Біблія і дух Ассижу

Львів, 30.05.2011

 

27.10.1986 Іван Павло ІІ скликав представників різних поганських і некатолицьких релігій до Ассижу. Католицькі храми дав в розпорядження поганам, щоб там могли вшановувати демонів. Врешті і сам проводив з ними т.зв. молитви за мир і завершив це вшановування демонів молитвою «Отче наш». Таким чином Іван Павло ІІ деградував Тіло Христове – Церкву до рівня демонського поганства (культ вуду, шаманізм, сатанізм). До Ассижу повністю відносяться слова Ісуса: «Вашим батьком є диявол» (Ів. 8, 44). Цей жест став прецедентом, так що тепер кожного року в різних країнах повторюється подібна зустріч. Через 25 років після цього духовного злочину, який спрямований проти самої суті Біблії, Бенедикт XVI проголосив Івана Павла ІІ блаженним. Цим 1.5.2011 довершив масову апостазію і офіційно прийняв до Церкви духа Ассижу, який є духом антихриста.

Дух Ассижу просовує єретичне мислення: «Христос не є єдиним Спасителем. Навернення і покаяння не мають сенсу. Пошана до демонів є дорогою до спасіння.».

На противагу цьому Ісус дає чіткий наказ апостолу Павлові: «Посилаю тебе (до поган), щоб їм відкрити очі, щоб вони повернулися від темряви до світла і від влади сатани до Бога, та щоб вірою в Мене одержали відпущення гріхів» (Ді. 26,18)

Ціле Святе Письмо в Старому і Новому Завіті ясно вказує на велике зло, пов’язане з поганством, тобто з пошаною до інших богів (демонів). В першій заповіді Бог категорично забороняє: «Не матимеш інших богів… Я, Господь, Бог твій» (Вт.5,6-10). Бог перестерігає перед всіма формами окультизму (Вт. 18, 9 і наст.), які одночасно є частиною поганства. Через них діє демонська сила на людські душі. Йдеться про віщування, магію, спіритизм. «Бо огидний для Господа кожен, хто це робить» (там же в.12).

В Божому слові юдейські й ізраїльські царі оцінюються лише з одного погляду, а саме з відношення до першої Божої заповіді. Правитель, який шанував Бога і відділився від поганства, приносив благословення і мир для цілого народу. Правителі, які вшановували поганських ваалів і астарти і толерували різні форми окультизму, вносили на цілий народ прокляття, страждання, війни і навіть вигнання до Вавилону.

Всі пророки боролися проти духа поганства і проти зради, якої допустився Божий люд. Схильність до поганства кваліфікувалась як духовне чужоложство. Прикладом боротьби за очищення віри є пророк Ілля (1 Цар.18). У Вавилонській неволі три юнака радше дозволили себе вкинути в піч, ніж поклонитися ідолу. Даниїла кинули до ями з левами за його вірність Богу. Синів Макавейських замучили в один день з їхньою матір’ю. Щоб врятуватись їм достатньо було з’їсти кусочок забороненого м’яса. Перші християни вмирали як мученики, і то сотнями тисяч. Також і їм достатньо було зробити малий жест апостазії. Однак вони залишились вірними Христові і були замордовані. Апостол Павло, коли робив правдиву місію, то плодом було: радикальне зречення духа поганства. В Ефесі (Ді.19) спалили окультну літературу вартістю 50 000 срібняків. На острові Кіпр (Ді.13) Павло назвав юдейського ворожбита сином диявола. В Филиппах (Ді. 16) він вигнав духа віщуна з поганської служниці.

Боже слово наголошує: «Те, що погани, коли щось жертвують, то жертвують демонам, не Богу. Я ж не хочу, щоб ви були спільниками бісів (Ассиж)» (1 Кор. 10,20).

Дух Ассижу є духом антихриста, якого стосується: 2 Сол. 2, 10: «…є всяким брехливим обманом для тих, які гинуть, бо вони не прийняли любови правди, щоб їм спастися».

Ідолопоклонникам приготована вічна кара Одкр. 21,8: «… ідолопоклонників пай їхній в озері, що горить огнем і сіркою».

Ідолопоклонство сьогодні масово поширюється через практики, які пов’язані з демонською магією і віщуванням: гомеопатія, акупунктура, рейки, метод Сільви, гіпноз, астрологія, гороскопи, віщування про майбутнє, повір’я, радіостезія (маятник, лоза), психотроніка, орієнтальне бойове мистецтво пов’язане з медитаціями, йога пов’язана з гуруїзмом, трансцендентальна медитація, сучасні психології пов’язані з окультизмом…

Жест в Ассижі був приготований через історично-критичну теологію і через документ «Nostra aetate» (1965) про пошану до поганських демонів. В Ассижі відбулася зрада тієї найосновнішої християнської правди, що спасіння є виключно в Христі (Ді.4,12). Якби такий жест зробив якийсь Папа ще до ІІ Ватиканського Собору, його би осудили за явну зраду. Після беатифікації духа Ассижу 1.5.2011 офіційну владу узурпував дух антихриста.

Кожен єпископ і священик мусить радикально відділитися від цього духа зради тим, що до 12.6.2011р. перестане в Літургії згадувати екс-папу Бенедикта XVI. Вірні мають напоумити зрадницького священика і якщо він не послухає, то нехай перестануть відвідувати його вже недійсні літургії!

 

Від імені Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Секретарі Патріархату

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)