Намагання узаконити педофілію

Львів, 23.04.2012

Генеральний секретар ООН

Пан Кі-Мун

Шановний пане Генеральний секретар!

ЗМІ опублікували інформацію, яка стосується ООН і особисто Вас: Комісія ООН з популяції та розвитку обмірковує т.зв. «право на сексуальне і репродуктивне здоров’я» 10-літніх дітей.

Ви, пане Генеральний секретарю, з цією деморалізацією дітей погоджуєтеся, замість того, щоб за посередництвом ООН захищати дітей і впроваджувати моральне законодавство, на якому була побудована Європа і Америка. Недавно Ви сказали: „Молоді люди, як і всі інші люди, мають право на здоров’я, включаючи сексуальне і репродуктивне здоров’я”. Пане Генеральний секретарю, це „право” уможливить дітям доступ до абортів та контрацепції! Метою цього т.зв. „права” є обмежити участь батьків в охороні дітей. До окремих держав потім теж звернуться з закликом, щоб підтримали запропоновану Вами деморалізуючу позицію.

Якщо ООН впроваджує деморалізацію дітей і молоді, то тут треба чітко сказати, що йдеться про злочини проти людства, і злочини проти дітей і батьків з метою редукції – геноциду людства. Найгіршим є те, що йдеться не тільки про деморалізацію і демонізацію, але йдеться про вічність мільйонів душ, які потім будуть засуджені навіки!

Візантійський Католицький Патріархат від імені всіх правдивих християн категорично протестує проти цієї злочинної діяльності ООН і закликає уряди держав цілого світу відділитися від цієї злочинницької організації, не дозволити собою маніпулювати і назвати її правдивим іменем. Також закликає демаскувати тих, хто інспірує до цих злочинних ініціатив.

Перестерігаємо перед демагогічною маніпуляцією з поняттями і термінами, під якими приховуються найважчі злочини. Прикладом є т.зв. право на репродуктивне здоров’я дітей від 10 років. По суті це означає узаконення педофілії!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Копії:

– Керівникам держав-членів ООН

– Євродепутатам

– Сенаторам і губернаторам США

– Депутатам Верховної Ради

– Депутатам Держдуми Росії

– Представникам Православних церков

– ЗМІ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою, дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

Гал. 3,8 (від 11.03 до 25.03.2018)