Ісус є дорога

Що означає, що Ісус є дорога? По дорозі йдеться. Можна сказати, що дорога – це також програма, життєва програма, яку людина обере. Нашою життєвою програмою має бути Ісус, Його наслідування. А куди веде та дорога? Він вже є та дорога, Він є правда і життя, життя вічне. Отож, ми маємо Його наслідувати.

На дорозі нашого життя будемо спотикатися, падати, на цій дорозі прийдуть проби. На цій дорозі те зло, яке є в нас, буде тягнути нас до світу, світових марнот, марної слави, абсурдів, мамони, з якої людина захоче зробити мету свого життя. Тобто гріх в нас буде відводити нас на фальшиву дорогу. А ми маємо стояти на тій дорозі, якою є Ісус.

А речі ‒ гроші і майно, ‒ маємо використовувати настільки, наскільки це не перешкоджає нам продовжувати йти цією дорогою. Але якщо це перешкоджає, то треба вибрати: або Ісус або мамона. Мамона мусить відступити. Або Ісус, або якесь погане відношення. Мушу вибрати Ісуса, а те інше відсікти і відкинути. Тобто якщо ми йдемо тією дорогою, то там настає процес ‒ це одночасно хресна дорога і одночасно чистилище на цій землі, в цьому часі. Як каже Августин: «Господи, карай мене тут, на землі, але позбав терпінь у вічності». Коли ми витриваємо на дорозі, якою є Ісус, то після короткого терпіння і самозречення матимемо вічну славу і блаженство.

 

Завантажити: Ісус є дорога

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Щоб оправдання Закону здійснилося на нас, що ходимо не за тілом, а за Духом»

Рим. 8,4 (від 20.10. до 3.11.2019)