Заклик перед святом Зіслання Святого Духа в 2011р.

Львів, Україна, 21.05.2011

Єпископам, священикам і вірним УГКЦ

 

Дорогі єпископи, священики і вірні УГКЦ!

1.5.2011 Папа Бенедикт XVI екскомунікував сам себе, тому що через т.зв. беатифікацію Івана Павла ІІ поставив на вівтар Церкви духа Ассижу, духа антихриста. Цей крок заперечує суть самої Євангелії і виключність спасіння в Христі (пор. Ді.4,12). Нищить суть правдивої місії, яка вириває поган з влади темряви і переводить їх до Божого царства (пор. Кол. 1,13). Фальшивою беатифікацією зобов’язав кожного католика прийняти фальшиву євангелію і духа антихриста! Це є зрада Христа і Його Євангелії. Ця зрада суперечить не лише суті Євангелії, але й цілій церковній традиції і призначенню всіх Пап. Апостол Петро, ані жоден його наступник не може мати нічого спілного з апостатичним вченням і з духом антихриста, якого втілив до Церкви апостат Іван Павло ІІ і беатифікував Бенедикт XVI.

Візантійський Католицький Патріархат був заснований напередодні цієї великої апостазії не для того, щоб ставити під сумнів папство, але навпаки, щоб його оберігати. Церковна догма про непомильність Папи, проголошена в 1870 році, мала той сенс, щоб папським авторитетом було підтверджено і сформульовано правди християнства. Коли Папа, однак, підтвердив єретичне вчення, то він перестав бути Папою. Став, як єретик, таким, що помиляється і ніхто його вже не сміє слухатись. Кожен християнин мусить від нього, як від єретика, відділитися. Обітниця Христа: «Ти – Петро, тобто скеля» стосувалася апостола Петра і його наступників, які мали з ним єдність Духа.

1.5.2011 Бенедикт XVI не лише екскомунікував сам себе, але й фальшивою беатифікацією Івана Павла ІІ де-факто посмертно екскомунікував і його. Вони обидва, як єретики, виключені з Церкви. В цьому нема сумніву сумніватися. «Хто би проповідував іншу євангелію, нехай буде проклятий (анатема)». (пор. Гал.1, 8-9).

Дух Ассижу – дух антихриста – ставить на один рівень спасительну віру в Христову смерть на хресті і пошану до поганських демонів. Цього духа поставив на вівтар Церкви Бенедикт XVI. Тому кожен єпископ і кожен священик повинен прилюдно відділитися від того духа. Конкретно: кожен єпископ і кожен священик мусить перестати в Літургії згадувати ім’я папи Бенедикта XVI. Якщо цього не зробить, стягує на себе і на вірних Боже прокляття. Якщо священик згадує ім’я екс-папи, то нехай кожен вірний напоумить такого священика, щоб цього не робив. Якщо він не послухає, то від 12.6.2011 є під анатемою, а вірні від цього мусять відділитися. Священик-апостат вже служить Літургію неправосильно, а також неправосильно уділяє Святі Тайни. Йдеться лише про побожний театр. «Не можете пити чаші Господньої і чаші бісівської» (І Кор.10,21). Вірні, які є присутніми на такій літургії, на себе приймають не благословення, але прокляття. Нехай перестануть ходити на літургію такого відступника і виберуть богобоязного мужа, якого Патріархат після короткого курсу висвятить на священика. Він їм буде правосильно в неділі і в свята служити Літургії та уділяти Святі Тайни.

Літургії поки що можуть служити або в будівлі школи, в інших громадських будівлях, або в приватному будинку. Згодом можуть збудувати каплицю. Ці правовірні вірні, відділені від апостатичного керівництва, будуть підпорядковані Візантійському Католицькому Патріархату. Патріархат зберігає всі правди католицького вчення і правдиву традицію Української мученицької Греко-Католицької Церкви.

Священик, який відділиться від духа антихриста і не буде вже згадувати ім’я Бенедикта XVI, не може згадувати ані нового наступника екс-кард. Гузара – Монс. Святослава Шевчука, який 1.5.2011 особисто взяв участь в апостатичній церемонії в Римі. Коли Патріархат його офіційно закликав, щоб він відрікся духа Ассижу, духа антихриста, хоча б до визначеного терміну, він цього не зробив. 14.5.2011 він на себе стягнув анатему – Боже прокляття. Тому жоден священик Греко-Католицької Церкви від свята П’ятидесятниці вже не може в Літургії вже згадувати його ім’я.

Священик, який є вірний Христу, Євангелії і якому лежить на серці спасіння власної душі і спасіння безсмертних душ, не буде вже згадувати екс-папу Бенедикта, ані Монс. Шевчука, екс-главу УГКЦ, і за ціну, що буде переслідуваний апостатичною ієрархією.

В Літургії, в «мирній єктенії», нехай священик молиться: «За святішого вселенського Архиєрея нашого, майбутнього Папу Римського, Господеві помолімся». Пояснення: слово «майбутнього» вжито замість ім’я «Бенедикт». Якщо б екс-папа помер і апостатична ієрархія вибрала б іншого папу, то стан sedes vacantis залишається і надалі. Правосильний майбутній Папа буде обраний з тих єпископів, які ясно відділяться від духа Ассижу, духа антихриста.

Далі нехай в тій єктенії молиться: «За боголюбивих і правовірних єпископів наших, чесне пресвітерство, у Христі дияконство, за весь причет і людей, Господеві помолімся».

Подібно нехай просить і в наступній єктенії: «Ще молимось за святішого вселенського Архиєрея нашого, майбутнього Папу Римського, за боголюбивих і правовірних єпископів наших, за тих, що служать і послужили…»

Під час великого входу з чесними дарами: «Святішого вселенського Архиєрея нашого, майбутнього Папу Римського, боголюбивих і правовірних єпископів наших…»

Після співу «Достойно є» нехай священик молиться так: «Найперше пом’яни, Господи, боголюбивих і правовірних єпископів наших і даруй їх святим Твоїм Церквам…»

 

Якщо місцевий єпископ відділиться від духа Ассижу і не згадує ім’я екс-папи Бенедикта і екс-глави УГКЦ, то потрібно ім’я цього правовірного єпископа згадувати в Літургії.

Дорогі єпископи, священики і вірні УГКЦ, кожен з вас повинен особисто вирішити, прийме Духа Христового або духа антихриста, Духа Божого або духа апостазії.

 

Нехай Святий Дух зійде в свято Зіслання Святого Духа на всіх щирих єпископів, священиків і вірних УГКЦ.

Моляться за вас і благословляють вас

+ Ілля

Патріарх

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Секретарі Візантійського Католицького Патріархату

 

Адреса: Візантійський Католицький Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів – Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org, www.community.org; byzcathpatriarchate@gmail.com

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)