Провина екс-папи Бенедикта XVI

Бенедикт XVI від 1.5.2011 виключив себе з Церкви і є апостатом. Кожний католик тепер мусить від нього відділитися, бо це несумісне, щоб бути католиком і підпорядкуватися системі духа Ассижу – духу антихриста, якого Бенедикт XVI поставив на вівтар Церкви. Цим на цілу Церкву він стягнув Боже прокляття і забрав від неї повсякчасну жертву.

Провина Бенедикта XVI:

а) Будучі префектом Конгрегації віровчення не карав єресі, ані єретиків.

б) Знав про педофілію священства і не карав педофілів. Цим дозволив масове поширення педофілії в рядах священства. Після цього всього лише вибачатися за педофільні скандали в Америці, Австралії чи Ірландії є лицемірством.

в) Спершу він дистанціювався від Ассижу, а сьогодні сам Церкву веде до тої ж самої апостазії. Чи це дистанціювання було тільки алібі? Синод єпископів УПГКЦ його багаторазово попереджав, щоб, в першу чергу, чинив привселюдне покаяння за апостатичний жест Івана Павла ІІ і розпочав в Церкві правдиву обнову. Це все він відкинув і вчинив цілком протилежне. Духа Ассижу поставив на вівтар.

г) Його закликали, щоб він відкликав цілу ієрархічну структуру, яка зрадила Христа і створила єдність з атеїстичним духом, який заперечує натхнення Богом Святого Письма і Христове Божество і творить єдність з духом Ассижу. Ієрархію все ж не відкликав і реформу не розпочав. Все корумповане судочинство і ватиканські дикастерії, які вже тоді служили для ліквідації правовірних, не реформував, але навпаки, своїм авторитетом захищав їхню смертоносну діяльність.

д) Вибір єретичних і гомосексуальних єпископів прикривав своїм авторитетом. Люди були обманені: бо це Святіший Отець їх вибрав, а він є непомильним.

е) Беатифікацією Івана Павла ІІ беатифікував всі безлади, яких Іван Павло ІІ допустився у справах віри та моралі і поставив їх за приклад. Зрада віри і педофілія – поставлені на вівтар. Так діє дух антихриста. До певної міри Бенедикт XVI допустився більшого злочину щодо Церкви, ніж Іван Павло ІІ. Іван Павло ІІ допустився апостазії, а Бенедикт XVI – її беатифікував і навіть хоче її канонізувати. Тим цілу Церкву веде до вічної погибелі.

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)