«Єретиків навіть не вітайте». Чому?

Кожен, хто виступить за Ісуса, буде переслідуваний. Коли до цього дійде, ми не повинні дивуватися, адже й Ісус казав: «Як Мене переслідували, і вас будуть переслідувати…» (Ів. 15,20). Це ми повинні усвідомити в боротьбі за спасіння душ. Кожен з нас має бути свідком Ісуса Христа. Але і тут необхідно дотримуватися певних правил. Наприклад, як каже ап. Іван: «Кожен, хто забігає наперед і не тримається Христового вчення, той не має Бога. Хто ж перебуває в цьому вченні, той має Отця і Сина. Якщо хтось до вас приходить і цього вчення не приносить, того до хати не приймайте і не вітайте. Бо хто його вітає, той бере участь у його лихих вчинках» (2Ів. 9-11). Це означає, що з єретиками не маємо навіть вітатися. Людина могла б сказати: «Але я не можу так поводитись!». А все ж Боже слово ясно каже: «Навіть їх не вітайте!». Чому? Бо інакше цей дух перейде на вас, особливо коли будете слухати те, що вони кажуть, і читати їхню літературу. Вони не хочуть чути правду. Якщо людина з цим не рахується і через розмови буде цьому відкриватися, то дух брехні встромить їй ніж в серце, похитне віру і знищить відношення до Бога. Чому? Тому що тут діє «закон несправедливості»: коли до пляшки з чистою водою дамо лиш одну краплю отрути, ця отрута нас отруїть. Але коли до пляшки отрути додамо краплю води, нічого не зміниться. Або інший приклад: одне гниле яблуко, яке знаходиться серед добрих яблук, «заразить» всі інші в ящику, і тоді всі зігниють. Але навпаки ніколи не діє, щоб одне здорове яблуко «зцілило» ящик гнилих яблук. Ці закони потрібно враховувати. Тому мусимо захищатися від отрути, а особливо від духовної отрути, а не наївно говорити: «Треба бути об’єктивним і вислухати іншу сторону» – в такому випадку слухаю отруту.

А якщо б людина хотіла при них боротися, то не може бути сама. Мусить мати спільноту. У спільноті на це все спільно подивимося, вислухаємо, критично проаналізуємо і відмаскуємо брехні. Там будемо молитися і просити, щоб Святий Дух відкрив нам, в чому полягає брехня, а тоді можемо на неї реагувати – наприклад, щось сказати чи написати.

Проти брехні боротися важко! Чому? Бо людина думає, що кожен знає, якою є правда… Але не знає. І на жаль, часто навіть не хоче знати. Правда сама не проб’ється. За правду треба боротися, а іноді навіть пожертвувати життям.

 

Завантажити:«Єретиків навіть не вітайте». Чому?

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle ua-the-purpose-of-life-is-not-to-cherish-our-ego ua-there-is-no-love-of-god ua-seek-god_s-will-every-day-with-a-sincere-heart

Календар

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Слово життя

«Хіба не знаєте, що ви слуги того, кому віддаєте себе за слуг на послух, кого слухаєтеся: чи то гріха – на смерть, чи то послуху – на праведність?»

Рим. 6,16 (від 02.12 до 16.12.2018)