Синод єпископів призвів до схизми ‒ яке рішення?

29. 10. 2018

З прийняттям заключного документа Синоду єпископів у Римі, проголошеного 27. 10. 2018 р., в Церкві дійшло до легалізації содомії, перед якою Святе Письмо попереджає карою вічного вогню (2Пт. 2,6). Таким чином внутрішня схизма в Католицькій Церкві дійшла до кульмінаційного моменту. Відступницька ієрархія, яка брала участь у Синоді, цим закріпила в документі відкритий бунт проти Бога та Його заповідей. Головним ініціатором бунту є псевдопапа Франциск Бергольйо, який незаконно окупує Папський Престол, захищає і просовує на найвищі посади сексуальних збоченців.

Сміливий архиєпископ Вігано закликав псевдопапу піти у відставку разом з мережею гомосексуальних єпископів і кардиналів, щоб міг розпочатися процес обнови Церкви. Бергольйо відповів на це тим, що через Синод офіційно схвалив содомію.

Бергольйо і содоміти на найвищих посадах в Церкві призвели до схизми і виникає питання: який сьогодні вихід для Церкви?

  1. Бергольйо та гомосексуальне лобі повинні відійти з найвищих посад у Церкві і дати можливість для обрання правовірного папи. Також заключний документ Синоду єпископів, який є єретичним, мусить бути публічно проголошений недійсним. Можна припустити, що ані Бергольйо і зв’язане з ним гомосексуальне лобі добровільно не піде у відставку, ані єретичний документ не буде публічно анульований.
  2. Тому група правовірних єпископів повинна усвідомити надзвичайну серйозність ситуації та обрати зі свого середовища правосильного папу. Тоді хай проголосять Бергольйо недійсним папою з причини єресей. Через свої єресі та свою непоступливість Бергольйо є винуватцем схизми. Інші єпископи Церкви зможуть вирішити, чи хочуть бути під правосильним і правовірним папою, чи під недійсним єретиком.

Священики під владою єпископа, який залишається під владою недійсного папи, зобов’язані вимагати від свого єпископа, щоб підпорядкувався правовірному папі. Якщо він цього не зробить, вони мусять відділитися від нього як від єретика і самі вибрати правовірного кандидата та просити правосильного папу, щоб прийняв кандидата і висвятив його. З допомогою цієї болючої операції Христова Церква все ж буде врятована від процесу розкладу.

Певним прикладом з історії Церкви є надзвичайні вибори правосильного папи Миколая II у 1058 році. Тоді в Римі знаходився Бенедикт X. Вибори нового папи відбулися всупереч усіх звичаїв поза Римом. Їх провело п’ять єпископів у єдності з кількома реформаторами. Тоді новий папа проголосив Бенедикта X недійсним і його змусили покинути Рим.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського  Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                  + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Синод єпископів призвів до схизми ‒ яке рішення? (29. 10. 2018)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Хто Його заповіді зберігає, той і перебуває в Нім, а Він у ньому; і ми знаємо, що Він у нас перебуває, від Духа, що його Він дав нам»

1Йо. 3,24 (від 14.7. до 28.7.2019)