«ЕКСПРЕС» – ЗБРОЯ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ПРАВОВІРНИХ /відкритий лист/

Львів, 16.06.2012

Генеральному Прокурору України

Пшонці В. П.

 

 

Шановний пане Генеральний прокуроре!

В четвер 14.06.2012 титульна сторінка «Експресу» шокує моторошною назвою «Секта, що викрадає дітей». Ще більшою несподіванкою є те, що після декількох рядків читач зрозуміє, що йдеться саме про правовірних греко-католиків, включаючи монахинь, які невтомно маніфестують власне проти викрадання дітей злочинним механізмом ювенальної юстиції. Ця загроза на сьогодні є реальністю і вже готують 750 т.зв. соціальних працівників для Львівської області, щоб починаючи з осені дійсно викрадати дітей. Правовірні не припиняють маніфестувати поки ще не пізно.

Вже не вперше газета «Експрес» публікує явні брехні, отруюючи ними українців. Яскравим прикладом цілої серії жахливих брехень є саме вищезгадана стаття у випуску   № 64.  Скандально  відома  бульварна авторка цієї статті Ольга Єжижанська вже здавна відома своєю сумнівною репутацією і брудними статтями на замовлення. Цікаво як же це вона з рубрики статей «На голубому рушничкові», де позитивно висвітлює гидоту гомосексуалізму, перейшла раптом на церковну тематику?

Хто останнім часом найінтенсивніше бореться проти свого небажаного конкурента? Апостатична ієрархія УГКЦ розпалює релігійну ненависть всіма способами: пастирськими листами, в памфлетах про т.зв. вовків в овечій шкірі, в прес-конференціях (Вільчинський), в церковних, а тепер вже і в світських газетах. Чому?

Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УП ГКЦ) проповідує правовірне католицьке вчення і є відділена від єресей Гузара. Гузар опублікував в своїй книзі «Бесіди…» нове вчення – єресі: Пречисту Діву Марію блюзнірськи прирівнює до поганської богині Шаконталії, зневажає Божество Ісуса Христа, схвалює гомосексуалізм та окультизм тощо. Цими єресями Гузар і з’єднана з ним ієрархія зрадили правовірне вчення, яке Церква зберігала протягом цілого підпілля. Ми, правовірні греко-католики, і далі зберігаємо правдиву віру наших дідів-прадідів. Окрім питань віри нашим обов’язком перед Богом і молодою генерацією сьогодні є захистити її від загроз, які насуваються на неї. Ними є геноцидна ідеологія гомосексуалізму та система ювенальної юстиції.

У вищезгаданій статті вже в самій назві газета «Експрес» допускається карного вчинку – публічно називає правовірних католиків сектою. А це є грубе очорнення і умисне розпалювання релігійної ненависті. Наступним злочином є те, що в статті прирівнює нас до Білого братства, викликаючи тим самим страх і паніку в громадськості. Біле братство дійсно є деструктивною сектою і ми його засуджуємо. Однак в газеті навмисно викликано таку негативну асоціацію, щоб маніпулювати емоціями читачів і їх налякати. Ця асоціація є цілеспрямованим обманом, карним розпалюванням релігійної ненависті.

Газета «Експрес» подає абсолютно видумані (мовляв, якась віртуальна дівчина хотіла викинутись з 9-го поверху) або цілком перевернені випадки: про маму, якій нібито вкрали двох «дітей», віком понад 24 роки, які обоє дотепер спокійно живуть вдома з мамою і татом. А третя «вкрадена дитина» – це їх старша сестра, яка в 30 років добровільно вирішила вступити в монастир, в якому проживає вже два роки. Саме ця подія стала мотивацією до шокуючої назви статті. Ця монахиня вже скаржилась в редакції «Експресу» за абсурдне очорнення та брутальні брехні.

Авторка використала підлу психологічну і емоційну маніпуляцію. А це карний вчинок, за який повну відповідальність несе Головна редакція газети «Експрес» і провід УГКЦ.

Ще одним карним вчинком є такі брехні і очорнення: «послуговуються окультними кабалістичними знаками», «використовують сильнодійні гіпнотичні техніки», «мантри». Ці фрази є абсолютно безпідставні і використані для залякування громадськості. Ми боремося з окультизмом у всіх його формах і нічого спільного з цими практиками не маємо, бо окультизм – це гріх проти Першої Божої Заповіді. На противагу цьому, Гузар відкрито схвалює окультизм і сам признається, що віщує маятником. Вимагаємо, щоб за ці брутальні очорнення несли відповідальність провід УГКЦ і редакція газети.

