Гендерний обман

Львів, 20.5.2011

Депутатам і членам влади України

 

В 2005 році Президент України схвалив закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Нормальна людина не має нічого проти забезпечення цих прав. Ці права в Україні додержуються згідно діючих законів. Однак через 5 років після схвалення цього закону дійшло до загальносуспільного обману. В 2005 році термін «гендерна рівність» не був чітко визначений. Вважалося, що йдеться про соціальну рівність чоловіків і жінок. Однак Резолюція ПАРЄ №1728 від 29.4.2010р. змінила значення поняття гендерна рівність. Йдеться про просовування гомосексуалізму, транссексуалізму і гендерної шизофренії, згідно якої чоловік має право проголосити себе жінкою і навпаки. Державні закони це повинні респектувати і виробити йому документи. В 2005 році Президент України не передбачав, що слово гендер набуде антиконституційного значення. Тому закон від 2005 року, на який посилаються учасники гендерного форуму (групи ЛГБТ), є недійсним. Однак на його основі хочуть створити керівний орган, який через державний апарат буде просовувати гендерну аморальність.

 

Через т.зв. гендерну рівність просовується ювенальна юстиція, яка незаконно забирає дітей з нормальних сімей і робить з них штучних сиріт. Український народ шокує, що в обласних і районних Радах вже були непомітно впроваджені гендерні відділи, які спрямовані на знищення сім’ї. Гендерна ідеологія позбавляє найосновніших прав особу, сім’ю, і, головним чином, дітей, тим, що приховано просовує гей-диктатуру та ювенальну юстицію.

 

Ювенальна юстиція не була законодавчо схвалена, але вже діє через поширення т.зв. соціальних служб, які тепер отримали необмежену компетенцію. Далі гендерні відділи просовують міжнародне усиновлення – т.зв. торгівлю дітьми, хоч стверджують, що вони борються проти торгівлі дітьми.

 

Ці гендерні відділи підтримують різні іноземні програми, як наприклад, боротьбу проти СНІДу. Однак насправді вони підтримують СНІД тим, що дають привілеї гомосексуалістам в суспільстві. Дотації, так звано на захист дітей від СНІДу, властиво використовують для фінансування поширення гомосексуалізму, а таким чином і СНІДу.

 

Гендерні відділи мають в програмі боротися з наркоманією. Насправді через первинні, вторинні і третинні програми т.зв. превенції проти наркоманії, уможливлюється її узаконення і її масове поширення.

 

Шановні депутати:

1. повторно просимо скасувати антиконституційний закон від 2005 року «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» ;

2. просимо, щоб були скасовані т.зв. гендерні відділи в обласних і районних радах;

3. просимо, щоб в Україні ніколи не був створений керівний орган гендерної ідеології.

 

Від імені секретаріату УПГКЦ

 

+ Маркіян, ЧСВВр

секретар

 

Копії:

– Президенту України В. Януковичу

– Прем’єр-міністру України М. Азарову

– Мас-медіа України

 

Адреса: Синод УПГКЦ, вул. Соснова, 3, Львів – Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org, www.community.org; pidhirci.community@gmail.com

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)