Коментар до «Проголошення правди…» кард. Р. Берка, єпископа А. Шнайдера та інших

18.06.2019

Необхідно оцінити відвагу авторів «40-ка пунктів» у проголошуванні правди і вказуванні на сучасні єресі та помилки. У заяві вони згадують про незмінні істини ‒ догми, що стосуються захисту віри і Божих законів. Перше і друге в даний час ставиться під сумнів, при чому прямо з Ватикану. Сучасний єретичний, а тому і недійсний, папа Франциск систематично руйнує фундамент віри і моралі. Ще перед ним цей процес поступового духовного зламу розпочав ІІ Ватиканський Собор. Слідом за цим Іван Павло II у 1986 році в Асижі реалізував єресь синкретизму, що міститься в Nostra aetate.

ІІ Ватиканський Собор своєю мовчанкою на єресі неомодернізму і проголошенням синкретизму з поганством офіційно відкрив двері для внутрішнього розкладу правовірного вчення і моралі.

Автори 40-пунктового документа посилаються на Івана Павла ІІ. Але це так само, як би св. Василій чи св. Атанасій посилалися б на деякі правовірні висловлювання Арія, але при тому мовчали б на його головну єресь. Тоді їхня боротьба проти єресі Арія була б неможливою.

Позиція кард. Берка і єпископа Шнайдера не тотожна позиції, яку репрезентує архиєпископ К.М. Вігано. Він послідовно вимагає правдивого покаяння, яке має розпочатися з необхідної відставки Франциска і з усунення гомосексуальної мережі на найвищих посадах в Церкві. Архиєп. Вігано подав конкретні докази і вимагає адекватних змін. На відміну від Вігано, автори 40-пунктового документа лише загально окреслили області, в яких сьогодні офіційно проповідуються і реалізуються єресі. Але вони навіть не назвали їх виразно єресями і не вимагають радикального вирішення, тобто застосування заходів і відставки папи-єретика.

Віруючі, які з вдячністю читають правовірні заяви єпископа Шнайдера, шоковані його жестом відвідування Франциска, обіймання з ним та його офіційною заявою, що вони порозумілися. На противагу цьому, папа Павло IV (ХVІ ст.), захищаючи спасительну віру, безкомпромісно заявив, що якби і його власний батько був єретиком, то він би збирав дрова для його спалення. Іншого разу єпископ Шнайдер сказав, що не погоджується з діяльністю Франциска, але вважає його своїм батьком ‒ тобто не відділився від нього. Такою позицією він блокує необхідну відставку єретика з папського уряду.

Публічними злочинами проти віри і моралі Франциск викликав у багатьох католиків спрагу за правовір’ям. Однак Берк і Шнайдер насправді блокують процес відродження, бо хоча й назвали сучасні єресі і помилки, але не подали вимоги про застосування адекватних заходів. Лікар, який поставив би правдивий діагноз, але не дозволив би проведення операції, необхідної для порятунку, вчиняє злочин!

Єресь необхідно чітко назвати єрессю, а ІІ Ватиканський Собор ‒ єретичним! Соборові папи разом з Іваном Павлом II мусять бути правдиво названі тим, ким вони були, тобто єретиками, бо вони винні в найбільшому поширенні єресей в Церкві. Без признання факту, що це були духовні злочини і без відповідних висновків, не може настати справжня обнова Католицької Церкви!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

Завантажити: Коментар до «Проголошення правди…» кард. Р. Берка, єпископа А. Шнайдера та інших (18.06.2019)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Хто Його заповіді зберігає, той і перебуває в Нім, а Він у ньому; і ми знаємо, що Він у нас перебуває, від Духа, що його Він дав нам»

1Йо. 3,24 (від 14.7. до 28.7.2019)