Єпископи США легалізують педофілію

Львів, Україна, 26.5.2011

19.5.2011р. було оприлюднено, що Конференція католицьких єпископів в США дала на опрацювання т.зв. «дослідження», в яких лицемірно захищає педофілію. Заплатила за це 1,8 мільйона доларів. Згідно цих досліджень, мовляв, більшість священиків, які допустилися зґвалтування дітей, не є педофілами, тому що нібито деякі з дітей мали вже 10 років!

Цим абсурдним твердженням американська католицька ієрархія офіційно нищить моральні цінності і легалізує антицінності та аморальність. А це є знак духа і доби антихриста! Ця позиція практично касує Декалог і Христові заповіді, які стосуються моральних цінностей.

Американські закони карають і засуджують педофілію. На противагу цьому церковна ієрархія впродовж десятиліть педофілів прикривала, жертв застрашувала і примушувала мовчати.

За допомогою т.зв. фахового дослідження на замовлення за 1,8 млн. доларів апостатична ієрархія США доводить цілому світу, що педофілія вже не є ні гріхом, ні злочином і нібито вона не порушує целібат. Тут йдеться насправді про цілковиту втрату розуму і совісті. Це є духовна і психічна шизофренія, спричинена проповідуванням єресей, втратою віри, а тим самим і моральних цінностей. Єпископи США нав’язують зміну мислення всім католикам. Також скасуванням Божих законів дають прецедент для зміни цивільного законодавства цілого світу.

 

Правовірні священики і вірні мали би вигнати таких єпископів з їхньої резиденції і вимагати їхнього покарання за заподіяння беззахисним дітям травми на все життя, за стигматизацію безутішних батьків, за деморалізацію Церкви і американського суспільства. Тут йдеться про велике згіршення не лише для всіх християн Америки, але й християн цілого світу.

 

Папа-апостат Іван Павло ІІ знав про злочини священичої педофілії і тому за неї несе цілковиту відповідальність. За прикриття цих злочинів і за відкриття Церкви духу Ассижу – духу антихриста, він був незаконно, але пришвидшено, беатифікований.

 

1.5.2011 Бенедикт XVI беатифікацією апостата поставив на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста. Тим сам себе виключив з Церкви. Від цього дня настав в Церкві стан sedes vacantis – папа вже незаконно займає уряд. Пригадуємо, що всі американські єпископи за відкриту апостазію вже рік тому, а це 24.5.2010, згідно Галатів 1,8-9 стягнули на себе Божу анатему – прокляття. Плоди є видимі. Жоден американський священик, ані вірний не сміє такого єпископа вже слухати. Винятком серед американських єпископів-апостатів може бути лише той єпископ, який буде чинити прилюдне покаяння. Воно полягає в тому, що він відділиться від духа антихриста. Як?

 

1) Відділиться від кореня сучасних єресей, якими є історично-критичний метод. Він ставить під сумнів Божество Христове і натхнення Богом Біблії.

2) Відділиться від духа гомосексуалізму і педофілії.

3) Відділиться від духа Ассижу, який Христову жертву на хресті і пошану поганів до демонів ставить, як рівноцінні дороги до спасіння.

 

Хто хоче бути спасенним і уберегтися від вічного засудження в пеклі, мусить відділитися від антихристівської ієрархії і священиків, з’єднаних з апостатом Бенедиктом XVI. Від 12.6.2011р. – Свята Зіслання Святого Духа літургії, які вони служитимуть, будуть вже недійсними.

Кожний католик США нехай до 12.6.2011 року закличе свого священика, щоб він відділився від духа апостазії тим, що перестане в Літургії згадувати ім’я папи Бенедикта XVI.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

секретарі

 

 

Копії:

– Конгресу і сенату США

– Мас-медіа світу

 

Адреса: Візантійський Католицький Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів – Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org, www.community.org; byzcathpatriarchate@gmail.com

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)