Лист Президенту Російської Федерації (2.6.2011)

Львів, 2.6.2011

Президенту Російської Федерації

Д. Медведєву

Шановний пане Президенте!

Наш Візантійський Католицький Патріархат неодноразово піднімав питання стосовно російської актриси, пані Наталії Захарової, і то серед церковних і державних представників. Тепер ця невинна жертва ювенальної юстиції була перевезена з французької в’язниці до в’язниці у Росії.

Шановний пане Президенте, у згоді з совістю і законами Росії Ви мали б зробити такі кроки:

1. Забезпечити негайне звільнення п. Наталії Захарової, жертви злочинно сфабрикованого монстр-процесу.

2. Вимагати санкцій проти французького суду, який під впливом ювенальної юстиції здійснив судовий злочин над невинною російською громадянкою.

3. Вимагати:

повернення дочки Марії, яка 13 років тому незаконно була віднята від матері Наталії.

– компенсацію за 13-річну стигматизацію і травматизацію матері і дочки.

4. Перед цілим людством засудити міжнародні суди в Страсбурзі. Ці суди не вирішують важкі злочини проти людськості, але цілеспрямовано їх замовчують. Вони накладають штрафи на народи за заборону гей-парадів і вирішують штучні проблеми т.зв. травматизації гомосексуалістів і лесбіянок, яким негайно не дали дітей для усиновлення. Таким чином ці діти з вини Страсбурга стають жертвами педофільних і гомосексуальних збочень, а багато з них стають т.зв. живим товаром на органи. (До 2008р. В Італії безслідно зникло 9802 дітей, з яких 8080 були іноземцями –дітьми, яких усиновили. Такими є плоди ювенальної юстиції та судів у Страсбурзі.). Страсбург прикриває злочини проти людськості і міжнародні злочини, які ведуть до геноциду людства.

5. Не дозволити загальнодержавної легалізації ювенальної юстиції та скасувати її локальну практику в Росії. Ювенальна юстиція, збочене сексуальне антивиховання, гомосексуалізм, педофілія, узаконення наркотиків, – усе це проштовхують ООН, ЄС і т.зв. всесвітні фонди. Все це веде до морального розкладу, до порушення психіки людини, до створення залежності, яка з людини робить тварину або навіть і здемонізованого тирана. Ці злочини є гіршими, ніж злочини фашизму, які були засуджені в Нюрнберзі. Російський народ повинен виступити проти цих злочинів, як проти смертоносної інфекції. Ці злочини проти людськості проштовхують міжнародні конвенції ООН, ПАРЄ, ЄС, ведуть Росію до геноциду. Транснаціональне керівництво ювенальної юстиції позбавляє російський народ правоздатності. Дати владу цій демонській глобалізації, яка бойкотує всі моральні принципи і впроваджує збочення та жорстоку тиранію, означає принести в жертву цій міжнародній злочинній системі майбутню генерацію російських дітей.

 

Пане Президенте, будьте мужні, захищайте моральні і духовні цінності російського народу через справедливе законодавство та освіту. Виступіть проти злочинності та аморальності. Вашим конкретним кроком тепер нехай буде захист невинної жертви ювенальної юстиції, якою є пані Наталія Захарова.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                 + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Патріархату

Копії:

– Парламенту Росії, Білорусії, України та Президентам ЄС

– Православним єпископам Росії, України, Білорусії, Молдавії

 

Адреса: Візантійський Католицький Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів – Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org, www.community.org; byzcathpatriarchate@gmail.com

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)