Якою є правда про сестер? Частина ІІ (+ відео)

Сестри-монахині контемплятивного монастиря св. Пророка Іллі, Львів- Брюховичі

Монахині контемплятивно-адораційного монастиря св. пророка Іллі в листопаді 2004р. на монастирській капітулі (загальні збори сестер), яку скликала мати Андрея Довганик – Ігуменя монастиря, одноголосно проголосували за вихід з Чину св. Василія Великого.

Митрополит А. Шептицький в 1925р. заснував наш контемплятивний монастир, як самостійний, незалежний від чинних сестер василіянок.

Коли ми вийшли з підпілля, монастир зареєстрували в Чині, але ніякого декрету на наш монастир згідно канонічного права Генеральна управа не має і не може мати. Нас зарахували автоматично, сестри за це не голосували, хоча керівним органом в нашому монастирі є загальні збори сестер.

В 2004р. сестри вирішили відновити свою самостійність, одноголосно проголосували за вихід з Чину і повідомили про це Генеральну управу Чину і Конгрегацію Східних Церков. В цьому голосуванні також брали участь 4 сестри, які жили в монастирі ще за часів митрополита А. Шептицького. Саме вони були ініціаторками виходу з Чину, щоб зберегти нашу контемплятивну харизму.

Від цього часу наш монастир живе самостійно.

В 2008р., коли виявилося, що екс-кард. Гузар проповідує єресі, які заперечують суть самого християнства, наш монастир зайняв позицію католицького віровчення і тим самим виявив незгоду з єретичним вченням Гузара і повідомив про це Папу Римського і Конгрегацію Східних Церков.

Ми відмовилися підпорядковуватися єретичній ієрархії УГКЦ і підпорядкувалися правовірному синоду єпископів УГКЦ, щоб зберегти правдиву католицьку віру, за яку терпіли наші сестри попередниці. Наших сестер вигнала радянська влада в 1950р. з монастиря, але всі сестри вистояли в часи підпілля, ні одна не зрадила ні віри, ні покликання. І тепер, коли Господь Бог дав нам свободу, щоб вільно визнавати свою віру, ми за прикладом наших попередниць не можемо і не хочемо зрадити Христа і прийняти нове вчення.

Ми належимо до Української Правовірної Греко-Католицької Церкви, яка є частиною Візантійського Католицького Патріархату. І через це ми стали неугодні сучасній апостатичній ієрархії УГКЦ.

Те, що сестри чинні заявляють, що вони нас відлучили від Чину – це є смішно, бо ми, як контемплятивний монастир, вже 7 років з чинними сестрами не маємо нічого спільного. Ми стараємося вірно служити Господу Богу в цьому покликанні до контемплятивного життя, яке нам дав Господь Бог. Від цього часу, як ми заявили про свій вихід з Чину, наші сестри зросли і духовно і чисельно.

На сьогоднішній день, наш монастир налічує понад 60 сестер. Ми визнаємо правдиву католицьку віру і підпорядковуємося Візантійському Католицькому Патріархату.

 

 

Контемплятивні сестри монастиря св. пророка Іллі

 

Дивись відео: http://bcp-video.org/?p=956

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)