Заклик російському народу

Львів, Україна, 21.5.2011

 

Шановний пане Президенте, шановні представники влади, шановні депутати!

Вам було дано Богом, щоб в цій історичній добі ви несли відповідальність за цілий російський народ і за його майбутнє. В добі, в якій живемо, стався радикальний злом. Всі моральні і духовні цінності цілеспрямовано витиснені аморальністю. Боротьба, яка відбувається, не є з гарматами і з бомбами, але йдеться про психологічну і духовну боротьбу. За ідеологією, побудованою на фальшивій філософії та аморальній, брехливій психології, є дух смерті. Філософія Ніцше про надлюдину в німецькому фашизмі вимагала мільйонних людських жертв, подібно, як і Марксистська ідеологія. За цими філософіями й ідеологіями був дух брехні та смерті. Якщо народ вирішить прийняти сучасну глобалізаційну ідеологію, побудовану на підступній брехні, в сучасній добі це означає моральний, духовний та фізичний геноцид народу.

Дорогі представники російського народу, підкреслюємо вашу відповідальність, яку несете перед Богом, перед російським народом, але й перед цілим світом. Що ви виберете? Через нас Бог передає заклик, який декілька тисячоліть тому передавав ізраїльському народу Мойсей: «Сьогодні появив я перед тобою життя і смерть, благословення й прокляття. Вибирай життя.» (Вт. 30,19)

Бог російському народу окрім великих природних багатств дав і духовний скарб. Ним є християнство. Цей скарб віри, який забезпечує людині правдиве щастя на землі і після смерті, має російський народ вже тисячу років.

Через Жовтневу революцію в 1917 році в Росію прийшла ідеологія комунізму. Вона твердо поставилась проти цього духовного скарбу, яким є віра в Христа і в Його Євангелію. Плодом атеїзму були мільйони людських жертв. Після падіння комунізму в Росії настав духовний вакуум. Це використали ідеологи із Заходу і за допомогою хабарів створили таємну ліквідаційну систему, яка має за мету зловжити демократією і просунути найгіршу диктатуру. Йдеться про абсолютний контроль над особою з метою позбавити особу всіх її прав і за допомогою техніки та маніпуляційної психології зробити з неї медіума духа зла. Ціла молода генерація буде виставлена деморалізації і демонізації. Для цієї програми знищення російського народу і його геноциду в першу чергу служать ідейні працівники, а це міжнародна організація масонів, які за період останніх трьох століть мають на совісті братовбивчі війни і геноциди. З масонами є пов’язане просовування деморалізації народу через впровадження т.зв. сексуального виховання в освіті, яке є злочином щодо молодої генерації. Замість того, щоб дітей виховувати в чесності і до відповідального подружжя і батьківства, їх через це сексуальне антивиховання інфікують аморальністю вже від 5 років. Це є найгірші злочини.

Наступним злочином є впроваджування т.зв. ювенальної юстиції. Йдеться про наднаціональну організацію, яка має за мету маніпулювати російським народом і позбавити його незалежності через т.зв. глобалізацію з духом антихриста. Вона позбавляє найосновнішого права, яким є право батьків на власну дитину і на її виховання. В порядних батьків забирають дітей, а батьків кидають до в’язниці. (прикл.: сім’я Соловйових з Москви. Ювенальна юстиція забрала трьох дітей із зразкової сім’ї і після річних зусиль, з допомогою адвокатів, дітей вже мали повернути. Однак замість цього батька сім’ї без доказу вини несправедливо засудили на 13 років ув’язнення начебто, мовляв, за педофілію, якої він ніколи не допустився. Якщо б це була правда, то батька судили б відразу ж, як забрали дітей. Тут йшлося про жорстокий монстр-процес. Адвокат підтвердила, що йшлося про судовий злочин, щоб не повернути вкрадених дітей. Безсильна мати лише чудом пережила цю травму.) Подібних болючих випадків в Росії є десятки. Трагедією є, що в декількох губерніях ювенальна юстиція вже здійснює ці судові злочини і з дітей та їхніх батьків робить моральних калік та людей, охоплених розпачем. Перед ювенальною юстицією не існує жодної касації. Це є злочинна організація, яка маскується фразами про захист дітей і жінок. Якщо в Росії має настати оздоровлення моральних і духовних цінностей народу, то ця злочинна організація повинна бути скасована.

Трагедією є, що ювенальна юстиція пов’язана з т.зв. міжнародним усиновленням, тобто з продажем дітей закордон. З деяких російських установ до Італії було вивезено 1260 дітей для т.зв. усиновлення. Російські слідчі, які перевіряли долі дітей, знайшли усиновленими лише 5 з них. Невдовзі після того виступив зі скандальним твердженням міністр внутрішніх справ Італії, Роберто Мароні. Він підтвердив, що в Італії щороку зникає декілька сотень дітей-іноземців. Малі переселенці є «золотим дном» для торговців з т.зв. живим товаром, які продають дітей на органи.

