Екс-папа зустрівся з масонами B’nai B’rith

Екс-папа Бенедикт XVІ 12 травня 2011 року зустрівся з провідними представниками єврейської масонської ложі B’nai B’rith International, яка була заснована в Нью Йорку в 1843 році. Масони, які зустрілися з екс-папою, аж ніяк не були початківцями. Більшість представників цієї масонської організації прийняли найвище посвячення великому архітектору – сатані, тобто 33 посвячення.

Екс-папа у своїй промові сказав: „Є багато способів, якими можуть євреї (масони) і християни співпрацювати для кращого світу у згоді з Божою волею і для добра людства… Але одним з найважливіших питань є спільне свідчення про глибоко закорінену віру”. Екс-папа добре собі усвідомлює, до кого говорить і кому служать його гості. Масони не можуть діяти у згоді з волею Божою ні для добра людства, ані для кращого світу. Навпаки, історія свідчить, що, вони мають на совісті багато міжнародних конфліктів, братовбивчі війни і систематичне нищення моральних і духовних цінностей. Багато пап і церковний кодекс підтверджували вилучення масонів з Церкви. Апостат Іван Павло ІІ скасував кару на масонів, а цим їх офіційно прийняв до Церкви. Цим, також, відкрив Церкву духу, який є за масонською організацією. Згідно Божих законів, однак, вони є виключені з Церкви і з Божого життя і якщо не будуть чинити покаяння та помруть в такому стані, то будуть вічно засуджені.

Дух, який є за масонами, і дух, який є за правовірним християнством, є цілком протилежними. Масони ніколи не з’єднаються з правовірним християнством, яке веде до спасіння через покаяння і навернення (пор. 2Кор.6,15). Вони ніколи не пристануть на спасительну віру в Ісуса Христа, як єдиного Спасителя, і не будуть у світі боротися за спасіння душ. Якщо екс-папа з ними з’єднується, то це є ще одним явним знаком його відпаду від основних правд християнської віри і зрадою Христового Духа. Це все тільки підтверджує, що 1.5.2011, коли він поставив на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста, сам себе екскомунікував з Церкви. Екс-папа на теперішній час сповняє разом з масонами божу волю, але бога з малим „б”.

Потім екс-папа додає: „Життя і праця всіх віруючих мали б бути постійним свідченням про трансцендентне.”

Термін „всіх віруючих” екс-папа вживає в дусі Нью Ейдж. Він не відрізняє вірних, які покланяються Єдиному Богу, від поганських віруючих, які вшановують демонів (Дух Ассижу).

Термін „свідчення про трансцендентне” є також терміном Нью Ейдж і не має нічого спільного зі свідченням про Христа і за ціну мученицької смерті.

Ісус сказав: „Будете моїми свідками”, а це відмінне від свідків трансцендентному.

Свою промову закінчив уривком з книги пророка Єремії: „Бо я свідомий моїх щодо вас задумів, – слово Господнє, – задумів щастя, а не лиха, щоб забезпечити вам надійне майбуття” (Єр. 29,11). В даній ситуації не йдеться про слово Господнє. Масонам і апостатам Бог не дає думки про мир, і за зраду Євангелії не обіцяє ні дочасної, ані вічної майбутності, чи надії. Екс-папа вже виступає, як фальшивий пророк з духом антихриста, якого поставив на вівтар Церкви. Він „Рану народу мого лікуює легковажно кажучи: „Мир, мир!”а – миру не має. Стидались би своїх мерзенних учинків! (Ассиж, 1986 і Рим, 1.5.2011). Та вони вже сорому не мають, не тямлять навіть, що то стидатись. Тому й попадають між тими, що впадуть, спіткнуться в часі коли буду їх карати, – слово Господнє.”

(рефлексія про зустріч з масонами)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)