Звернення Візантійського Католицького Патріархату до уряду і українського народу (+ відео)

Львів, 09.04.2011р.

 

Візантійський Католицький Патріархат був заснований 5.4.2011 року. Патріархом був вибраний архиєпископ Ілля. Причина заснування Патріархату в першу чергу є персональна, а не територіальна. Західна Католицька Церква відкрилася єресям, які заперечують основи віри. Йдеться про заперечення Божества Ісуса Христа, Його історичного і реального воскресіння, про заперечення вічності пекла і усіх чудес в Біблії, заперечуються Божественне натхнення Святого Письма. Дух Асижу спричинив те, що поганська пошана до демонів вважається дорогою спасіння рівноцінною до Христової жертви на хресті. Це – єресь максима. Хто прийняв ці єресі, той сам себе вже виключив з Христової Церкви. Немає значення чи це католик, чи православний, священик чи єпископ, кардинал чи папа.Глава УГКЦ екс.кард. Л.Гузар у своїй книзі „Бесіди з блаженнішим Л.Гузаром; До постконфесійного християнства” (2006р.) ставить під сумнів Божество Ісуса Христа, Дівицтво Пресвятої Богородиці, вічність пекла, схвалює гомосексуалізм та віщування. За ці єресі на себе і на тих хто має єдність з його єресями стягнув анатему, тобто виключення з Церкви (Гал. 1,8-9). Це Боже прокляття тяжить на цілій ієрархії УГКЦ до того часу, доки її члени привселюдно не відречуться єресей Гузара і не будуть чинити адекватного покаяння. З причини єресей ієрархії УГКЦ Синод правовірних єпископів у 2009 році заснував Українську Правовірну Греко-Католицьку Церкву. Ця Церква є правдивою спадкоємицею правовірних католиків, які відділилися від єресей Гузара.

Пригадуємо, що єпископи УГКЦ від вересня 2008 року, коли були офіційно закликані зректися єресей, а не вчинили цього, впали під анатему. Від цього часу вони висвячують єпископів і священиків не правосильно. Отож і новий наступник Л.Гузара Святослав Шевчук немає правосильних єпископських свячень.

Синод правовірних єпископів Української Правовірної Греко-Католицької Церкви з причини єресей всередині Католицької Церкви, і з нагальної потреби її внутрішнього відродження 5.4.2011 року проголосив Візантійський Католицький Патріархат. Цей Патріархат виходить за межі України і є тимчасово також для римокатоликів, які відділилися від єресей в Католицькій Церкві, що нищать спасительну віру. Осідок Патріархату знаходиться у Львові.

Правовірні єпископи разом з вірними 30.3.2011 р. організували маніфестацію у Львові за охорону дітей і батьків від ювенальної юстиції і гомодиктатури. 31.3.2011 року маніфестували студенти і громадські організації Львова з такими ж вимогами. Депутати міста Львова на своєму засіданні 31.3.2011р. надіслали Президентові категоричне прохання про скасування реєстрації Ради ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів і транссексуалів) та про скасування ювенальної юстиції і припинення гендерної ідеології. Те саме в наступних днях вчинили і депутати міста Тернополя.

Міська Рада у Львові також звернулася до представників християнських Церков в Україні, щоб сказали ясне слово на актуальні проблеми, які стосуються моральних і духовних цінностей у зв’язку з запровадженням і легалізацією ЛГБТ, так званої гендерної ідентичності, сексуального виховання у школі та ювенальної юстиції.

 

Візантійський Католицький Патріархат проголошує цю правовірну позицію:

1) Щодо питання гомосексуалізму (ЛГБТ)

З духовної і моральної точки зору, поширення гомосексуалізму веде до деградації особистості, цинізму і морального розкладу особи, сім’ї і суспільства. Штучна і насильна пропаганда цього сексуального збочення пов’язана зі злочинністю і з поширенням смертельної хвороби СНІДу. Міжнародні статистики подають: 50% всіх вбивств в Нью Йорку вчинили гомосексуалісти, самогубства гомосексуалістів становлять 50% всіх самогубств в США, В Лос-Анджелес 30 000 дітей було згвалтовано гомосексуалістами. 70% інфекції вірусного гепатиту Б спричиняють гомосексуалісти, 50-75% випадків смертельної хвороби СНІДу спричиняють гомосексуалісти. Вони також є поширювачами різних паразитарних захворювань. Протягом життя міняють близько 500 партнерів.

