Франциск ‒ панєретик

10.02.2019

Франциск, говорячи про основні правди віри, навмисне використовує неточні і двозначні поняття. Таким чином відкриває двері для всіх єресей. У журналі «La Repubblica» він заявив:

Цитата Франциска: «Син Божий воплотився в душах людей, щоби вселити чуття братерства».

Відповідь: У Символі віри ми визнаємо, задля чого воплотився Божий Син: «… задля нас і нашого ради спасіння, зійшов із небес… і став чоловіком». Він не воплотився для того, щоб, як каже Франциск, вселити якесь чуття братерства.

Цитата Франциска: «Думаю, що нашою метою не є займатися прозелітизмом, а прислухатися до потреб, прагнень і розчарувань, відчаю та надії».

Відповідь: З позиції папського уряду Франциск оцим вказує, якою начебто є мета Церкви. За його словами, нею вже не є справжня місія, яка веде до спасіння душ. Її він зневажливо називає прозелітизмом. Замість місії він встановлює псевдомету ‒ прислухатися до потреб, прагнень і розчарувань, відчаю та надії. Це може робити і якийсь психолог або психіатр. Так, і ми можемо прислухатися до потреб, але мета полягає в тому, щоб подати правильний вихід. А ним є проповідування Христа як Спасителя, в Якому є прощення гріхів.

Цитата Франциска: «ІІ Ватиканський Собор, натхнений папами Іваном XXIII та Павлом VI, постановив дивитися в майбутнє в дусі сучасності та бути відкритими до сучасної культури».

Відповідь: За цю зраду Євангелія і відкриття сучасній культурі, включаючи гомосексуалізм, усю безбожність і богохульство, Франциск проголосив основоположників Собору святими.

Цитата Франциска: «Відкритість на сучасну культуру означає релігійний екуменізм та діалог з невіруючими».

Відповідь: Відкритість на сучасну культуру означає відкритість трансгендеризму і цілковитому моральному занепаду. Так званий діалог з невіруючими без проповідування їм спасіння ‒ це зрада Христа, антимісія поганства і втрата ідентичності. Що сказав Ісус апостолу про справжню місію? «Я посилаю тебе (до невіруючих), щоб їм відкрити очі, щоб вони повернулися від темряви до світла і від влади сатани до Бога, та щоб вірою в Мене одержали відпущення гріхів» (Ді. 26,18).

Цитата Франциска: «У цьому напрямку ‒ відкритості сучасній культурі ‒ було зроблено дуже мало. У мене є покора і амбіція бажати зробити це».

Відповідь: Франциск є не тільки теоретичним єретиком. Він пропагує єресі і відкриває Церкву абсурду сучасної культури з трансгендеризмом, содомією, сексуальним псевдовихованням, сатанізацією народів і бунтом проти Бога. Для здійснення цього Франциск, мовляв, має покору і амбіції.

Цитата Франциска: «А я вірю в бога, не в католицького Бога, бо католицького Бога не існує, а є просто бог».

Відповідь: Чи знає Франциск, Хто є католицький Бог? Це Пресвята Трійця: Отець, Син і Святий Дух. Франциск не вірить в цього Бога і стверджує, що Його не існує. Він має того ж бога, що й мусульмани ‒ Аллаха, як це визнав в інтерв’ю, повертаючись з подорожі в Арабські Емірати. Але цей бог є одним з 360 поганських божків Мекки, хоча й начебто є найбільшим серед них (Аллах акбар).

На жаль, цій єресі про того самого бога вже відкрив двері ІІ Ватиканський Собор (у Nostra aetate і Lumen Gentium 16). Тому Франциск спокійно може стверджувати, що у своїх єресях ні на міліметр не відхилився від ІІ Ватиканського Собору.

Вчення Біблії і Традиції Церкви ясно визнає, що мусульманський бог Аллах не є тотожний з християнським, тобто католицьким Богом.

Цитата Франциска: «Не існує католицького Бога, а є бог. І я вірю в Ісуса Христа, в Його воплочення».

Відповідь: Франциск стверджує, що не вірить в католицького Бога. Тобто він не вірить у Пресвяту Трійцю. Але, мовляв, вірить в якогось некатолицького бога. Мабуть, він вірить у Великого Архітектора Всесвіту разом з масонами, або в Аллаха разом з мусульманами, або у Вішну і Шиву разом з індуїстами. Водночас він стверджує, що Ісус Христос є воплоченням такого некатолицького бога. Це максимальна єресь! Якщо Франциск буде виправдовуватися, що він так не думав, то хай навчиться ясно говорити про основні правди віри, а не поширювати духа єресей!

Святий Бернард сказав: «Якщо б з’явився явний єретик, він би був вигнаний і щез би. Але кого тепер виженеш? Усі друзі і водночас усі вороги. Вони є слуги Христа, а служать антихристу». Це стосується Франциска і тих єпископів та священиків, які поділяють з ним єдність духа.

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Франциск ‒ панєретик (10.02.2019)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Мені бо милий, за внутрішньою людиною, закон Божий, але я бачу інший закон у моїх членах, який воює проти закону мого ума і підневолює мене законові гріха, що в моїх членах.»

Рим. 7,22-23 (від 25.08. до 8.09.2019)