«Я ‒ Дорога, Правда і Життя»

Він є Дорога, Правда і Життя. Ісус не тільки говорив правду, але Він сам є Правда, вічна правда. Він є вічний Бог. А також Він є Життя, вічне життя. А це Боже життя Він дає і нам. Ми ‒ усиновлені Божі діти. А Церква – це Містичне Тіло Христа. Отож, Ісус сказав: «Я ‒ Дорога, Правда і Життя», ‒ і продовжує: «Ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене»… Такою є правда: Ніхто не приходить до Отця інакше, як тільки через Нього. Це слова Ісуса. А також Він каже: «Я двері». Так, двері, через які можемо прийти до Отця. Відкупительна смерть Ісуса є тією вузькою дорогою, що веде до спасіння. Існує також широка дорога, яка веде до погибелі. А вузькою є дорога, яка веде до вічного життя. Вона відкрилася, коли Ісус ввізвав на хресті: «Звершилося!». Перед тим Він закликав: «Елі-Елі, лема савахтані!», ‒ коли взяв на Себе весь гріх світу, коли наче духовно занурився у прірву зла і темряви та взяв це на Себе, щоб нас спасти. При тому Він переживав найбільші терпіння, не лише фізичні і душевні, але насамперед ‒ духовні. А тоді, наче блискавка, настає той момент звершення Його діла: «Звершилося!». Диявол і гріх є переможені, вузька дорога до єдності з Отцем є відкрита. Ісус перший проходить цією дорогою при словах: «Отче, в руки Твої віддаю духа Мого!».

 

Завантажити: «Я – Дорога, Правда і Життя»

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Мені бо милий, за внутрішньою людиною, закон Божий, але я бачу інший закон у моїх членах, який воює проти закону мого ума і підневолює мене законові гріха, що в моїх членах.»

Рим. 7,22-23 (від 25.08. до 8.09.2019)