Погляд Божого слова і Традиції Церкви:

Гомосексуалізм є гріхом і гидотою: „З чоловіком не зходитимешся, як зходишся з жінкою. Це – гидота.” (Лев. 18,22)

Бог за цю гидоту покарав Содом і Гомору вогнем з неба, а то як пересторогу для всіх майбутніх генерацій. „Щоб дати приклад безбожникам майбутнім, міста Содом і Гомору обернув у попіл, засудив їх на загладу цілковиту.” (2 Пт. 2,6)

Гомосексуалізм пов’язаний з дочасною і вічною карою. „Не обманюйте себе! Ані розпусники, ані ідолопоклонники, ані гомосексуалісти … царства Божого не успадкують.” (1Кор. 6,9-10) (див. Рим. 1,25-27)

Якщо гомосексуаліст чинить покаяння, то може бути членом християнської Церкви. Якщо ж вперто просовує гомосексуалізм, то цим заперечує Божі закони і сам себе вже виключив з Церкви. Якщо помре в затверділості, буде на віки засуджений.

Гомосексуальні лобі мають деструктивний вплив на суспільство. Домагаються змін в законах і цим впроваджують новітню диктатуру. Конкретно йдеться про узаконення гомосексуальних шлюбів, усиновлення дітей гомосексуалістами, масову пропаганду через освіту. Батьків, які захищають своїх дітей перед деморалізацією, карають і клеймують гомофобами. Міністр юстиції – Олександр Лавринович – порушив закони України і Конституцію тим, що легалізував так звану раду ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів, транссексуалів). Цим розпочав процес впровадження гомодиктатури в Україні. А це несе такі наслідки:

а) систематична ліквідація моральних, духовних і християнських цінностей українського народу;

б) масове поширення смертельного СНІДу;

в) систематична ліквідація незалежності України.

 

2) До питання гендер

Гендер ідеологія сьогодні демагогічно стверджує, що людина має п’ять статей. Що вже є не тільки чоловік і жінка, але що є ще інші три. Врешті згідно т.зв. поправок до закону, кожний має право вибрати собі стать. Чоловік себе проголосить за жінку і службовці це мусять записати в паспорт. Якщо так не зроблять, то це вважається дискримінацією сексуальних меншин і гомофобією.

Впровадження гендер ідеології в освіту, культуру і до законів практично відкриває двері гомодиктатурі. Гендер ідеологія є проти розуму, проти природи, проти моральних цінностей і веде до розкладу особистості. Замість звернення „батько” і „мати” є впроваджений термін партнер № 1 і партнер № 2. Так сьогодні, мовляв, діти мають називати своїх батьків.

Таке помішання розуму втлумачують в голову через мас-медіа і через сучасні „поправки” до законів.

Візантійський Католицький Патріархат, який репрезентує Божі закони і моральні цінності, є категорично проти цієї злочинної гендер шизофренії.

 

3) До питання сексуального виховання

Сексуальне виховання є не вихованням, але деморалізацією і демонізацією дітей і молодої генерації. Правдиве сексуальне виховання мало б перестерігати перед збоченнями, вести до зміцнення моральних цінностей і виховувати до здорового та відповідального батьківства. Під поняттям сексуальне виховання приховується цілком протилежне. Діти від наймолодшого віку ведені до використання презервативів, їм вбивається в голову, що гомосексуалізм і інші аморальні збочення є нормальними. Це сексуальне антивиховання, яке є вже запрограмоване в шкільних підручниках різних предметів, є обманом для дітей і їх батьків. Тому ці навчальні програми мусять бути зліквідовані і підручники переопрацьовані. Прикладом є Чехія. Міністр освіти на петицію 40 000 батьків 25.3.2011р. скасував обов’язкове сексуальне виховання і дав вказівку переопрацювати загальну шкільну програму і підручники.

Божа і моральна позиція є така: сексуальне виховання не є вихованням, але є деморалізацією і демонізацією молодої генерації, є злочином проти беззахисних дітей.

