Єдність з Ісусом

Як ми можемо досягти єдності з Ісусом? Так, що практично визнаємо свій гріх, йдемо під Христовий хрест і віддаємо його Ісусу. Потім віддаємо і корінь гріха ‒ стару людину, ‒ яка була вже розп’ята разом з Христом. У цьому таїнстві співрозп’яття, яке апостол Павло виражає словами: «Я розп’ятий з Христом, не живу вже я, а живе в мені Христос», є глибока єдність з Христом розп’ятим. Ця єдність виражається і словами з «Отче наш»: «Нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі». Отож, в мені. Умовою, звісно ж, є зречення власної волі. Якщо є моя воля, то Божа воля в нас не є провідною і головною.

Тому Ісус наполегливо закликає нас: «Перебувайте у Мені, а Я у вас! Як неспроможна гілка сама з себе плоду принести, якщо не перебуватиме на виноградині, так і ви, якщо не перебуватимете в Мені». Чи ми розуміємо це? Чи реалізуємо це? Умова перебування в Христі ‒ не бути у важкому грісі, який відділяє від єдності з Ісусом. Але не достатньо бути з Христом лише пасивно. Ми повинні активною вірою просити про те, що є в єдності,тобто в згоді з Божою волею. Воля Божа ‒ це спасіння душ. А ми маємо виконувати місію. Перш за все, місію молитвою. А потім і особистим свідченням. Ми повинні рятувати душі. Це пов’язано з найбільшою заповіддю любові: «Любити ближнього як самого себе». Це воля Божа. Чи я роблю це? Якою є моя місія молитвою?

Ісус далі каже: «Хто прийняв і зберігає Мої заповіді, той любить Мене… і Я полюблю його і об’явлю йому Себе». Отож важливо зберігати Його заповіді, а не говорити, не кидати побожні фрази про любов і єдність, як це роблять деякі люди чи групи людей. Якщо ми дотримуємося Божих заповідей, то не перебуваємо у важкому грісі.

Які заповіді Ісуса і як їх зберігати? Заповіді, дані через Мойсея, наголошують переважно на зовнішній аспект, в той час як Господь Ісус, особливо в Нагірній проповіді, вказує на духовну суть заповідей. Наприклад: «Ви чули, що було сказано: „Не вбивай!”… А Я кажу вам, що кожний, хто гнівається на брата свого, підпаде судові» (Мт. 5,21наст.).

Отже, як ми можемо зберігати Христові заповіді? Це пов’язано з дорогою ціложиттєвого покаяння, тобто постійної боротьби з гріхом і родовищем гріха в нас, згідно слів Ісуса: «Зречись себе, візьми свій хрест і йди за Мною».

Ісус дав нам приклад і в прощенні, коли молився за тих, які Його розпинали: «Отче, прости їм, бо не знають, що роблять.»

У горниці Ісус відкрив глибоку правду перебування Пресвятої Трійці в нас: «Хто любить Мене, то й слово Моє берегтиме, і прийдемо Ми до нього, і в ньому закладемо житло» (Ів.14,23) Отож, тут є одна умова: зберігати Його слово.

Ісус ввечері перед Своєю смертю також кілька разів підкреслює, що глибокі правди і таїнства людина забуває і не розуміє. Тому вказує на допомогу, якою є сам Святий Дух: «Святий Дух, якого Отець в ім’я Моє зішле, той навчить вас усього (усього потрібного для спасіння), і нагадає вам все, що Я сказав вам» (у відповідний час). (вірш 25-26)

 

Завантажити: Єдність з Ісусом

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)