Подяка і підбадьорення /Членам влади і Сейму Литви/

Львів, 18.5.2011

Членам влади і Сейму Литви

 

Шановні члени Сейму Литви!

Візантійський Католицький Патріархат дякує вам за вашу відвагу виступити проти системи аморальності, яка нищить сім’ю і молоду генерацію. Ви протиставились цілеспрямованій пропаганді гомосексуалізму до всіх сфер людського життя з боку керівництва ЄС. Ця ідеологія, по суті, веде до деморалізації і демонізації молоді та до морального, духовного й фізичного геноциду окремих народів. Для перестороги усім генераціям людей (Юд.7) Бог покарав збоченість гомосексуалізму вогнем з неба. (Бут.18-19).

Шановні члени влади і депутати, не бійтеся різних переслідувань з боку Європейського Союзу, бо моральні цінності, яких ви притримуєтесь, забезпечать литовському народу життя на землі і вічне життя. Боретесь не тільки за людські цінності, але боретеся і за Божі закони. За їх зберігання і респектування Бог нагороджує вінцем вічної слави. В теперішній час ця боротьба пов’язана з психологічним терором, очорнюванням тих, які захищають моральні й духовні цінності, і з не кривавим мучеництвом.

В першому ви читанні схвалили законопроект, який вводить покарання за публічне приниження сімейних цінностей, за організацію таких заходів, які суперечать суспільній моралі. Цей закон, по суті, захищає від публічної пропаганди гомосексуалізму в школі, в культурі та в інших сферах життя. За його порушення передбачені штрафи в розмірі 430-1290 доларів, при повторному його порушенні – 3000-6000 національної валюти, тобто 1290-2580 доларів. Наступний етап схвалення цього закону має відбутися в червні.

Візантійський Католицький Патріархат цим закликає всіх членів влади, депутатів Сейму, щоб не дали себе застрашити тиском з ЄС, але діяти, як справжні герої, патріоти і справжні християни, які більше слухають Бога і совість, ніж іноземних організацій, які свідомо нищать всі духовні й моральні цінності і Божі Закони.

В 2009 році ви подали на обговорення законопроект про захист дітей і неповнолітніх від інформацій еротичного характеру, в тому числі від пропаганди гомосексуальних і бісексуальних орієнтацій. На жаль, ви були змушені уступити несправедливому і демагогічному тиску Європарламенту, який лицемірно називав це обмеженням прав людини. Навпаки, це Європарламент порушує права людини. Ви ж захищаєте права людини від масової деморалізації і від демонізації дітей та молоді. Закликаємо вас, будьте мужні і витривалі в боротьбі. Знову добивайтеся запровадження цього справедливого закону. Візьміть собі приклад з настирливості гомосексуалістів і слуг диявола. Вони просовують антизакони і антицінності. Коли їм відмовлять, вони не здаються, поки не просунуть ці збочення. Вони є інструментом ЄС, який карає тих, хто захищається від гомодиктатури.

Литовські діти – це майбутнє литовського народу і колись вони будуть вам вдячні, що в Литві знайшлися справжні герої, які не далисебе зломити, застрашити і підкупити. Ви увійдете в історію, станете прикладом не тільки для Литви, але і для всіх народів Європи і світу. Святе Письмо наголошує і вам: „Ви ще не протиставились до крові в боротьбі проти гріха (і збочення)” (Євр. 12,4).

Спроби деморалізувати молодь необхідно зачислити до злочинів проти людськості, які є гіршими від тих, які були за часів фашизму. Деморалізація дітей властиво є винищуванням і ліквідацією народу. Ці деморалізовані і демонізовані діти будуть нищити себе, своє оточення і цілий народ. Коли вони виростуть, вже не допоможуть навіть справедливі закони. Стануть рабами сексуальних збочень, наркотиків, жертвами СНІДу, статевих захворювань, евтаназії і передчасної смерті. Що чекає цих жертв духа розбещеності ЄС після смерті? Нещасна вічність!

З минулого знаєте, що навіть якщо ви на першому читанні схвалили законопроект про заборону гомосексуальних стосунків і накладання штрафів, то Європарламент примусив Президента, щоб вона зрадила свою совість, литовський народ і скасувала цей закон. Ці євролицеміри погрожували фразами про порушення прав людини і про так звану дискримінацію. Насправді це вони просовують найжорстокішу дискримінацію, а то беззахисних дітей і молоді. Ці євробрехуни порушують найосновніші права людини і хитрим способом вводять найжорстокішу диктатуру і геноцид Європи. Називати правами людини злочинну деморалізацію дітей та молоді є колосальним обманом і насмішкою над правдою й мораллю. Це те саме, якби серійні злочинці добивалися права «свобідно» вбивати своїх жертв. Злочини гомосексуалізму і з ним пов’язаної педофілії є моральними злочинами, від яких потрібно захищати, а не узаконювати їх і лицемірно проголошувати злочинців дискримінованими. Тут йдеться про втрату розуму і про втрату совісті. І це збочене мислення просовує керівництво ЄС і тут вже не існує жодної толерантності. За допомогою хабарів і різних обманів змінюють закони, а тоді посилаються на зобов’язання окремих держав і т.зв. європейських конвенцій, декларацій та резолюцій. Насправді, вся ця фількіна грамота не має нічого спільного з правдивими моральними цінностями, але є сукупністю брехні та демагогії, яка нищить все людське і моральне. ЄС цим просовує моральний, духовний і фізичний геноцид європейських народів.

Це є знаком антихристівської доби: називати збочення цінностями та правами, а злочинців і беззаконня оберігати.

Шановні члени влади і парламенту! Повчіться з недавніх маніпуляцій і в червні 2011 року за жодну ціну не піддайтеся навіть найбільшому тиску Європарламенту. Не дозвольте скасувати закони, які мають захищати дітей і молодь, а таким чином і майбутнє Литви.

Коли у вас вимагатимуть, щоб скасувати справедливі закони, відповідайте їм: «Спочатку ви скасуйте просунуту за допомогою інтриг Лісабонську угоду, яка означає дискримінацію окремих народів, осіб і ліквідацію сім’ї!» Ганьбою є те, що у вирішальну хвилину цю Лісабонську угоду в Ірландії просунув католицький єпископ Ноел Треанор. Він ложно аргументував, що вона є в згоді з Божими законами. На жаль, таких єпископів-зрадників з духом Юди в теперішній час є багато. Вони мають духа антихриста і творять єдність з духом смерті. ЄС втілює його через Лісабонську угоду, яка просовує збочений гомосексуалізм.

Ви, як правдиві християни, залишіться вірними Христові, Божим законам і своєму народу.

Моляться за вас і благословляють вас і ваш народ

 

+ Ілля

Патріарх

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Секретарі Патріархату

 

Копії:

– Членам Європарламенту

– Президентам Європи

– Членам Верховної Ради України

– ЗМІ Литви і Європи

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)