Бог хоче від нас, щоб ми зробили перший крок до примирення

Ісус є Дорога. Цією Дорогою ми повинні йти. Але коли прийде якась проблема, ми раптом опинимося наче в темряві. Що робити? Зупинитися і шукати Божого світла. Свій погляд маємо спрямувати вгору, на Ісуса, поглянути на Боже обличчя і там шукати Божу волю. В Божій присутності потрібно щиро віддати все Богові − так, ніби це остання хвилина мого життя.

Можемо усвідомити: колись я буду стояти на Божому суді, перед усім світом. В цю хвилину хочу жити з віри. Тепер хочу поставити Бога на перше місце. Це може бути і дрібниця − наприклад, нас насварила сусідка, а ми невинні. Бог хоче, щоб ми пішли, постукали до неї і зробили перший крок до примирення. Якщо цього не зробимо, то напруження буде тривати далі. Диявол роздмухуватиме його все більше і більше, так що будемо ходити за кілометр одна від одної і казати одна про іншу: «Це вона винна!». Що хоче Бог згідно Євангелія? «Коли  приносиш на жертовник дар твій і там згадаєш, що твій брат має щось на тебе, залиши дар свій, піди, помирись перше з твоїм братом і тоді прийдеш та принесеш дар свій» (Мт. 5,23-24). Ми б сказали: «Що це за абсурд? Вона мене ображає, а я ще повинна перед нею упокорятися?!» Так, повинна. Чому? Бо її тримає Божий ворог, дух брехні, а ти є у світлі. Як тільки ти з покорою зробиш перший крок, раптом відкриються очі тобі і твоєму ближньому.

 

Завантажити: Бог хоче від нас, щоб ми зробили перший крок до примирення

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)