Бог хоче від нас, щоб ми зробили перший крок до примирення

Ісус є Дорога. Цією Дорогою ми повинні йти. Але коли прийде якась проблема, ми раптом опинимося наче в темряві. Що робити? Зупинитися і шукати Божого світла. Свій погляд маємо спрямувати вгору, на Ісуса, поглянути на Боже обличчя і там шукати Божу волю. В Божій присутності потрібно щиро віддати все Богові − так, ніби це остання хвилина мого життя.

Можемо усвідомити: колись я буду стояти на Божому суді, перед усім світом. В цю хвилину хочу жити з віри. Тепер хочу поставити Бога на перше місце. Це може бути і дрібниця − наприклад, нас насварила сусідка, а ми невинні. Бог хоче, щоб ми пішли, постукали до неї і зробили перший крок до примирення. Якщо цього не зробимо, то напруження буде тривати далі. Диявол роздмухуватиме його все більше і більше, так що будемо ходити за кілометр одна від одної і казати одна про іншу: «Це вона винна!». Що хоче Бог згідно Євангелія? «Коли  приносиш на жертовник дар твій і там згадаєш, що твій брат має щось на тебе, залиши дар свій, піди, помирись перше з твоїм братом і тоді прийдеш та принесеш дар свій» (Мт. 5,23-24). Ми б сказали: «Що це за абсурд? Вона мене ображає, а я ще повинна перед нею упокорятися?!» Так, повинна. Чому? Бо її тримає Божий ворог, дух брехні, а ти є у світлі. Як тільки ти з покорою зробиш перший крок, раптом відкриються очі тобі і твоєму ближньому.

 

Завантажити: Бог хоче від нас, щоб ми зробили перший крок до примирення

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle ua-the-purpose-of-life-is-not-to-cherish-our-ego ua-there-is-no-love-of-god ua-seek-god_s-will-every-day-with-a-sincere-heart

Календар

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Слово життя

«Хіба не знаєте, що ви слуги того, кому віддаєте себе за слуг на послух, кого слухаєтеся: чи то гріха – на смерть, чи то послуху – на праведність?»

Рим. 6,16 (від 02.12 до 16.12.2018)