Слово життя – Рим. 4, 24-25

«Віруємо в Того, хто воскресив із мертвих Ісуса, Господа нашого,
що був виданий за гріхи наші і воскрес для нашого оправдання».
(від 17.4. до 1.5.2011)

На що ставиться акцент?

Акцент ставиться на воскресіння. Сказано, що Отець воскресив Ісуса з мертвих, але одночасно сказано, що Ісус сам воскрес своєю силою. Ісус сказав: „Я і Отець – одно” (Ів. 10,30). Ісус має одне і те ж Божество, як і Отець. Таке саме Божество має і Святий Дух. В листі до Римлян 8,11 написано: „І коли Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає в вас, то Той, хто воскресив Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом Своїм, що живе у вас.” Тут собі пригадуємо, що у цьому воскресінні бере участь уся Найсвятіша Трійця – Отець, Син і Дух Святий. Вони троє – є одно, один Бог у трьох особах – Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. Воскресіння є знаком Божої сили. Бог своєю всемогутністю створив всесвіт, мільйони галактик і мільярди зірок. Він все це підтримує в екзистенції. Він створив і нашу планету. Він є Найвищий Господь і Законодавець. Він може втручатися до природних законів і такий виняток називаємо чудом. Ісус робив чуда, не як сенсацію, але на підтвердження свого Божества, оскільки від віри в Нього залежить наше спасіння. Найбільшим підтвердженням того, що Ісус є Бог, є те, що Він воскрес з мертвих своєю – Божою силою. Водночас є реальністю, що Божа сила, яка є в Отці і Святому Дусі воскресила Ісуса.

Його смерть і Його воскресіння приносить нам оправдання. Умовою оправдання з нашого боку є віра, про яку говорить ціла четверта глава листа до Римлян.

Слово життя починається: „…віруємо в Того…”. Перед тим ставиться за приклад Авраам, який повірив Богу і ця віра йому була порахована за оправдання. Сказано, що це написано не тільки про нього, але що і нас оправдовує ця віра в істинного Бога, який воскресив Христа.

Взаємозв’язок з іншими віршами:

Рим 4, 17.22

Практичне застосування:

Прикладом є віра Авраама, який вірить, що Бог є Всемогутній. В молитві хоча б одну хвилину усвідом собі Божу присутність, що Бог тебе бачить. Дай йому свої гріхи. Усвідом собі, що Він створив цілий всесвіт і нашу планету. Визнай, що Ісус помер і за твої гріхи і що Він тебе сьогодні оправдовує. Визнай віру, що Ісус істинно воскрес, бо Він – є Бог.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)