У статті також використовується ряд наклепів та очорнень, де правовірних католиків називають «секта», «Чорне братство», а монастир, заснований А.Шептицьким, який пережив підпілля – «сектантським домом»… Згідно чинного законодавства України публічне очорнення підлягає покаранню.

В назві статті написано, що ми викрадаємо дітей. Щодо справжнього викрадання дітей, то ми єдині боремося за охорону дітей, передусім від ювенальної юстиції (в Україні вона поки що маскується під соціальними службами). Вона справді забирає дітей навіть з благополучних сімей, а батьків безповоротно позбавляє батьківських прав (див. нещодавно схвалений в 2012 році Кримінально-процесуальний кодекс…). Досвід з-за кордону жахає! Ми свідомі цієї реальної небезпеки для України і тому проводимо маніфестації не тільки у Львові, але і в багатьох містах України, щоб народ пробудився і, поки не пізно, батьки виступили на захист своїх дітей (див. відео маніфестацій на наших сайтах: www.vkpatriarhat.org, www.uogcc.org). Ми також систематично пишемо листи до Президента, депутатів Верховної Ради України та в інші державні органи влади, просячи їх, щоб не приймали таких небезпечних для сім’ї законів.

Соціальні служби вже оприлюднили, що в Україні планується щорічно відбирати, тобто викрадати, 30-50 тисяч дітей! Чому газета «Експрес» про ці жахливі факти нічого не пише? Може також на замовлення відпалої церковної ієрархії УГКЦ, яка тримає людей в пасивності і в байдужості, обманюючи їх, що такої проблеми не існує. Якщо б Львівщина вийшла на вулиці на захист своїх дітей, то була б врятована ціла Україна.

Висновок:

Уявіть собі, що прочитаєте в газеті такі фрази: «хтось хоче повторити експеримент над людьми», «чому в цій диявольській грі заручниками знову стають наші діти?». Кожна нормальна людина запалає справедливим гнівом і прагне тільки одного – покарати таких страшних індивідуумів, які так цинічно і жорстоко хочуть зловжити нашими дітьми. Відразу на думку спадають питання, які й авторка емоційно подає: «Але їх чомусь ніхто за це не карає, не депортує.» «Чому не реагують на це державні органи? Чому мовчить Служба безпеки України?». Саме тут викрилася справжня мета цієї статті – створити таку атмосферу в народі, щоб правовірних католиків – захисників християнської віри й моралі – вважали страшними злочинцями, яких треба немилосердно покарати і якнайшвидше їх позбутися. Таке думання повністю віддзеркалює позицію проводу УГКЦ, який прийняв єресі і схвалює гомосексуалізм. Їм потрібне лише одне – позбутися небажаного конкурента. Історія повторюється. Маючи план – вбити Ісуса, фарисеї сказали: «щоб не було заколоту в народі». Апостатичній ієрархії скандалів не потрібно. Вона потребує підтримку загалу, щоб могти скоїти юстичний злочин над правовірними без будь-якого опору громадськості. І саме з цією метою ієрархія УГКЦ замовила собі в газеті «Експрес» цю маніпуляційну статтю, про що й свідчать і грубоочорнюючі вислови т.зв. оглядача УГКЦ.

Вимагаємо:

опублікувати цю нашу висвітлюючу статтю як моральне відшкодування.

притягнути до відповідальності редакцію газети «Експрес» за такі карні вчинки: численні брутальні очорнювання та образи гідності й честі і умисне розпалювання релігійної ненависті та міжконфесійної ворожнечі з метою несправедливої, дискримінуючої і протизаконної ліквідації правовірної Церкви та її проводу.

– покарати за розпалювання релігійної ненависті провід УГКЦ, який замовив цю статтю з цією ж метою ліквідації.

 

Сестри контемплятивного монастиря  св. пророка Іллі

 

 

Копії: Редакції газети «Експрес»; ЗМІ; Службі безпеки України

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою, дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

Гал. 3,8 (від 11.03 до 25.03.2018)