Франциск і дух II Ватиканського Собору

14.02.2019

Франциск в салоні літака під час повернення з Арабських Еміратів заявив, що все, що він робить, повністю узгоджується з II Ватиканським Собором (ІІ ВС). Він сказав, що не відхилився від нього ні на міліметр. Якщо в цьому випадку він говорить правду, то все, що він робить, є видимим плодом ІІ ВС.

Франциск проповідує суб’єктивізм, відкидає об’єктивно діючі моральні норми і Божі Заповіді. Він проповідує нове вчення і нове євангеліє, за яке, однак, лягає кара виключення з Христової Церкви згідно Гал. 1,8-9! Трагедія полягає в тому, що це інше євангеліє непрямо проголосив і ІІ ВС. У документі Dignitatis Humanae (DH) в центр поставлена ненавернена людина, яка вже не потребує ні Бога, ні покаяння за гріхи, ані Христа для свого порятунку і спасіння. Підкреслюються лише якась людська гідність, сумнівне право і невизначена свобода, і все це без покаяння.

Термінологія в DH є цілеспрямовано двозначною. Наприклад, термін «релігія» свідомо вживається замість терміну «християнство». Католики вважають це простим синонімом. Але тут йдеться про навмисне ставлення християнства і поганських культів на один рівень! Метою є внутрішній розклад Церкви.

Двозначна і нечітка термінологія в документах ІІ ВС належить до стратегії психологічної війни, яка зараз ведеться у світі і приносить смертоносні плоди. Правда, добро, закон, свобода, гідність ‒ все релятивізується. Міцні підвалини природних і християнських правд підкопані та порушені. Плодом є хаос, відступництво від спасительного вчення, гомосексуальна мережа всередині Церкви та ісламізація Європи. Наступне ‒ гендерна ідеологія, яка заперечує основну реальність, що чоловік є чоловіком, а жінка ‒ жінкою.

Через двозначні поняття в документах II ВС відкрилися двері для духа брехні і смерті. Дух Божий, Дух Правди, був вигнаний з центру Церкви. Дух світу, тобто дух II ВС через аджорнаменто зайняв у Церкві ключове місце і не допускає правдивого покаяння! Спадщина віри, Святе Письмо і Традиція мусять підкоритися цьому духу. «Гидота запустіння на святому місці!» (Мт. 24,15).

Франциск своїми єресями, а також прикриванням і просовуванням аморальності унаочнив духа II ВС! Як сам каже, він не відхилився від нього ні на міліметр.

Чи новий папа виступить проти смертоносного духа II Ватиканського Собору? Це передумова sine qua non для правдивої віднови Церкви!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Франциск і дух II Ватиканського Собору (14.02.2019)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Знаю бо, що не живе в мені, тобто в моїм тілі, добро: бажання бо добро творити є в мені, а добро виконати, то ‒ ні; бо не роблю добра, що його хочу, але чиню зло, якого не хочу. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то тоді вже не я його виконую, але гріх, що живе в мені.»

Рим. 7,18-20 (від 11.8. до 25.8.2019)