом бельгійським геям за 4500 доларів.

14.02.2011- ратифікація конвенції з прав дитини, яка надає можливість дітям подавати скарги безпосередньо до комітету ООН, який має свою філію в Україні. Але реакцією на ці т.зв. скарги дітей, як бачимо в ЄС, є забирання дітей з сімей і надання їх т.зв. міжнародному усиновленню, що практично є продажем дітей.

Тепер саме час змобілізуватися. Якщо Церква і депутати мовчатимуть, а народ буде байдужий  і не вийде на вулиці, то буде впроваджена диктатура, що веде до морального, духовного і фізичного геноциду України.

На цю ситуацію реагували єпископи Української Правовірної Греко-Католицької Церкви  і відбувся ряд заходів. Ці акції надихнули представників православних і протестантських церков, які також взяли в них участь разом з УПГКЦ. На цю ситуацію і на ініціативу УПГКЦ реагувала і молодь, яка обрала собі назву „Рух чистих сердець”. На ці ініціативи дуже конкретно реагували і депутати зі Львова і Тернополя, а також акції протесту підтримали депутати Івано-Франківська, Хмельницька та інших міст. Усі вимагали від президента скасувати раду ЛГБТ і систему ювенальної юстиції. Ще й до того, депутати Львівської міськради закликали християнські Церкви конкретно висловитися щодо цих найактуальніших проблем – гомосексуалізму і ювенальної юстиції, які торкаються моральних і сімейних цінностей кожного громадянина України.

Тут є суть проблеми, чому Вільчинський і РІСУ почали воювати проти народних акцій на захист сім’ї. Тут виявилося, яку власне мету має РІСУ і Вільчинський. Апостатична ієрархія УГКЦ цим закликом потрапила до ситуації, де мусить виявитися, чи служить Богу і народу, або чи зрадила Бога і народ. Ця ієрархія не закликала до жодної маніфестації за охорону сім’ї і дітей проти актуальної небезпеки, якою є гомосексуалізм і ювенальна юстиція. Вона, навпаки, придушувала ці акції. Тепер вже далі не може приховуватися. Якщо б вирішила робити покаяння, відділилася від єресей і закликала народ до чіткої оборони християнських цінностей і сім’ї, то народ був би охоронений, а церква УГКЦ знову стала б голосом сумління для цілої України. А цього ієрархія УГКЦ не хоче. Коли на заклик депутатів та правовірних єпископів не відповість і не буде перестерігати вірних перед небезпекою, то виявиться, який дух за ними насправді є. Тому тепер виступив Вільчинський, католицький оглядач, з метою ліквідації усієї справи. Підлим способом він напав на духовний авторитет правовірних єпископів, парадоксально назвавши їх злочинцями і „неприятелями” Церкви і народу. Також він висміяв і штучно очорнив молодіжний „Рух чистих сердець”. Через прес-конференцію 14.04.2011р. він разом з пані Сало виступив і проти депутатів міськради, через те, що вони виступили на захист Божих законів і народу та закликали представників церков висловити ясну позицію. Також очорнили їх, що вони начебто використали маніфестацію „Руху чистих сердець” проти протестуючих підприємців.

Апостатична ієрархія УГКЦ написала 2 пастирські листи (Гузар і Возьняк) проти УПГКЦ. Ці листи залишаться як corpus delicti, що свідчить про брехні, ненависті і очорнення.

Чому ця ієрархія досі не хоче написати жодного пастирського листа на охорону сім’ї і дітей від ювенальної юстиції і гомосексуалізму? Ситуація є надзвичайно серйозною, серйознішою, ніж була в час Другої Світової війни. Тут ідеться про бій з часом. Йдеться про те, чи настане процес деморалізації, демонізації і ліквідації українського народу. Йдеться про стратегічний час. Якщо процес зміни законів в області гомосексуалізму і ювенальної юстиції сьогодні не буде зупинений і скасований, то вже буде пізно. Смертоносна машинерія вже буде  немилосердно ліквідовувати своїх жертв.

На прес-конференції католицький оглядач Вільчинський заперечив реальність найактуальніших проблем, які на життя чи на смерть загрожують народу. Апостатичній ієрархії УГКЦ, очевидно, не йдеться ані про Бога, ані про народ. Вони неправдиво називають правовірних єпископів і УПГКЦ сектою і ворогами народу. Це очорнення УПГКЦ є абсурдом, бо УПГКЦ бореться за Божі закони і за народ, однак даний вислів, на жаль, стосується ієрахії УГКЦ, яка заперечила Божі закони і утримує Церкву і народ в сплячці смерті.

Католицький оглядач має намір утримати потопаючий «Титанік» апостатичної структури. Для цього потребує знищити т.зв. конкурента (УПГКЦ), а тоді утримувати далі Церкву і народ у сплячці смерті.

