Оселя в небі

В 14 главі Євангелія від Івана записано, як Ісус говорив з апостолами на останній вечері. Він сказав: «Хай ваше серце не тривожиться». Мабуть, між ними завіяв якийсь дух страху. Іноді так буває, а людина навіть не знає з чого. Ісус вже натякнув їм, що відійде. Сказав Петрові: «Куди Я йду, ти тепер не можеш йти». Вони дістали дивний страх. Ісус це знав, а тому їм каже:  «Хай ваше серце не тривожиться», і дає їм рішення: «Віруйте в Бога і в Мене віруйте». І раптом починає говорити про небо. «В домі Мого Отця багато осель. Коли б не так, то Я сказав би вам. Іду приготувати вам місце. І коли відійду і вам місце приготую, то повернуся і вас до Себе візьму, щоб і ви були там, де Я». Ми повинні вірити в Бога, вірити в Ісуса. Він сказав: «В домі Мого Отця багато осель». Багато осель… Коли людина подивиться на зоряне небо і усвідомить, що там є мільйони і мільярди зірок, мільярди світів, то завмирає з подиву. Але вічне небо ‒ це не те зоряне небо. Це духовний світ, який досконаліший, ніж цей весь Всесвіт з тими тисячами законів і закономірностями, які ми подивляємо, і які Бог вклав до тієї мертвої матерії. Бог дав нам матеріальне тіло, але дав і духа, який подібний до Нього. Тим духом ми подібні Богу. А наше життя ‒ це лиш коротка проба, а потім нас чекає вічність. Треба, щоб ми вистояли в цій пробі. Тому треба, щоб ми знали Боже слово, знали ті найосновніші правди, і головне ‒ реалізували їх. Ісус сказав: «Йду приготувати вам місце…». Яка це радість, що для мене і для тебе Ісус резервує місце в небі. Треба, щоб ми його не втратили!

 

Завантажити: Оселя в небі

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)