 

4) До питання ювенальної юстиції

Вже сама назва є обманом, тому що не йдеться про справедливе правосуддя, але про кривосуддя. Дітей без суду, без свідків, без подання провини забирають від батьків, яких так само без належного суду позбавляють батьківських прав. Ювенальна юстиція лицемірно посилається на якісь поокремі випадки батьків алкоголіків, на які, однак, вистачає сучасне законодавство. На практиці ювенальна юстиція проблематичними сім’ями не займається. Навпаки, відбирає дітей з порядних родин. Тільки за 2009 рік в Німеччині було відібрано 70 000 дітей. У Франції є 2 мільйони штучних сиріт, яких забрали із заможних і порядних сімей. Проти ювенальної юстиції, яка є наднаціональною, не існує можливості відкликатись. Йдеться про диктатуру проти дітей і батьків, яка створює штучних сиріт. Йдеться про необмежений контроль приватного життя сімей і маніпуляції ними. Діти можуть бути взідібрані ювенальною поліцією прямо вдома, в школі чи на вулиці без подання поважних причин. Дітей дають до дитячих будинків, в яких згідно статистики 70% хлопців закінчать у в’язниці, 20% самогубством, з дівчат переважно стаються проститутки, які поширюють і помирають на СНІД. В загальному 90% дітей в дитячих будинках є зґвалтовано. З цих штучних сиротинців дітей продають передусім за кордон, до сімей гомосексуалістів, або їх можуть адоптувати навіть педофіли. Статистика з України, про яку мас-медіа мовчать: в 2008 році було продано 4000 дітей за кордон, з них 1500 прямо педофілам. Педофіл Крюгер з Америки на своєму сайті закликав своїх однодумців: „Якщо хочете дітей для своїх замірів, то їх собі можете дешево купити в Україні. Там з цим немає жодних проблем.” Якщо український народ залишиться байдужим як дотепер, то в найближчому часі буде щорічно відібрано тридцять – п’ятдесят тисяч дітей. Ці злочини називаються євростандартами і конвенціями ООН.

 

Божа позиція є така: Божий закон охороняє сім’ї, дітей і моральні цінності. Ювенальна юстиція згідно Божих законів є кваліфікована як злочин і жорстокий терор над дітьми і їх батьками.

В негативних умовах дитбудинків та псевдосімей гомосексуалістів і педофілів, діти втрачають совість, моральні цінності і багато закінчують самогубством. Йдеться про дочасне пекло на землі, а до того ж – що є набагато гірше – про вічне пекло після смерті. Візантійський Католицький Патріархат не байдужий до цієї новітньої злочинної системи, яка вже почала нищити душу українського народу і його дітей. Закликає до просвітних акцій, до пробудження з летаргії і байдужості та до організування народних маніфестацій за охорону дітей і батьків, поки є ще час. Всупереч тому деякі церковні представники тримають вірних і народ у сліпоті і байдужості, а себе прикривають фразами і лицемірним алібізмом.

 

Питання евтаназії

Для морально знищеної молодої генерації вже приготовано масове вбивство через евтаназію. Застарілі гільйотини та газові камери замінені набагато ефективнішим методом для непомітного винищення населення. Мається на увазі евтаназія (в Бельгії, Голландії, Німеччині…). В резолюції ПАРЄ 1763 Україна прихованим і непрямим способом вже була зобов’язана легалізувати евтаназію. Поки що про це мовчать, тому потрібно підняти і цю проблематику та провести всеукраїнські дебати. Існує небезпека, що впровадження евтаназії буде таке ж підступне, як і впровадження ювенальної юстиції. Хоч Верховна Рада України відхилила узаконення ювенальної юстиції, все ж Міністр юстиції О. Лавринович 14 лютого 2011 року в Женеві підписав документ і таким чином практично впровадив ювенальну юстицію.

 

Питання корупції

а) церковна корупція

Вона називається симонія. УГКЦ практикує її перед священичими свяченнями, перед призначенням парафії (5-10 тис. доларів і більше). Дотації з-за кордону на будівництво храмів апостатична ієрархія УГКЦ відмиває обманним способом. Церковна ієрархія УГКЦ в області корупції є згіршенням не лише для віруючих, але і для невіруючих. Про корупцію в народі вона лицемірно мовчить, щоб часом не виявились і її церковні махінації та щоб не нашкодити собі. За допомогою корупції вона маніпулює навіть державними органами, які на її вказівки без докорів сумління неодноразово переступають закони України. Приклад: всупереч законам України ієрархія УГКЦ перешкоджає реєстрації УПГКЦ.

Є дві форми корупції: фінансова та лобістська.

За допомогою корупції нищиться справедливість, природні та моральні цінності, просовуються егоїстичні інтереси на шкоду більшості і блага суспільства. За гроші продаються моральні цінності, незалежність України і навіть діти та душі.

