Францискові канонізації недійсні

13.02.2019

II Ватиканський Собор був єретичним. Його ініціатор Іван XXIII (Анджело Ронкаллі) – не святець, а модерніст і єретик. Тому в 1911 році він потрапив в «Індекс».

Також Павло VI (Джованні Монтіні) не є святий, але він стягнув на себе анатему ‒ перш за все за те, що підписав документи Собору, що містять єресі.

Якщо папа Гонорій I за єресь монотелітизму був посмертно виключений з Церкви як єретик, то набагато більше це стосується Івана XXIII і Павла VI.

Канонізація цих двох пап-модерністів є до неба волаючою насмішкою і богохульством, яке має на сумлінні панєретик Франциск.

Єресі модернізму, які засудив святий Пій Х, у наступних десятиліттях ожили. II Ватиканський Собор, розпочатий Іваном XXIII, мовчав на поширення єресей, а тим самим їх фактично схвалив! Після Собору ці єресі отруїли всю Церкву. Крім того, Собор проголосив єресь синкретизму з поганством в декреті Nostra aetate і Lumen Gentium 16. Таким чином була ліквідована справжня місія. Її замінив т.зв. міжрелігійний діалог. Справжню місію Франциск зневажливо називає безумним прозелітизмом.

Цитата Франциска з інтерв’ю із журналістом Скальфарі для журналу «La Repubblica»: «Прозелітизм – це патетична нісенітниця, позбавлена сенсу. Треба пізнавати одне одного, слухати та покращувати свої знання про навколишній світ».

Відповідь: Ця заява Франциска дійсно є патетичною нісенітницею, а крім того ‒ єрессю!

Цитата Франциска: «Наші місії мають таку мету: визначити матеріальні та нематеріальні потреби людей і намагатися задовольнити їх, як можемо».

Відповідь: Матеріальні і нематеріальні потреби є тут поняттями, що вводять в оману, оскільки не підкреслюють пріоритет ‒ проповідування Євангелія спасіння! Франциск ніколи ясно не проповідує цей пріоритет.

Господь Ісус сказав, якою має бути місія: «Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх… і навчаючи їх берегти все, що Я вам заповідав» (Мт. 28,19-20). «Хто увірує й охреститься ‒ буде спасенний; хто ж не вірує ‒ буде засуджений» (Мр.16,16).

Згідно догматичної булли Павла IV, все, що чинить єретик, є недійсним. Недійсними є не тільки заяви апостата Франциска, але й започаткування і схвалення ІІ Ватиканського Собору Іваном XXIII і Павлом VI. На Франциску і на цих проголошених ним святих лежить Божа анатема! Вони посмертно виключені з Церкви! Жоден правовірний католик не може вшановувати їх як святих! Якщо хтось буде їх наслідувати у їхньому єретичному вченні, що суперечить Христовій Євангелії і Духу Христа, той буде засуджений!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Францискові канонізації недійсні (13.02.2019)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Знаю бо, що не живе в мені, тобто в моїм тілі, добро: бажання бо добро творити є в мені, а добро виконати, то ‒ ні; бо не роблю добра, що його хочу, але чиню зло, якого не хочу. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то тоді вже не я його виконую, але гріх, що живе в мені.»

Рим. 7,18-20 (від 11.8. до 25.8.2019)