Маніфестація 30.6.2011

Монахині монастиря св. Пророка Іллі, який заснував митрополит А.Шептицький в 1925р., законно купили напіврозвалену каплицю по вул. Плугова,6, яка до цього часу використовувалась попередніми власниками як склад. Редемптористи  підбурили декілька своїх парафіян, створили ненависну кампанію проти сестер з метою вкрасти їм каплицю. Оскільки в каплиці регулярно відбуваються богослужіння редемптористи зорганізували маніфестацію перед міською радою. Метою їх мітингу було: змусити депутатів щоб стали знаряддям їхніх грабіжницьких намірів. Вірні УПГКЦ довідались про цю акцію, а тому набагато чисельніше також прийшли до міськради  з фанами і з транспарантом, на якому було написано: Редемптористи крадуть сестрам каплицю – Плугова,6. В цьому ж часі в четвер від 10:00 до 13:00 відбувався і мітинг підприємців. Редемптористи зловжили озвученням підприємців і почали неправдивими інформаціями підбурювати присутніх проти сестер. Коли сестра настоятелька хотіла сказати правдиву інформацію, то натовп організований редемптористами  почав некультурно кричати, а обманені ними підприємці включили оглушливу музику, так що не було чути жодного слова. Редемптористи і декілька їхніх парафіян витупали собі у міськради дозвіл, щоб могли поставити біля нашої каплиці хрест. Пропонуємо, щоб вони поставили 14 хрестів і так буде ціла хресна дорога. Також могли б там поставити і фігуру Матері Божої, щоб також могли там молитися. О 13:15 маніфестація офіційно закінчилась, а хрест перед своєю каплицею поставили ми, оскільки редемптористи були неспроможні зреалізувати свою вимогу. Дозволяємо їм в любому часі перед цим хрестом молитися і співати молебні без часових обмежень.

На жаль, наклепницька кампанія проти сестер продовжується. До цього підключили різних журналістів і телеканали, які передають репортажі з неправдивими коментарями т.зв. католицького оглядача О. Вільчинського.

Пригадуємо, що 1.7.2011 Президент України видав документ „Про забезпечення рівності усіх релігійних організацій”. Пригадуємо, що нашу реєстрацію вже два роки незаконно блокують на замовлення проводу УГКЦ. Віримо, що цей документ врешті усуне дискримінацію щодо правовірних грекокатоликів.

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)