«Візьму вас до Себе»

Ісус каже: «Відійду, щоб приготувати вам місце. І прийду, і візьму вас до Себе» (Ів.14,3).

«Візьму вас до Себе» ‒ яке це радісне слово: в годину смерті Ісус візьме нас до Себе. Не диявол, а Ісус візьме нас до Себе. Господи, якби ж то ми з цим рахувалися, якби ж то ми цим тішилися! Згадаймо про тих мучеників з Єгипту, колишніх мусульман, які стали християнами і прийняли Ісуса, а потім були піддані пробі ‒ щоб зреклися Христа, зрадили Його. Але вони цього не зробили. Це були молоді чоловіки. Всім їм відрізали шиї, голови, і ще й зняли це на камеру. Нехай же вони будуть для нас прикладом. Вірю, що в той момент Ісус дав їм силу і вони пережили те слово: «Візьму вас до Себе, щоб і ви були там, де Я».

Це слово стосується кожного з нас. А коли Ісус його промовив, то продовжив: «А дорогу, кудою Я йду, ви знаєте». Апостол Іван записав, що раптом озвався один апостол… Це був Тома. Він сказав: «Господи, не знаємо, куди Ти йдеш. Як нам знати ту дорогу?». А Ісус йому відповів: «Я є та дорога, правда і життя. Ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене». «Я є та дорога». Отож, Ісус є та дорога, дорога до вічного Царства, до неба.

 

Завантажити: «Візьму вас до Себе»

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Знаю бо, що не живе в мені, тобто в моїм тілі, добро: бажання бо добро творити є в мені, а добро виконати, то ‒ ні; бо не роблю добра, що його хочу, але чиню зло, якого не хочу. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то тоді вже не я його виконую, але гріх, що живе в мені.»

Рим. 7,18-20 (від 11.8. до 25.8.2019)