Обман Франциска на саміті 21-24 лютого 2019 року

26.02.2019

Архиєпископ Карло Марія Вігано публічно викрив гомосексуальну мережу на найвищих місцях у Церкві, і звинуватив Франциска у її прикриванні. Він вказав на необхідність його відставки, а разом з ним і всіх, які належать до гомосексуальної мережі або прикривають її. Єпископи США скликали Синод і за підтримки мирянського руху хотіли зробити конкретні кроки для очищення Церкви. Франциск їм це заборонив ‒ мовляв, цьому послужить аж лютнева зустріч єпископів у Ватикані.

Чи послужив саміт єпископів радикальному усуненню гомосексуальної мережі з Церкви? Ні! Франциск навіть не торкнувся головної проблеми. Замість цього, під позитивним поняттям «боротьба з насильством над дітьми», він прийняв до Церкви самогубну гендерну ідеологію, пов’язану зі злочинною ювенальною юстицією. Йдеться про програму ООН, пов’язану з викраданням дітей соцслужбами. У зв’язку з цим Франциск заявив: «Перша істина, яка виходить на яв з доступних даних ‒ це факт, що винуватцями зловживання, тобто фізичного, сексуального або емоційного насильства, є батьки…». Франциск здійснив  маніпуляцію, яка є частиною психологічної війни. Для поняття «зловживання» він використав слово «насильство». Таку саму маніпуляцію сьогодні використовує ювенальна юстиція, якою керує ООН, щоб мати можливість викрадати дітей з будь-якої сім’ї. Ця ідеологія (а сьогодні згідно неї і Франциск) штучно звинувачує у т.зв. насильстві передусім батьків. Фактично, батьківське виховання, відповідно до документів ООН, кваліфікується як насильство над дітьми і стає причиною їх відбирання. На саміті Франциск офіційно приймає цю організовану злочинність до Церкви. У своєму виступі він сказав: «… ми приймемо всі необхідні заходи на міжнародному та церковному рівні». Цей міжнародний рівень означає прийняття механізмів для викрадання дітей. А це злочин!

Свідоме ігнорування Франциском вимоги ліквідації  гомосексуальної мережі є явним доказом того, що Франциск перетворює Церкву на збочений Содом та Гомору.

Саміт закінчився, Франциск зробив влучний маневр, він і збочені еміненції можуть бути спокійними. Ніхто вже не може вимагати, щоб в Церкві була ліквідована гомосексуальна мережа, а тим самим зловживання дітьми! Адже гробар Церкви ‒ Франциск ‒ вже зробив максимум!

У своєму виступі 24 лютого 2019 року він промовив душероздираючу фразу: «Духовна особа, вибрана Богом, щоб вести душі до спасіння … стає знаряддям сатани».

Це твердження дослівно і буквально стосується Франциска.

Цитата Франциска: «Тому настав час спільно взятися за викорінення цієї брутальності…».

Підкреслюємо: Дійсно, настав час спільно взятися за відставку Франциска і всієї гомосексуальної мережі всередині Церкві!

Дорогі католики США! Зверніться до своїх єпископів з вимогою, щоб вибрали зі свого середовища  правовірного папу! Це врятує Церкву від тотального автогеноциду!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Обман Франциска на саміті 21-24 лютого 2019 року (26.02.2019)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Бо те, що було неможливим для Закону, ослабленого тілом, Бог, пославши Свого Сина в тілі, схожім на гріховне тіло, ради гріха, осудив гріх у тілі»

Рим. 8,3 (від 6.10. до 20.10.2019)