Франциск змінив молитву «Отче наш»

9.06.2019
На свято Зіслання Святого Духа

Франциск установив зміну в молитві «Отче наш» у проханні: «Не введи нас у спокусу». Він стверджував, що формулювання є неточним і створює враження, що Бог провокує людину грішити. Цікаво, що щось таке не прийшло на думку ні апостолам, ні мученикам, ні святим протягом століть. Нікому з них не прийшло на думку, що він сформулює «Отче наш» краще, ніж Господь Ісус.

Цією псевдоредакцією молитви «Отче наш» Франциск виявляє, що зовсім не знає суті боротьби за спасіння безсмертних душ. Це боротьба з родовищем зла, яке є всередині людини, і з духом зла ‒ з дияволом.

Спокуса сама по собі не є злом, бо вона дається нам для очищення. Святе Письмо каже: «При випробуванні Бог дасть і вихід, аби ви могли його витримати» (І Кор. 10,13). У випробуванні ‒ у спокусі ‒ людина вчиться перемагати, і цим здобуває ласку. Але також існує ризик, що людина не витримає, тому може здобути ласку й іншим способом ‒ через молитву. Ісус навчає нас просити: «Не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого!»

Франциск ігнорує ту реальність, що у Святому Письмі є деякі правди, які тільки на перший погляд суперечать одна одній. Франциск також ігнорує те, що Бог відкриває таїнства лише тим, які каються і наслідують Христа. Франциск уникає покаяння; він тільки красномовно говорить про нього, однак чинить цілком протилежне.

Якщо при зміні «Отче наш» він посилається на експертів (які, однак, не мають віри і нівелюють Боже слово), то це експерти по єресях.

Який результат на практиці принесуть зміни Франциска?

1) Через зміну настане хаос, а при спільній молитві ‒ суперечки, перекрикування і взаємна ворожість.

2) Зміна Христової молитви «Отче наш» стала прецедентом для подальших змін, які будуть глибше і глибше ліквідувати останні залишки віри і Традиції.

3) Фальшивою зміною Франциск відводить увагу від необхідності суттєвої зміни, якою є правдиве покаяння. Лише воно веде до віднови Церкви, як до цього закликав архиєпископ Карло Марія Вігано.

Зокрема, Франциск сьогодні зобов’язаний:

1) засудити єресі неомодернізму і синкретизму, які нищать Церкву;

2) відкликати свої єресі в Amoris laetitia;

3) з покаянням признатися у прикриванні гомосексуальних злочинів, а не публічно брехати;

4) зліквідувати всю гомосексуальну мережу на найвищих посадах в Церкві.

Тоді Франциск повинен піти у відставку.

Але замість цього свого найбільшого обов’язку він відволікає увагу, змінюючи молитву «Отче наш». Це вершина лицемірства. Франциск поводиться, як псевдолікар, який замість того, щоб надати необхідну допомогу пацієнтові, якому загрожує небезпека стекти кров’ю, пришвидшить смерть евтаназією.

Сьогодні дійсно необхідна зміна в Літургії, але не в молитві «Отче наш». Необхідно усунути ім’я Франциска з літургійних молитов. Як єретик, він займає папський уряд недійсно! Цю недійсність підтверджує Святе Письмо (Гал. 1,8-9) і догматична булла Павла IV.

Перестати згадувати Франциска в Літургії ‒ це сьогодні найактуальніша і найнеобхідніша зміна!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

Завантажити: Франциск змінив молитву «Отче наш» (9.06.2019)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Хто Його заповіді зберігає, той і перебуває в Нім, а Він у ньому; і ми знаємо, що Він у нас перебуває, від Духа, що його Він дав нам»

1Йо. 3,24 (від 14.7. до 28.7.2019)