Протест проти масової деморалізації дітей

Львів, Україна, 05.05.2012

Генеральний секретар ООН

Пан Кі-Мун

Шановний пане Генеральний секретар!

До програм ООН входить міжнародне впровадження до шкіл сексуального антивиховання. Його засновником був педофіл Кінзі, який зі своїми 9-ма педофілами проводив збочені досліди на дітях. В сучасній добі розпочинається «гендерна освіта» на всіх ступенях шкіл, починаючи вже з дитсадків. По суті йдеться про впровадження протиприродного гомосексуалізму і транссексуалізму з метою зробити з дітей осіб, залежних від збоченої сексуальності, які втратили совість і розум. Згідно біблійної термінології тут йдеться про створення умов  для масової одержимості нечистими демонами і демонізації осіб та цілих народів. Такі люди вже не будуть здатні створити нормальне подружжя. Насправді ця демонська система вже навіть не дозволить сімейного життя і виховання дітей. Тут дійсно йдеться про пекло на землі, а потім і після смерті. Є сатанинським лицемірством називати сексуальну демонізацію дітей вихованням. За ці злочини на майбутньому поколінні несе відповідальність теперішнє керівництво ООН разом з ЮНІСЕФ, керівництвом ЄС, РЄ і масонськими ложами.

В сучасній добі  молоде покоління повинне бути захищене справедливим законодавством. У школах молодь повинні виховувати до відповідального батьківства. Педагоги повинні наголошувати на всіх позитивних якостях здорової педагогіки, які ведуть до утвердження таких чеснот як жертовність, співчуття, чесність, безкорисність і любов до Бога, до ближнього і до народу. Молодому поколінню слід наголошувати на сенс і мету їхнього життя. Вони мусять усвідомлювати, що в годину смерті будуть здавати звіт зі свого життя перед Божим судом. А тоді одержать або вічну нагороду за те, що жили згідно сумління і Божих законів, або вічну кару за те, що відкинули правду і відкрилися духу брехні і злу. Тому молодих людей треба перестерігати, щоб вони не стали рабами нечистих збочень, алкоголізму, наркоманії, гральних автоматів, небезпечних сект та ідеологій з демонським та окультним підґрунтям. Навпаки, їм слід наголошувати на моральних і  духовних цінностях, на сенс терпіння і правдиве геройство. Який це жахливий злочин, коли для малих дітей масово продукуються мультфільми, що відкривають їх на демонів нечистого збочення і цинізму! Діти тоді вже не спроможні розрізняти добро від зла, правду від брехні, реальність від ірреальності. Наслідування негативних героїв веде їх на фальшиву дорогу, яка не має нічого спільного з правдивим життям і здоровими міжлюдськими стосунками.  Навпаки, з дітей навмисне виховують злочинців. Ці злочини, які ООН здійснює на дітях, є до неба волаючими. Нагадуємо лише статистику з Англії – плоди т.зв. сексуального виховання:

Діти в Англії були на стільки сексуально демонізовані, що їх мусіли виключити з дитсадків та шкіл. Серед них були навіть 4 і 5-річні діти. Від 2006 до 2011 року за сексуальне насилля і збочення мусіли виключити 15 000 дітей. Ця демонізація наступними роками буде зростати в геометричній прогресії. Батьки віддають своїх беззахисних дітей до садочків та шкіл, де сексуальні програми ООН їх масово здеморалізують і  здемонізують. Через конвенції ООН школи вже не є виховними інституціями, але фабриками масового продукування злочинців. Тут йдеться про злочини проти дітей і злочини проти людства, які більші, ніж злочини сталінізму і фашизму. Ідеологічні інженери цих злочинів та їх менеджери мали б завчасно стати перед судом в Гаазі. Ця запрограмована сатанізація людства якнайшвидше мусить бути зупинена, інакше настане всесвітня катастрофа.

Закликаємо Вас, пане Генеральний секретар, скасувати геноцидні конвенції і програми ООН!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

 

Копії: Конгресменам і губернаторам США; Представникам масонських лож і представникам Католицької Церкви; Президентам держав-членів РЄ і Євродепутатам; Депутатам Верховної Ради України і Держдуми Росії; ЗМІ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god

Календар

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Слово життя

«Якого видав Бог як жертву примирення, в Його крові, через віру, щоби виявити свою справедливість відпущенням гріхів колишніх»

Рим. 3,25 (від 19.11 до 03.12.2017)