Які методи використовує Вільчинський та РІСУ:

  1. Метод цілковитого ігнорування реальності.
  2. Метод клеймування опозиції як небезпечного злочинця.
  3. Метод застрашування та терору.
  4. Метод перебільшення несуттєвих деталей з метою знищити суть проблеми.
  5. Метод брехні та очорнення.

До п. 1) Метод цілковитого ігнорування реальності

Вільчинський всупереч всіх фактів стверджує, що взагалі ці актуальні проблеми, такі як гомосексуалізм та ювенальна юстиція, не існують. І навіть коли йому подають конкретні факти, він далі говорить своє і бойкотує реальність.

На перше питання, чи погоджуються з гомосексуалізмом та ювенальною юстицією, не відповів ані пан Оглядач, ані п. Сало.

До п. 2) Метод клеймування опозиції як небезпечного злочинця

Він знає, хто захищає Божі закони та народні цінності. Щоб зліквідувати правду і життя, він мусить зліквідувати тих, хто їх відстоює. Для цього він вибирає підлий спосіб очорнення авторитету, брутальні брехні та вигадки. Оскільки в нього немає жодного правдивого аргументу, то він лише створює враження правдоподібності та застрашує. Метою є ліквідувати будь-яку акцію на захист сім’ї та дітей.

До п. 3) Метод застрашування та терору

Оглядач з однодумцями застрашують студентів і громадські організації, щоб вони взагалі не брали участь в жодних акціях на захист сім’ї та дітей. Коли вони борються за щасливе майбутнє своїх дітей, то бажаючи припинити їхні дії, навіює їм, що вони є інструментом нечесних планів небезпечної секти, яка нібито має «деструктивний характер та допускається синкретизму». Католицький оглядач навіть перестерігає протестантських пасторів, щоб вони вже не боролися за християнські та моральні цінності, тому що цим вони з’єднуються з злочинною організацією та небезпечною сектою. Подібним чином оглядач тероризує активну молодь і депутатів міста.

Щирих людей, які долучилися до боротьби за правдиві цінності, католицький оглядач клеймує дурнями, які далися зловжити небезпечною сектою.

До п. 4) Метод перебільшення несуттєвих деталей з метою знищити суть проблеми

Активісти акції протесту включили в список організаторів і громадську організацію «Відсіч». Причиною було те, що в попередніх акціях за народні і моральні цінності вони з «Рухом чистих сердець» були в єдності. Вільчинський і п. Оля Сало з цієї дрібної помилки зробили абнормальний злочин і з організаторів – страшних обманщиків.

Активісти на завершення заявили: ми прилюдно перепрошуємо, що ми Вас вписали. Ми зрозуміли, що в боротьбі за моральні і народні цінності ми на Вас вже не можемо розраховувати.

До п. 5) Метод брехні та очорнення

Католицький оглядач без проблем бреше у вічі і взагалі не має жодних докорів сумління.

Наприклад, на прес-конференції стверджував: «Нема жодної проблеми з гомосексуалізмом, ані ювенальною юстицією. Це все є штучне.». Бойкотує статистики із Заходу та зміни законів в Україні. Ця його брехня є цілеспрямована.

Він сказав наступну брехню: «Підгорецькі борються проти всього здорового, що є в Україні». Насправді Підгорецькі борються проти єресей в Церкві, проти гріха гомосексуалізму, проти знищення сім’ї через ювенальну юстицію і проти інших деструктивних впливів. Вільчинський лише змінює слово «за» на слово «проти» і тим робить із захисників злочинців. Подібне роблять і демагоги з ЄС. Вони стверджують, що впроваджують права жінок і дітей, але насправді відбирають в матері основне право, коли їм безпідставно забирають дітей. Це є найбільший злочин і тиранізування дітей. Це називається право жінок і дітей. Подібного духа має і католицький оглядач Вільчинський.

Вільчинський і п. Оля Сало не лише очорнюють єпископів УПГКЦ і називають їх сектою й ворогами Церкви та народу, вони очорнюють і молодіжну організацію «Рух чистих сердець» та депутатів Міської ради.

Замість того, щоб оцінити відповідну діяльність Львівської міської ради в актуальному питанні ЛГБТ і ювенальної юстиції, її очорнюють перед громадськістю. Також неправдиво коментують реакцію підприємців. Однин з їхніх головних організаторів сказав на подіумі: «Гомосексуалізм вносить прокляття на цілий народ! Що нам допоможе, коли будемо мати дешеву землю і матеріальні вигоди, якщо житимемо на землі, проклятій Богом!» Тоді він закликав усіх підписатися і сказав: «Це не випадково, що ми є тут разом, це є Боже провидіння.» Підприємці зрозуміли основні проблеми, і як кожна моральна людина підписували петицію протесту проти гомосексуалізму та ювенальної юстиції.

 

Андрій

Учасник прес-конференції.

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)