Ставлення християнина і Біблії до гендерної ідеології

05.02.2019

Головне питання: хто є людина і хто є Бог?

Людина є створінням, залежним від свого Творця ‒ Бога. Вона сотворена на Божий образ, має духовну сутність. В момент смерті починається розпад людського тіла в порох. Дух іде на Божий суд, щоб здати звіт за своє життя. Якщо людина відкидала правду, убивала совість і в такому стані померла, то буде навіки засуджена. Людина, яка боролася з брехнею і злом, шукала і прийняла Правду, якою є Ісус Христос, буде вічно жити.

Бог створив людину: чоловіком і жінкою створив їх. Бог не створив жодного гендерного монстра.

Хто прийме Христа, того стосується: «Не живу вже я, а живе в мені Христос» (Гал. 2,20). Диявольська трансгендерна ідеологія стверджує, що в тілі живе хтось інший, ніж той, кому належить це тіло. Хто повірить в це, того буде стосуватися, що вже не живе він, а живе в ньому гендерний демон. Ісус виганяв цих гендерних нечистих демонів! Він не вів з ними діалог і не толерував їх.

Не вкладається в голові, як на християнських територіях могли бути запроваджені гендерні закони. Ще донедавна діяло Боже законодавство. Воно закодоване у совісті і в Божому порядку. Воно захищало від навали демонічних сил і сатанізації людської природи. Через єресі всередині Церкви і відкриття поганству в Nostra aetate були заперечені Божі закони. Їх замінило гендерне законодавство, через яке прийшли гендерні демони. Настала масова сатанізація Церкви і людства. Плоди ‒ пекло на землі і пекло після смерті.

В чому полягає спасенне покаяння?

  1. Відректися від єресей і очистити Церкву від демонського неопоганства!
  2. Необхідно скасувати гендерне законодавство та всі т.зв. антидискримінаційні закони!
  3. Необхідно заборонити гендерну ідеологію в ЗМІ, освіті та культурі!

Папа зобов’язаний засудити гендерну сатанізацію Церкви і людства. Він повинен публічно засудити терор, з допомогою якого ООН, ЄС та інші наддержавні організації нав’язують гендерне законодавство. Папа повинен вказати на плід гендеру, яким є масове самогубство. Гендер-терор є найважчим злочином проти людства. Саме так папа повинен його публічно назвати.

Теперішній псевдопапа Франциск не тільки затято мовчить, але навпаки ‒ словами та жестами активно пропагує гендерну сатанізацію. Його чекає кара масового вбивці. Перед усім людством він доводить, що він не є дійсним папою, але є відступником.

Першим завданням справжнього папи буде: стати на захист моральних і Божих законів. Він скаже чітке «НІ» сатанинській ідеології гендеру!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

Завантажити: Ставлення християнина і Біблії до гендерної ідеології (05.02.2019)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Знаю бо, що не живе в мені, тобто в моїм тілі, добро: бажання бо добро творити є в мені, а добро виконати, то ‒ ні; бо не роблю добра, що його хочу, але чиню зло, якого не хочу. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то тоді вже не я його виконую, але гріх, що живе в мені.»

Рим. 7,18-20 (від 11.8. до 25.8.2019)