Саміт Франциска у Ватикані

25.02.2019

На саміті Франциск не вирішував суть проблеми ‒ ліквідацію злочинної гомосексуальної мережі в Церкві. А саме вона має на сумлінні зловживання дітьми і семінаристами! Замість цього усім учасникам зустрічі роздали офіційну документацію ООН про т.зв. насильство над дітьми. Про цю організацію сьогодні вже відомо, що вона є ідеологічним і законодавчим фундаментом як для запровадження всесвітньої деморалізації дітей, так і для викрадання дітей у батьків соціальними службами!

Що стосується деморалізації, ООН програмує т.зв. сексуальне виховання, при чому навіть для дітей віком від 4 років та молодших. Діти не мають права знати, чи вони є хлопчиком, чи дівчинкою. Вже у садочках їх мусять вводити до сексуальності через порнографію та гендерні тренінги. Поступово їх спонукають до того, щоб вони пройшли гормональною терапією з метою зміни статі, а у старшому віці ‒ і до операції. Цю злочинну ідеологію та законодавство має на сумлінні ООН!

Що стосується масового викрадення дітей у батьків соціальними службами з лицемірної причини домашнього насильства, то для цього ООН запроваджує закони і механізми. Чому Франциск не згадає про те, що тільки в Норвегії щороку 70-100 з цих викрадених дітей здійснюють самогубство? Тисячі інших в псевдосім’ях гомосексуалістів страждають від психологічного, сексуального та фізичного насильства!

Франциск був зобов’язаний публічно викрити злочини ООН проти людства! Він, навпаки, в цьому співпрацює з ООН, і, таким чином, Церква прийняла цю злочинну ідеологію і стала інструментом її поширення та практичного запровадження!

Речники, яких Франциск призначив на саміт єпископів, були прихованими адвокатами гомо-мережі.  У виступах, окрім іншого, вони проголошували в дусі Стамбульської конвенції гендерну ідеологію, яка запровадила поняття «домашнього насильства».

У заключній промові Франциск зробив шокуючу заяву: «Ті, що здійснюють зловживання, ‒ це, насамперед, батьки». Коли дівчинка повернеться з гендерного тренінгу, стверджуючи, що є хлопцем, а батьки кажуть їй: «Ні! Ти дівчинка!», ‒ то це також розглядається як «домашнє насильство»! Так що нормальне католицьке виховання є причиною для відбирання дитини!

Франциск розчулюється над жертвами і одночасно готує масову ліквідацію беззахисних дітей! Чи він також не є співучасником викрадання дітей в Аргентині? І сьогодні він потребує тільки того, щоб Церква послужила для масових викрадень!

Висновок. Франциск здійснив потрійний злочин:

1) Цілеспрямованим мовчанням схвалив гомосексуальну мережу в Церкві!

2) Схвалив злочинне сексуальне антивиховання дітей, запрограмоване ООН!

3) Схвалив масове викрадання дітей соціальними службами під прикриттям домашнього насильства!

Франциск є єретиком і є виключений з Церкви. Також він є масовим убивцею, і не тільки людських душ!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій ЧСВВр                + Тимотей ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

Завантажити: Саміт Франциска у Ватикані (25.02.2019)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)