Яка справжня мета Синоду Єпископів?

7.10.2018

З 3 по 28 жовтня 2018 року в Римі відбувається Синод єпископів про молодь. Синод фактично має на меті втілення і реалізацію єресей та духа Amoris laetitia, яка відкриває двері легалізації гомосексуалізму в Церкві. Головним ініціатором є Франциск. Він просунув на Синод своїх 39 легатів, які є його однодумцями і моніторують Синод. До них належить кард. Маркс, член Ради кардиналів «К-9», який просовує церковні шлюби гомосексуалістів, кард. Купіч з Чикаго, прихильник гомосексуалізму та міграції, кард. Й.В. Тобін, який досі прикриває МакКарріка, та інші подібні їм легати. Вони посприяють тому, що Синод прийме висновки, наперед визначені Франциском.

Сьогодні, дякуючи Богу, в Церкві виступили сміливі мужі, які для її обнови почали люстрацію кардиналів. Це має забезпечити, щоб майбутнім папою не міг бути обраний пропагатор гомосексуалізму, такий як Франциск. Вони будуть продовжувати люстрацію і єпископів.

Синод для молоді базується на фальшивій основі, яка бойкотує духовний вимір, а це злочин. На це звернув увагу також архиєпископ Філадельфійський Чапут.

Синод не реагує на потребу, якою є створення таких умов для католицької молоді, щоб вона могла звільнитися від деморалізаційного впливу світу. Цитата з документу Синоду: «Питання тілесності і сексуальності як виміри, яких не можна стримувати, а тільки супроводжувати в рамках особистісного розвитку». Цей вислів підтверджує те, що коли світ тягне католицьку молодь в моральну грязь, то отці Синоду не стримують її, але тільки супроводжують, при чому не в рамках Божих заповідей, але в контексті т.зв. особистісного, тобто суб’єктивного розвитку, включаючи гомосексуалізм та інші збочення. Вони не ведуть молодь до навернення і не подають їй рятівних засобів для духовної боротьби, які дав Церкві Ісус.

Чеський єпископ Т. Голуб на Синоді лише констатував погляди сучасної молоді, але не вирішував питання, який є вихід в цій ситуації.

Однак не допоможе займатися питанням моралі, якщо як першочергове не буде вирішено питання чистоти віри і особистого відношення до Христа та Його наслідування. Ісус ясно каже: «Той любить мене, хто виконує Мої заповіді» (Ів. 14).

Навмисне зведення Синоду до питань соціології і психології ‒ це свідома маніпуляція, щоб не можна було розпізнати, що на практиці вже запроваджується усунення Божих заповідей і віри. Сенс людського життя ‒ це не сексуальне задоволення, і тим більше метою Церкви не є освячення аморальності. Мета життя ‒ спасіння душі, а Церква має створювати для цього умови, проповідуючи Євангеліє, дотримуючись Божих заповідей і уділяючи Святі Таїнства. Сексуальність обмежена Божим законом в 6-й і 9-й заповіді Декалогу, а також Ісусовими заповідями, які, крім того, йдуть до суті, тобто до зміни мислення. Вони заторкують і людські почуття та духовний корінь в душі, з якого виходить вчинок. Ісус ясно каже: «Ви чули, що було сказано: „Не чини перелюбу“. А я кажу вам, що кожний, хто дивиться на жінку з пожаданням, той вже вчинив перелюб з нею в своїм серці». Радикалізм у цій області Ісус виражає відсіченням руки, ноги, виколенням ока, і додає, що краще так увійти до Божого Царства, ніж з обома членами бути вкинутим у вічний вогонь (див. Мт. 5,27-30). Це погляд Ісуса на сексуальність. А що стосується шлюбу, Ісус підкреслює Божий погляд і встановлює його як таїнство (див. Мт. 19,3-9, 1 Кор. 7,1-14, Еф. 5,22-33).

Якби Католицька Церква вела молодь до навернення і наслідування Ісуса Христа, то Дух Божий дав би їй не тільки правдиву мотивацію, але й силу до зберігання Божих та Ісусових заповідей. Без будування фундаменту живої віри, моральні вимоги є лише тягарем.

На жаль, II Ватиканський собор замість правдивої обнови Церкви розпочав процес аджорнаменто, а тому навмисно мовчав на єресі (нео)модернізму, заборонені ще Пієм X. В результаті цього, після II Ватиканського собору ці єресі поставили під сумнів саму суть віри, при чому у всіх теологічних школах. Крім того, декларацією Nostra Aetate собор відкрив двері пошані до поганства та його демонів, а також ісламізації. Після собору дух єресі з духом поганства створили умови для інвазії гомосексуалізму (див. Рим. 1,18 наст). Гомосексуальне лобі сьогодні є і у Ватикані. Однак Франциск і після розкриття цього намагається уникнути правдивого покаяння різними побожними маніпуляціями та закликами до молитви. У ці дні він також вибрав тактику створювання враження, наче би хотів розслідувати гомосексуальні злочини. Насправді він пильнує, щоб процес самознищення Церкви продовжувався. Його викриває і те, що до сьогодні він не тільки не відповів на «dubia», але вже через Синод вводить до практики єресі з Amoris laetitia. Якщо це вдасться, то який сенс матиме існування монастирів, які будуть повні гомосексуальних «покликань»? А який сенс матиме Тайна подружжя, коли кард. Маркс, радник Франциска, вже просовує гомосексуальні шлюби? Уділення Святого Причастя гомосексуалістам, які відкидають покаяння ‒ це легалізація святотатства! Це буде Содом і Гомора, а не Христова Церква! Тоді вже можна очікувати вогню з неба.

Отож, згідно Синоду, ті християни, які прагнуть віднови Церкви і живуть з віри, поставлені до ролі нетерпимих лицемірів, які дискримінують «вільних Божих дітей».

Пророчий голос архиєпископа Вігано надійшов о дванадцятій годині. Необхідно мобілізуватися і не тільки усунути гомо-лобі з Ватикану, але і з рядів єпископів та священиків!

Сьогодні єпископи повинні бути прикладом покаяння і навернення, або мусять піти у відставку. Першим мусить піти у відставку Франциск, який вперто відкидає покаяння, хоча й сьогодні вже говорить про нього з лицемірним пафосом.

Франциск є протилежністю до папи Пія V, який врятував Європу від ісламізації (1571) і радикально виступав проти гомосексуалізму в Церкві. Він заявив, що священик, який вчинив гомосексуальний акт, повинен бути позбавлений сану і переданий державному суду. Він додав: «Інакше ця гидота з Церкви не викоріниться».

Франциск, навпаки, хоче укоренити гомосексуалізм в Церкві, при чому підступно ‒ через Синод.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій ЧСВВр               + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Яка справжня мета Синоду Єпископів? (7.10.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Тепер же, звільнившись від гріха і ставши слугами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне»

Рим. 6,22 (від 13.01 до 27.01.2019)