Депутатам Львівської міської ради (28.6.2011)

Львів, 28.6.2011

Депутатам Львівської міської ради

Слава Ісусу Христу!

Шановні депутати Львівської міської ради!

Ми дізналися, що 30.06.2011 року на сесії міської ради буде вирішуватися питання стосовно каплиці сестер-монахинь по вул. Плугова, 6. Усвідомлюємо, що протягом останніх трьох тижнів ієрархія УГКЦ чинила на Вас великий психологічний тиск. Найперше, це був лист владики І.Возьняка, а потім наступні повторні прохання особистого характеру, які подавали односторонні тенденційні і брехливі інформації. Як пастирі Візантійського Католицького Патріархату, до якого належить Українська Правовірна Греко-Католицька Церква, ми  у сумлінні зобов’язані реагувати на дану ситуацію.

Повідомляємо Вам, що три сестри-монахині на основі договору купівлі-продажу законним способом купили будівлю колишнього храму, яка зареєстрована, як складське приміщення по вул. Плугова, 6. Коли отці редемптористи дізналися, що будівля знаходиться у руках сестер-монахинь, які підпорядкувалися юрисдикції єпископів УПГКЦ, то розпочали свою ненависну кампанію. За короткий період часу вони зманіпулювали декількох місцевих жительок, говорячи їм, що храм захопила небезпечна секта. 13.06.2011 в повній мірі проявилися плоди цієї ненависної кампанії. З боку вірних УГКЦ було чути прокльони, грубі образи, погрожування як фізичним насиллям, так і нападом на приватну власність сестер. Отці редемптористи свідомо допускалися розпалювання релігійної ненависті. Цим грубо порушили ст. 4 Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації”. Людям понаговорювали, що ми секта, хоча вони свідомі того, що ми греко-католики, які відділилися від Гузарових єресей, які нищать католицьку віру. На жаль, владика Возьняк і екс-глава УГКЦ Гузар постійно продовжують ненависну очорнюючу кампанію з метою вкрасти каплицю, а отці редемптористи є тільки їхнім інструментом. Попередній власник запропонував редемптористам обміняти храм на квартиру у Львові. Вони цю пропозицію відкинули. Протоігумен відкрито висловився, що якщо б каплиця і надалі була складом, то він був би спокійний.

Коли ми, єпископи УПГКЦ, просили мера м. Львова п.А.Садового, щоб він дав якийсь вільний храм для потреб наших вірних, то він відповів, що всі храми вже роздані. Рекомендував, щоб ми собі щось знайшли і купили. Сьогодні віруючі УПГКЦ мають свій храм, який отримали законним способом. Якщо комусь перешкоджає те, що на сьогоднішній день ми, як Церква, не зареєстровані і наші громади також не зареєстровані, то мусять шукати винуватця десь інде.

Ієрархія УГКЦ так само, як створює психологічний тиск на депутатів міста, подібно створює психологічний тиск і на державних працівників, щоб вони в жодному разі не реєстрували нашу Церкву. Під їхнім впливом ці працівники діють проти законів України. Тут йдеться про явну релігійну дискримінацію. Вже два роки триває порушення Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації”. Два судові рішення вказали, що пан Кураш з ЛОДА діє протизаконно, коли постійно відкидає реєстрацію наших релігійних громад. Суд доказав, що Комітет у справах національностей та релігій також поводиться незаконно.

Цими днями на Вас, депутатів, чиниться сильний психологічний тиск з боку ієрархії УГКЦ, щоб Ви порушили Закони України. Наші релігійні громади, хоч і незареєстровані, діють законно ст. 3; 8 Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації” . Наші вірні, монахині, священики, єпископи мають повне право задовольняти свої релігійні потреби: ст. 1; 3 Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації”. Напади отців редемптористів і ієрархії УГКЦ є грубим порушенням ст. 4, 5 ЗУ „Про свободу совісті та релігійні організації” і підпадають під кримінальний кодекс. Одночасно ЗУ забороняє надавати перевагу одній конфесії над іншою. Будь-який напад на приватну власність сестер був би грубим порушенням чинного законодавства України.

В церквах УГКЦ було виголошено, що 30.06.2011 перед міською радою відбудеться маніфестація проти сестер, з метою вкрасти їхній маєток і заборонити служити Святі Літургії в каплиці по вул. Плуговій. Тут йдеться про розпалювання релігійної ненависті і дискримінацію релігійних меншин, а це карається згідно і міжнародних законів.

За Візантійський Католицький Патріархат

+ Ілля

Патріарх

+ Тимотей, ЧСВВр                     + Методій, ЧСВВр

єпископи- секретарі

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)