б) корупція в системі освіти

Деградує освіта, бо знання замінені грошима. Молода людина не є таким героєм, щоб в корумпованому оточені виступила так звано сама проти себе тим, що намагатиметься бути справедливою. Результатом корупції в освіті є моральна ліквідація особи, тому що студенти через корупцію втрачають совість і ведуть такий спосіб життя, який базується на обмані. Дипломовані лікарі, інженери, педагоги не мають необхідних знань і досвіду. З цього зазнає шкоди все суспільство. В народі бракує відповідальних фахівців.

в) корупція в системі охорони здоров’я

Як проведе складну операцію такий лікар, який собі купив всі екзамени і диплом? Він не має ні знань, ні совісті. Такий обманщик буде збагачуватись, калічачи людей, буде просовувати шарлатанство (гомеопатію, акупунктуру…) і навіть намовить пацієнта на евтаназію (на самогубство). За це він отримає солідну суму. Медицина і лікарні стануть похоронним бюро нації.

г) корупція в судочинстві

Судочинство стає інструментом злочину і безправ’я, оскільки за гроші продається справедливість. Прикладом безправ’я є Міжнародний суд у Страсбурзі. Лесбіянки отримують відшкодування, коли народний суд негайно не усиновить їм дітей (приклад Франція, Іспанія…). Але незаконне відбирання дітей ювенальною юстицією в Страсбурзькому Суді практично не вирішується – діє система постійного відкладання.

д) корупція в економіці

Міжнародні економічні угоди сьогодні з боку ЄС „фінансуються” при одній умові – змінити законодавство. Конкретно йдеться про ліквідацію моральних і духовних цінностей, сім’ї, про запровадження збоченої гомодиктатури, яка пов’язана з смертельним СНІДом, про легалізацію наркотиків і злочинність. Тут йдеться про злочинну корупцію і про зраду Батьківщини і народу.

е) політична корупція

За зраду моральних, духовних цінностей і за зраду народу зрадники отримують або гроші, або їм обіцяють кар’єру. Прикладом є наднаціональна всесвітня і напівтаємна організація масонів. Її члени не будують моральні і народні цінності, але навпаки, приховано розкладають народ, а це: морально, політично і економічно. Християнин, який є членом масонської організації, є ipso facto виключений з Церкви. На цьому нічого не міняє навіть те, що члени цієї організації служать в папських дикастеріях.

Позиція Візантійського Католицького Патріархату щодо корупції є однозначною: корупція є моральним чиряком на суспільстві, який роз’ятрює законодавство і будь-яку справедливість. Корупцію необхідно справедливо карати, інакше не настане оздоровлення українського суспільства.

 

Підсумок:

 

Ідеологія, яку пропагує ЄС, ООН і ПАРЄ є ідеологією смерті, метою якої є регуляція людства, тобто його масове винищення. Йдеться про втрату розуму і совісті. Вже не розрізняється брехня від правди, зло від добра, життя від смерті. Візантійський Католицький Патріархат перестерігає український народ перед псевдостандартами ЄС, якими є гомосексуалізм, гендер і ювенальна юстиція. А тому вимагає:

1)    мусить бути скасована рада ЛГБТ, яка схвалена Міністром юстиції 9.2.2011р.(9.2.2011);

2)    мусить бути скасована ювенальна юстиція, яка пов’язана з продажем дітей, а Міністр юстиції Олександр Лавринович мусить бути відкликаний і покараний;

3)    мусить бути скасований закон про усиновлення дітей гомосексуальними псевдоподружжями від 15.2.2011р.(15.2.2011);

4)    мусить бути зупинений процес так званої зміни законів, який поступово змінює Конституцію України і ціле законодавство;

5)    мусить бути скасоване сексуальне виховання у школах за прикладом Чехії;

6)    мусить бути впроваджене моральне виховання до відповідального життя і батьківства;

7)    мас-медіа мусять обстоювати моральні і духовні цінності, а не пропагувати неморальність і злочинність;

8 ) народ України мусить цими днями вийти на вулиці і маніфестувати за скасування ради ЛГБТ і ювенальної юстиції.

Візантійський Католицький Патріархат

 

+ Ілля

Патріарх

 

+ Методій, ЧСВВр                 + Тимотей, ЧСВВр

секретарі Патріархату

 

Дивись відео: http://bcp-video.org/?p=319

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Нещаслива я людина! Хто мене визволить від тіла тієї смерті? Дяка хай буде Богові (що це вчинив) через Ісуса Христа, Господа нашого! Отже, то я сам служу розумом законові Божому, а тілом ‒ законові гріха.»

Рим. 7,24-25 (від 8.09. до 22.09.2019)