Як переживати Божу присутність?

Ісус каже: «Я з вами по всі дні вашого життя». Отож ми повинні усвідомлювати Божу присутність. Дехто собі думає: «Якби я бачив Ісуса або жив в той же час, що Він, було б, звичайно, набагато легше вірити». Але це не так. Знаємо, що ті, які жили у той час, бачили Ісуса і Його чуда, все ж кричали: «Він повинен померти! Розіпни його!», хоча кілька днів до того бачили як Він воскресив з мертвих Лазаря, який вже чотири дні був в гробі. Темрява, що є в людині, дійсно є дуже великою! А цю темряву можемо назвати «дурнотою» і «самознищенням». Людина сама себе нищить. Бог даром дає нам прощення гріхів, даром! І Він хоче, щоб ми лише увійшли в Його присутність, признали свій гріх, віддали Ісусу і прийняли Його прощення. Це так, як з лікарем: Якщо хочеш виздоровіти, мусиш прийти до лікаря, і сказати йому, що тебе болить і які маєш проблеми. Адже ніхто не приходить до лікаря тільки тому, щоб там стояти і мовчати… А ми часто прийдемо до лікаря − Ісуса − і мовчимо. Ісус запитує: «Яку маєш проблему? Що хочеш, щоб Я тобі зробив?». Маємо Йому сказати: «Господи, тут є мій гріх, який є коренем моїх проблем. Даю його Тобі». Часто з цим пов’язане і фізичне оздоровлення.

 

Завантажити: Як переживати Божу присутність?

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Хто Його заповіді зберігає, той і перебуває в Нім, а Він у ньому; і ми знаємо, що Він у нас перебуває, від Духа, що його Він дав нам»

1Йо. 3,24 (від 14.7. до 28.7.2019)