Намагання узаконити педофілію

Львів, 23.04.2012

Генеральний секретар ООН

Пан Кі-Мун

Шановний пане Генеральний секретар!

ЗМІ опублікували інформацію, яка стосується ООН і особисто Вас: Комісія ООН з популяції та розвитку обмірковує т.зв. «право на сексуальне і репродуктивне здоров’я» 10-літніх дітей.

Ви, пане Генеральний секретарю, з цією деморалізацією дітей погоджуєтеся, замість того, щоб за посередництвом ООН захищати дітей і впроваджувати моральне законодавство, на якому була побудована Європа і Америка. Недавно Ви сказали: „Молоді люди, як і всі інші люди, мають право на здоров’я, включаючи сексуальне і репродуктивне здоров’я”. Пане Генеральний секретарю, це „право” уможливить дітям доступ до абортів та контрацепції! Метою цього т.зв. „права” є обмежити участь батьків в охороні дітей. До окремих держав потім теж звернуться з закликом, щоб підтримали запропоновану Вами деморалізуючу позицію.

Якщо ООН впроваджує деморалізацію дітей і молоді, то тут треба чітко сказати, що йдеться про злочини проти людства, і злочини проти дітей і батьків з метою редукції – геноциду людства. Найгіршим є те, що йдеться не тільки про деморалізацію і демонізацію, але йдеться про вічність мільйонів душ, які потім будуть засуджені навіки!

Візантійський Католицький Патріархат від імені всіх правдивих християн категорично протестує проти цієї злочинної діяльності ООН і закликає уряди держав цілого світу відділитися від цієї злочинницької організації, не дозволити собою маніпулювати і назвати її правдивим іменем. Також закликає демаскувати тих, хто інспірує до цих злочинних ініціатив.

Перестерігаємо перед демагогічною маніпуляцією з поняттями і термінами, під якими приховуються найважчі злочини. Прикладом є т.зв. право на репродуктивне здоров’я дітей від 10 років. По суті це означає узаконення педофілії!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Копії:

– Керівникам держав-членів ООН

– Євродепутатам

– Сенаторам і губернаторам США

– Депутатам Верховної Ради

– Депутатам Держдуми Росії

– Представникам Православних церков

– ЗМІ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«І ось це свідоцтво: Бог дав нам життя вічне, і це життя – у Його Сині. Хто має Сина, той життя має; хто ж Сина Божого не має, той життя не має. Я вам писав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне – ви, що віруєте в Ім’я Сина Божого»

1 Ів. 5,11-13 (від 10.09 до 24.09.2017)