Збочений гомосексуалізм є пов’язаний з педофілією, він веде до втрати совісті, демонізації народу і спільно з ювенальною юстицією допускається злочинів проти людськості. Для боротьби зі злочинами і для впровадження справедливих законів, які протистоять деморалізації, представники влади повинні мати єдність духа. Вони повинні самі бути моральними і респектувати природні та духовні закономірності, на яких базується будь-яке здорове суспільство. Якщо під впливом лживих філософій і психологій буде вестися дискусія про те, чи злочин є злочином, а аморальність – аморальністю, то зло тоді легалізується, а його невинну жертву засудять (прикл.: гомодиктатура). Сьогодні цей принцип втрати розуму, втрати совісті, втрати всіх моральних і духовних цінностей вже називається «євростандарти» і «міжнародні конвенції». Створюється надзвичайний тиск на політиків, щоб вони прийняли це збочене мислення і згідно нього змінили природні і справедливі закони. Це є одна з форм самоліквідації незалежних народів. Основним середником для відкриття себе прокляттю, пов’язаним з втратою розуму і совісті, є дозволити легалізацію гомосексуальної інфекції у власному народі. Наслідком є надзвичайне поширення СНІДу, ліквідація сім’ї як основної клітини людського суспільства і моральне спустошення особи, яке пов’язане із запровадженням і масовим поширенням ювенальної юстиції. Необхідно навпаки створити політику обновлення і оздоровлення сім’ї, яка побудована на здорових, природних і моральних принципах. Цій меті мусить відповідати законодавство, це означає не дозволити узаконити гомосексуальну аморальність і навпаки справедливо карати ці злочини. Також необхідно через освіту і культуру запровадити превенцію від деморалізації і виховувати здорових осіб. Потрібно підтримувати здорову сім’ю з численним потомством. Цього потребує російський народ. В цьому прикладом була колишня комуністична система, яка багатодітним матерям давала спеціальну допомогу і навіть спеціальну відзнаку – «мати-героїня». В ЄС навпаки відмінені допомоги для багатодітних сімей і на жінок через лікарів створений тиск, щоб вони вже після першої дитини робили аборт. Це є злочини західної прогнилої цивілізації.

Дух смерті приховується також за ідеологією гендер-гей рівності і просовується міжнародною організацією масонів, ООН, ЄС і їх дотаціями.

На цьому перехресті, коли вирішується про життя і смерть, про благословення і майбутнє російського народу, актуальним є пророцьке слово, дане у Фатімі через Богородицю трьом малим дітям, що якщо Росія навернеться, то не буде світової катастрофи. Це слово актуальне і сьогодні. В 1917 році до Росії належала і Білорусія і Україна, окрім т.зв. Галичини. Отож навернення не тільки Росії, але й України і Білорусії є стратегічним пунктом в Божому плані спасіння світу.

Що означає поняття «навернення». Йдеться про зміну мислення. Ісус і нас закликає: «Змініть мислення і вірте в Євангелію.» Мислення, яке базується на антицінностях й аморальності і не відрізняє добро від зла, правду від брехні, справедливість від несправедливості, є мисленням, яке веде до дочасної і вічної смерті. А мислення, яке на перше місце ставить справедливі і вічні цінності, закорінені в Христовій Євангелії, приносить рай на землі і після смерті. Навернення пов’язане з відділенням від духа атеїзму та з прийняттям правдивого погляду на сенс життя. Є три речі, в яких ніхто не може сумніватися:

  1. весь всесвіт і мільярди галактик і кожна клітина свідчать про найвищу інтелігенцію й силу Творця;
  2. кожна людина помре. Однак більшість людей живе так, що з цією правдою взагалі не рахується, а це є глупота. Після смерті буде Божий суд і реальним є те, що кожного чекають або вічні муки в пеклі або вічна слава в небі;
  3. зло і гріх; Сучасні психології намагаються усунути поняття зло і гріх, але й поняття справедливість і правда. Це є диявольський обман: заперечення реальності, з якою людина щодня зустрічається.

 

Всі ми є грішниками, але основне є, щоб як розкаяний розбійник прийняли Христа і були захоронені від вічної погибелі. Ісус є Правда і Життя. Диявол є брехун і вбивця (пор. Ів. 8,44).

Віру в Бога Творця і в Ісуса Христа, який за нас помер на хресті і воскрес з мертвих, має російський народ вже тисячу років. Це є його найбільший скарб. До цього духовного скарбу потрібно знову повернутися. Потрібно, щоб ним проникло російське законодавство, а це ще глибше й інтенсивніше ніж це було в минулому тисячолітті. Тоді Росія стане раєм і благословенням. Інакше моральне спустошення, наркотики, алкоголізм, різні форми неопоганських релігій і сект, поєднаних з магією, віщуванням, спіритизмом і сучасними ложними психологіями та ідеологіями, принесуть молодій генерації смерть, а згодом і геноцид російського народу. Так, як звучало Боже слово декілька століть тому, Бог дає, щоб сьогодні зазвучало воно і через нас: «Появив я перед тобою життя і смерть, благословення й прокляття. Вибирай життя».

+ Ілля

Патріарх

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Секретарі Візантійського Католицького Патріархату

 

Копії: Патріарху Кирилу і православним єпископам; Мас-медіа; Президентам і депутатам Білорусії і України

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)