Церковне право (ККП, ККСЦ) вже нікого не зобов’язує!

Україна, Львів, 31.05.2011

Вірним Католицької Церкви

 

Від 1.5.2011 до того часу, поки не буде відновлене правовірне вчення, правовірна ієрархія і правовірний Папа, церковне право є недійсне, і тому воно нікого не зобов’язує в сумлінні. Сьогодні воно є лише страшилом для обманених католиків. Вірні зобов’язані зберігати Божі закони та Апостольську Традицію!

Церковне право впродовж 2000 років було встановлене для того, щоб в першу чергу оберігало Богом об’явлені правди, які забезпечують вічне життя тим, які в них вірять і згідно них живуть. Підтверджує це і найвищий закон Церкви salus animarum, тобто спасіння безсмертних душ.

Але як є у випадку, коли єпископи, кардинали, і навіть Папа суперечать Божому об’явленню і двотисячолітній науці Католицької Церкви? Канонічне право встановлює, що за гріх єресі та апостазії кожен католик є екскомунікований з Церкви (пор. ККП, кан. 1364, §1). Клірик окрім цього є позбавлений уряду (пор. ККП, кан. 194, §1, п.2).

Якщо єпископ, кардинал, чи навіть Папа став єретиком або апостатом, то згідно ККП і згідно здорового глузду він мав би бути відкликаний з уряду, оскільки безпосередньо є загрозою для вічного життя, повіреного йому люду. Сьогодні цього вже не роблять. Якщо ККП не карає апостатичну ієрархію, то є лише фільчиною грамотою.

Церковне право є істотно залежне від правовірного вчення і Божих законів. Без них в руках апостатів воно стає машинерією для вбивання правовірних вірних.

Бенедикт XVI беатифікацією Івана Павла ІІ підтвердив в Церкві нове вчення, яке позбавляє вірних вічного життя. Чи маємо його слухати? Ні! «Слухатися слід більше Бога, ніж людей!» (Ді.5, 29). Папа Гонорій І був посмертно екскомунікований за те, що мовчав на єресь. Набагато більшого злочину допустився Бенедикт XVI 1.5.2011! Фальшивою беатифікацією він офіційно підтвердив єретичне вчення і поставив на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста! Цим він сам себе виключив з Церкви (див. Гал.1, 8-9).

Християнин, католик тому вже не сміє слухатись Папу, єпископа або священика, який є єретиком. Спасіння душі є тим найважливішим. Сліпий послух людині чи єдність з тим, хто зрадив Христа, Євангелію і Церкву і став апостатом, закінчується вічною погибеллю!

 

Від імені Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Секретарі Патріархату

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)