Роздуми над Словом Життя Рим. 6,11

«Так само й ви вважайте себе за мертвих для гріха,
а за живих для Бога, в Христі Ісусі»

Цей вірш з 6 глави послання до Римлян знову є таїнством. Умовою його відкриття є жива віра і ходіння у вірі, тобто реалізація правди віри. Глибоко біблійна віра, яка є основою істинного пізнання, виражена словами: «вважайте себе (за)» ‒ тут є грецьке слово «logidzomai», що означає 1) рахувати, брати під увагу; 2) бути переконаним, вірити, бути впевненим; 3) стверджувати.

У математиці це слово використовується для абсолютно точного твердження: 2×2 = 4, і це дійсне як в Америці, так і в Африці, і в усьому світі. Це щось, що не викликає сумнівів. А Святе Письмо закликає нас, що такою має бути наша віра ‒ без найменшого сумніву: ми є мертві для гріха, для сили гріха! Одночасно ми живі для Бога, у Христі Ісусі, нашому Господі!

Бачимо, що для того, аби рахуватися у вірі з духовними законами, найосновнішою є єдність з нашим Господом Ісусом Христом, бо вони діють тільки в Ньому. У Його смерті на хресті і в Його славному воскресінні є перемога над гріхом. Тому важливо, щоб ми мали особисте відношення до Христа розп’ятого і воскреслого. Через хрещення ми були занурені до Христової смерті та Його воскресіння і у часі маємо вірою реалізувати ці правди. У Ісусі Христі ми мертві для гріха і живі для Бога!

Практичний приклад: Чоловік, який був алкоголіком, просив Ісуса про визволення, з вірою прийняв його і Ісус визволив його від цієї залежності. Але Ісус хоче від нього віри, яка закорінена в Ньому, у Христі, щоб коли на нього прийде спокуса повернутися назад до рабства алкоголю, він не піддався їй, але навпаки скріпнув. Так само є і з залежністю від куріння та іншими залежностями, через які нас поневолює гріх. Тут мусить бути ця сильна віра в Христа. Коли нападе сумнів і спокуса, то взагалі про це навіть не роздумую, цю думку не припускаю! Таким є принцип: відсікти негайно спочатку уяву або прагнення алкоголю чи сигарети і перейти до іншого мислення, а це все через віру.

 

Завантажити: Роздуми над Словом Життя Рим. 6,11

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-purpose-of-life-is-not-to-cherish-our-ego ua-there-is-no-love-of-god ua-seek-god_s-will-every-day-with-a-sincere-heart ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Слово життя

«І не видавайте членів ваших гріхові за знаряддя неправедності, але віддайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші як зброю праведності»

Рим. 6,13 (від 18.11 до 02.12.2018)