Єретики і апостати Німеччини

17.03.2019

На зборах німецьких єпископів 11-14 березня в Лінгені були представлені пропозиції щодо прийняття контрацепції, статевого співжиття поза подружжям, гомосексуальних відносин та гендерної теорії. Цілком очевидно, що це абсолютно протирічить досі існуючому вченню Церкви. Німецькі єпископи не беруть під увагу реальність смерті, Божого суду і вічності. Вони цинічно скасовують Божий закон і Заповіді, які є дорогою до спасіння. Їх стосуються Ісусові слова: «„Я не знаю вас; геть від Мене, всі ви, що чините неправду!ˮ Там буде плач і скрегіт зубів!» (Лк. 13,27-28).

Схвалювання гріха буде відбуватися під час серії зустрічей єпископів, які отримали назву «Дорога синодну» (примітка: до пекла). Про це заявив голова  Німецької єпископської конференції кард. Рейнхард Маркс, коли сказав, що більшість єпископів вимагає змін в сексуальній моралі, і додав: «… Далі вже так не може продовжуватись…».

Коментар: Дійсно, далі вже так не може продовжуватись, бо те, чого домагаються єпископи, не є християнським, але прямо демонським.

На зустрічі єпископів підкреслювалося: «Сексуальність і похітливість слід розглядати як позитивні характеристики, які мають свою мету „самі в собі”, без відношення до передачі життя (прокреації)».

Коментар: Цим єпископи Німеччини схвалюють важкі гріхи проти Шостої і Дев’ятої заповідей Декалогу. Це жест публічного бунту проти Бога, і зрозуміло, що окрім поодиноких винятків, вони, як явні єретики, є виключені з Церкви. Церковні посади вони займають незаконно і ведуть Церкву до самознищення. Вони ліквідують її ефективніше, ніж явні вороги.

Зокрема, на зборах єпископів були представлені такі погляди:

– Цитата: Сексуальність обумовлює життя людини.

Коментар: Зловжита сексуальність відкриває двері егоїзму, цинізму, необмеженому гедонізму, деградує людину нижче рівня тварини і втілює в душу нечистих демонів, яких Ісус виганяв!

– Цитата: Контрацептиви служать життю.

Коментар: Контрацептиви перешкоджають життю! Багато з них є абортивними, тому вбивають вже людський плід.

– Цитата: Мастурбація є відповідальним ставленням до власної сексуальності.

Коментар: Мастурбація – це гріх, і аж ніяк не відповідальне ставлення до власної сексуальності!

– Цитата: Гомосексуальні стосунки мають такі позитивні компоненти, як дружба, вірність і підтримка у житті.

Коментар: Це формулювання є явно неправдивим і антибіблійним. Гомосексуалізм протирічить людській природі. Святе Письмо називає його гидотою і кілька разів перестерігає перед Божою карою – вогнем з неба (ІІ Пт. 2,6; Юд. 7). Крім того, німецькі єретики у своїй пропаганді збочень забувають про наслідки: СНІД, гепатит В, різні паразити, психічні розлади, злочини і самогубства.

– Цитата: Гомосексуальні відносини необхідно приймати безумовно.

Коментар: Безумовно необхідно вигнати німецьких єретиків з церковних посад, доки ще не пізно.

– Цитата: Церква повинна прийняти той факт, що деякі люди не можуть ідентифікувати себе як чоловіка чи жінку і т.д.

Коментар: Цим розпусні церковники просовують збочену гендерну ідеологію, яка сьогодні також пов’язана з викраданням дітей і їх усиновленням цими збоченцями. Про це вони поки що лицемірно мовчать.

Під проводом цих єретиків Церква вже не сміє назвати збочення тим, чим воно є, і закриває грішникам дорогу покаяння та спасіння. А це великий злочин!

Таким чином Німецька єпископська конференція  презентує себе як церкву антихриста і синагогу сатани.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

Завантажити: Єретики і апостати Німеччини (17.03.2019)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Бо те, що було неможливим для Закону, ослабленого тілом, Бог, пославши Свого Сина в тілі, схожім на гріховне тіло, ради гріха, осудив гріх у тілі»

Рим. 8,3 (від 6.10. до 20.10.2019)